Erasmus+ дає можливість обмінюватися та ділитися інформацією між учасниками з питань управління інтернаціоналізації студентської мобільності в рамках програми Erasmus +, організації практичних розміщення, переваги навчання та стажування за кордоном, навчання іноземним мовам, можливість створення спільних програм.

Інформуємо що з 4 по 8 квітня 2016 року проходитиме Другий Міжнародний тиждень працівників в Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Польщі).
Мова спілкування: англійська, польська

Кінцевий термін подання заявки: 28 лютого

Учасникам буде запропоновано взяти активну участь у дискусіях і презентувати свій навчальний заклад.

Крім того, під час Міжнародного тижня працівників, науково-педагогічні працівники також матимуть змогу провести свою «Erasmus програму Навчання» за напрямами: викладання (педагогіка - особливо дошкільна і початкова шкільна педагогіка), журналістика, англійська та німецька філологія, комп'ютер і технічна освіта, фізіотерапія, догляд, дієтологія та фізичне виховання.

Інформацію про другий Міжнародний тиждень працівників в Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (Поьща) можна почитати тут: http://staffmobility.eu/staffweek/erasmus-staff-training-and-teaching-week.

Go back