Львівський Медичний Форум

2017-03-20 15:22

4 – 6 квітня у  приміщенні Палацу Мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться Львівський Медичний Форум. Одним з організаторів наукових заходів виступить Львівський державний університет фізичної культури.

6 квітня 2017 р. в рамках Медичної виставки буде проводитись майстер-клас по новітнім технологіям в галузі реабілітації.

11:00-16:00  ПРАКТИЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ПО НОВІТНІМ ТЕХНОЛОГІЯМ В ГАЛУЗІ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Організатор  Медичний центр фізичної терапії і медицини болю «ІННОВО»,

                    Львівський державний університет фізичної культури,

                    Львівська обласна Асоціація фізичної терапії

Місце проведення: конференц-зал №3 (І поверх)

«Застосування елементів концепції «Bobath» в реабілітації пацієнтів в гострому стані після перенесеного мозкового інсульту»

Доповідач: Павел Адамкевич, Президент Польського Центру Реабілітації Функціональної «Votum» (Pawel Adamkiewicz, Prezes Zarzqdu Poiskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonainej «Votum»)

Авторська методика мануальної терапії від Вроцлавської FizjoAcademia «Суглобові, м'язові та фасціальні техніки». Практичний досвід.

Реабілітаційний центр «Innovo», м. Львів; Вроцлавська Fizjo Academia

Авторська методика функціональної фізичної терапії у неврології від Вроцлавської FizjoAcademia. Принципи та покази до застосування. Практичний досвід.

Реабілітаційний центр «Innovo»; м. Львів; Вроцлавська Fizjo Academia

Протибольова терапія фасціальних дисторсій FDM. Вступ у терапію та покази до застосування. Практичний досвід.

Реабілітаційний центр «Innovo»; м. Львів;

«Актуальні підходи до фізичної реабілітації при спадкових сенсорних і моторних невропатіях»

Доповідач: І. Корман, аспірант, фізичний терапевт ЦФР «Формула руху», м. Львів;

«Кінезіотейпування в ортопедії, неврології та педіатрії. Основи, принципи та практичні вказівки. Практичний досвід»

Реабілітаційний центр «Innovo»; м. Львів.

 

Довідка: Львівський Медичний Форум — найбільша подія Західної України, куди з’їжджаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників, безпосередньо виробники медичного обладнання та інструменту медичного призначення, фармацевтичних препаратів всієї України та Східної Європи.

За роки свого існування саме Львівський Медичний Форум став ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування і передових технологій, обміну досвідом між фахівцями різних регіонів.

В рамках Медичного Форуму буде презентовано перший в Україні проект по створенню мережі кабінетів фізичної реабілітації в м. Львові у закладах підпорядкованих УОЗ Львівської міської Ради, розглянуто актуальні питання та перспективи реформування системи надання реабілітаційної допомоги в Україні, шляхи розвитку і становлення нового для України напрямку фізичної реабілітації — ерготерапія.

Втретє на Форумі буде представлено експозицію медичного туризму, на якій представники в цій галузі, а це провідні центри України та з-за кордону (Kopalnia Soli Wieliczka (Польща), Bristol Art&Medical Spa (Польща), Медичний центр фізичної терапії та медицини болю "Інново"(м. Львів), Реабілітаційний центр "Модричі"(Львівська область) та ін.) запропонують відвідувачам унікальні методи діагностики, реабілітації та лікування.

За детальнішою інформацією щодо програми Львівського Медичного Форуму просимо звертатися до проректора з науки та зовнішніх зв’язків Андрія Степановича Вовканича.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ