Майстер-клас для школярів

29 лютого 2012 р.

files/photoGallery/2012/LCOP/Centralna-fotografija.jpgЛьвівський центр олімпійської просвіти розпочав "Рік спорту та здорового способу життя", провівши майстер-клас про здоровий спосіб життя. Захід відбувся 23 лютого 2012 року у Центральній дитячій бібліотеці Львова. Його учасниками були працівники бібліотеки, учні 4 класу та фахівці центру олімпійської просвіти, який функціонує на базі Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Почесна відзнака львів’янам

1 лютого 2012 р.

files/photoGallery/2012/Zagalni/IMG_6210.jpgЩо не кажіть, а отримувати заслужені призи і нагороди завжди приємно. Львівське обласне відділення Олімпійської Академії України упродовж 2011 року плідно попрацювало і на урочистому, ювілейному, засіданні Олімпійської академії України з рук її президента Марії Булатової отримало почесну відзнаку – "За значний внесок у розбудову олімпійського руху, впровадження олімпійської освіти та виховання молоді в дусі олімпійських ідеалів". Відтак, Львівське обласне відділення ОАУ стало лауреатом номінації "Збереження історичної спадщини олімпійського руху України".

Детальніше »

На святкуванні 100-річчя CТ «Україна» презентували почесну відзнаку ЛДУФК імені Івана Боберського

23 грудня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Zagalni/100 ST Ukrajina.jpgОскільки ні на обласному й державному рівнях урочисто й помпезно не відзначали 100-річчя з часу створення спортивного товариства «Україна», то керівництво Львівського державного університету фізичної культури вирішило відзначити 100-річчя «України» у своєму навчальному закладі.
Символічно, що саме під час святкування у актовій залі ЛДУФК відбулася презентація почесної відзнаки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

90-річчя з дня народження Віктора Чукаріна

10 листопада 2011 р.

files/photoGallery/2011/Sportsmeni/IMG_3412.jpg9 листопада 2011 року у Львівському державному університеті фізичної культури було присвячено видатному українському гімнастові Віктору Чукаріну. Заплановані заходи розпочалися з самого ранку. Працівники ЛДУФК разом із ректором Євгеном Приступою відвідали могилу  Віктора Чукаріна на Личаківському цвинтарі. Вшанувати пам'ять відомого спортсмена прийшли його учні, колеги, родина.

Детальніше »

Закриття Олімпійського тижня

3 жовтня 2011 р.

Прозвучали останні акорди Олімпійського тижня ЛДУФК. Церемонія його закриття відбулася у п’ятницю 30 вересня в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Зустріч з керівництвом Львівського відділення НОК України

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
29 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/Olimpiyskiy tugden/IMG_1145.jpgУ рамках Олімпійського тижня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася зустріч з керівництвом відділення НОК України у Львівській області. Виконавчий директор Львівського відділення НОК Ярослав Кашуба розповів про нові проекти та презентував першу книжку "Стрілецький спорт в Україні. Від козацьких звитяг до олімпійських медалей" із серії "Історія українського спорту"

Детальніше »

Олімпійська звитяга Віктора Чукаріна

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
28 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/Olimpiyskiy tugden/IMG_0786.jpgДо 90-річчя від Дня народження уславленого українського гімнаста Віктора Чукаріна у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася відкрита лекція-спогад його учня, доцента кафедри гімнастики і хореографії ЛДУФК Костянтина Петренка "Олімпійська звитяга Віктора Чукаріна".

Детальніше »

Круглий стіл "Шляхи вирішення проблем сучасної молоді засобами олімпійської освіти"

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
27 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Briskin_Grecija/Olimpiyskiy tugden/IMG_0728.jpgУ програмі Олімпійського тижня у Львівському державному університеті фізичної культури відбувся круглий стіл на тему "Шляхи вирішення проблем сучасної молоді засобами олімпійської освіти". У засіданні взяли участь фахівці ЛДУФК. На круглому столі було обговорено пошук шляхів вирішення проблем сучасної молоді.

Детальніше »

Олімпійський тиждень ЛДУФК

26 вересня 2011 р.

files/photoGallery/2011/Den nezalezhnosti/IMG_0190.jpgСьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури стартував Олімпійський тиждень, присвячений 90-річчю від дня народження уславленого українського гімнаста Віктора Чукаріна. Відкриття розпочалося традиційно з олімпійського гімну та урочистого внесення олімпійського прапора.

Детальніше »

Презентація книжки Івана Яремка «100 персон Львівського спорту»

18 лютого 2011 р.

files/photoGallery/2011/Jaremko/NA-GOLOVNU--DSCN2931.jpg17 лютого у стінах Львівського державного університету фізичної культури відбулася презентація книжки відомого українського спортивного журналіста, історика, архівіста, колишнього виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області Івана Ярославовича Яремка «100 персон Львівського спорту».

Детальніше »

Шахи – їхня муза

files/photoGallery/2011/Zagalni/ArticleSummaryIcon_85688.jpgКультура.NET
Іван Яремко  для ZAXID.NET
Шахи – їхня муза
08.02.2011 08:35

Відомо багато фактів, коли шахи посідають у житті й творчості сучасних українських письменників, композиторів, політиків почесне місце. Їхня праця нелегка, потребує розрядки. А шахи допомагають абстрагуватися, відпочити, розслабитися…

Детальніше »

Презентація книжки "Від Січі до Сяну"

1 листопада 2010 р.

files/photoGallery/2010/Prezentacija monografiji/IMG_535.jpgЛьвівський державний університет фізичної культури є центром не лише активізації спортивного руху, а й сприяє глибокому вивченню його історії. 28 жовтня тут відбулася презентація книжки польського автора Войцеха Пйотровскі «Від Січі до Сяну».

Детальніше »

Олімпійський тиждень: нові здобутки

30 вересня 2010 р.

files/photoGallery/teacher/TMOS/Timchak-Ja.-V..jpg20 – 24 вересня 2010 року Олімпійський тиждень ЛДУФК вдруге гучно пролунав у стінах університету і привернув увагу до олімпійського руху загалом своєю проблематикою, розмахом заходу, насиченим змістом. Наша розмова про перебіг олімпійського тижня із Ярославом Тимчаком, проректором із виховної роботи та зв’язків з громадськістю, членом оргкомітету та керівником робочої групи із проведення Олімпійського тижня.

Детальніше »

Олімпійський тиждень ЛДУФК

20 вересня 2010 р.

files/photoGallery/2010/Olimpijskij tizhden/Izobrazhenie-166.jpgУ Львівському державному університеті фізичної культури  розпочався олімпійський тиждень. Тут він проводиться вдруге, і цього разу його відкриття відбувалося особливо святково.

Детальніше »

Урочистість з нагоди відкриття ХХІ Олімпійських Ігор

15 лютого 2010 р.

files/photoGallery/2010/Urochistist_Olimpiada/Izobrazhenie 070.jpg12 лютого розпочалися ХХІ зимові Олімпійські Ігри у Канадському місті Ванкувер. Центр олімпійської освіти і досліджень та кафедра зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури провели захід приурочений цій події.

Детальніше »

Олімпійська академія - у День Соборності України

25 січня 2010 р.

files/photoGallery/2010/Zagalni/XI Olimp_akademia/Izobrazhenie 074.jpg22 січня 2010 року у Києві відбулася ХІ сесія Олімпійської академії України. На ній львівську делегацію представляли: Євген Приступа, ректор Львівського державного університету фізичної культури, член виконкому Олімпійської академії України; Ярослав Тимчак, виконувач обов'язки голови Львівського регіонального центру олімпійської освіти та досліджень; Михайло Линець, проректор з НДР та інноваційних технологій; Юрій Бріскін, завідувач кафедрою теоретико-методичних основ спорту, член виконкому ОАУ; Оксана Вацеба, керівник регіонального відділення Олімпійської академії України; Оксана Гречанюк, кандидат наук з фізичного виховання і спорту. 

Детальніше »

Нарада Львівського центру олімпійської освіти і досліджень

25 грудня 2009 р.

24 грудня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася нарада Львівського центру олімпійської освіти і досліджень...

Детальніше »

Олімпійський тиждень ЛДУФК

Олімпійська освіта прийде і в загальноосвітні школи

ОСВІТА

23 квітня 2009 р.                                                                                  

На тему олімпійської освіти в школі відбулася зустріч у львівському обласному спортивному клубі «ГАРТ».

Детальніше »

Віктор Сидорук: «Я знав, як запалять олімпійський вогонь»

СТРІЛЬБА З ЛУКА

16 квітня 2009 р.

Минув рік, коли  24 березня 2008 року, в грецькій Олімпії було запалено олімпійський вогонь, факел з яким 30 березня в Афінах був переданий китайському оргкомітетові з проведення Ігор у Пекіні і вже наступного дня він прибув до столиці Китаю.

Детальніше »

Іван Яремко: «Я завжди готовий підтримати такі ініціативи з боку університету»

НАУКА
10 квітня 2009 р.

– Прокоментуйте перебіг всеукраїнської студентської олімпіади?
– Враження приємні вже від того, що така олімпіада  проводиться, що в ній беруть участь представники різних спортивних факультетів.

Детальніше »

Конкурс на кращі знання з олімпійського спорту

НАУКА

5 квітня 2009 р.

10 квітня в рамках олімпіади  буде проведено конкурс на призи олімпійської академії України.

Детальніше »

Практичний досвід з «Олімпійської освіти»

ГІСТЬ  ЛДУФК
3 квітня 2009 р.
На запрошення центру олімпійської освіти і досліджень ЛДУФК і кафедри теоретико-методичних основ спорту відбулася зустріч студентів із виконавчим директором філії НОК у Львівскій області Іваном Ярославовичем Яремком. 

Детальніше »

"Кодекс честі олімпійця України"

ВИДАННЯ

3 квітня 2009 р.

"Кодекс честі олімпійця України" був розроблений Національним олімпійським комітетом. Це фундаментальний та універсальний документ, за яким має жити, творити й перемагати кожен, для кого спорт є змістом буття.

Детальніше »

На Львівщині почав діяти Центр з питань безпеки та правопорядку до ЄВРО-2012

ЄВРО-2012
17 лютого 2009 р.

17 лютого відбулася установча нарада Львівського обласного центру з питань безпеки та правопорядку до ЄВРО-2012, утвореного розпорядженням голови облдержадміністрації. 

Детальніше »

31 березня - Міжнародна практична конференція Цифрові технології трансляції телеконтента на шляху до 2012-го. Україна і Польща: підсумки, плани, реалії

ЄВРО-2012
18 лютого 2009 р.

31 березня 2009 року за офіційної підтримки Відділу сприяння торгівлі й інвестиціям Посольства Республіки Польща в м. Києві пройде Міжнародна практична конференція «Цифрові технології трансляції телеконтента на шляху до 2012-го. Україна і Польща: підсумки, плани, реалії».

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ