Вероніка Марченко – заслужений майстер спорту України

СТРІЛЬБА З ЛУКА  

20 квітня 2017 р.

19 квітня у Дзеркальній залі Львівського Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької вшанували найкращу спортсменку Львівщини у березні, якою стала випускниця Львівського державного університету фізичної культури, лучниця Вероніка Марченко.

Детальніше »

Успішний виступ студентів ЛДУФК на етапі Кубка світу зі спортивної акробатики

19 квітня 2017 р.

З 7 по 9 квітня 2017року у Бельгії (м. Пюрс) проходив етап Кубка світу зі спортивної акробатики. Студенти Львівського державного університету фізичної культури Станіслав Кукурудз (23 група ФФВ) та Тарас Яруш (43 група ФФВ) у складі збірної команди України зі спортивної акробатики зайняли третє місце.

Детальніше »

Сестри Музичук переслідують лідерів

ШАХИ. Чемпіонат Європи  

18 квітня 2017 р.

Одні з кращих випускниць Львівського державного університету фізичної культури Аня та Марія Музичук зі Стрия у ці дні Великодніх свят успішно виступають на чемпіонаті Європи з шахів серед жінок у Ризі. За чотири тури до фінішу в обох українок по 5 очок і вони на півочка відстають від четвірки лідерів, у яких по 5,5 очок.

Детальніше »

Майстер-клас з лемківської писанки

13 квітня 2017 р.

В очікуванні Великодня, 12 квітня 2017 року у Львівському державному університеті фізичної культури ім. Івана Боберського відбувся майстер-клас з лемківської писанки, який організував культурно-мистецький відділ. Провела творчу майстерню заступник директора дитячої школи народних мистецтв Тетяна Коломійчук. Захід об'єднав дошкільнят, учнів, студентів, громадських діячів, досвідчених майстринь і молодих творчих людей.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК взяла участь конференції «Неолімпійський спорт: історія, проблеми управління та система підготовки спортсменів»

13 квітня 2017 р.

7 квітня 2017 року у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту в місті Дніпро пройшла ІІІ Всеукраїнська студентська науково-методична конференція з міжнародною участю «Неолімпійський спорт: історія, проблеми управління та система підготовки спортсменів», в якій взяла участь студентка ІІІ курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства Долбишева Тетяна.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ