Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

Урочиста Академія до 90-річчя від дня заснування Карпатського Лещатарського Клубу

27 лютого 2015 р.

Знакова історична подія відбулася 26 лютого у Львівському державному університеті фізичної культури. Тут відзначили 90-річчя від дня заснування Карпатського Лещатарського Клубу. . Мало хто з львів’ян, а тим більше з українців загалом, знають про діяльність цієї організації та її вплив на розвиток українського зимового спорту, а тим більше на формування національно-культурного життя Західної України.

Детальніше »

Гилка – український аналог бейсболу

ГИЛКА 

27 лютого 2015 р.

Кафедра спортивних ігор Львівського державного університету фізичної культури щороку організовує для студентів змагання з гилки – вітчизняного виду спорту, який з`явився навіть раніше, аніж популярний у світі його аналог – бейсбол. Правила гилки опублікували у Львові ще далекого 1914-го. Згодом про гру забули. Але старший викладач кафедри спортивних ігор ЛДУФК Надія Петрівна Лібович 13 років тому відродила цю гру.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – шанс на перше місце

ВОЛЕЙБОЛ

27 лютого 2015 р.

Волейболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» успішно виступають у вищій лізі чемпіонату студентської ліги України. Зокрема, у другому турі в Чернігові (23-27 лютого) підопічні Василя Ковцуна здобули три перемоги у трьох матчах, після чого команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» закріпилася на другому місці.

Детальніше »

Андрій Проценко – срібний призер турніру Malmö Games

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

27 лютого 2015 р.

У шведському місті Мальме відбулися останні великі легкоатлетичні змагання перед чемпіонатом Європи у приміщенні - Malmö Games. В них брали участь чотири українці, серед яких студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко. У секторі стрибків у висоту наш атлет посів другу сходинку п'єдесталу пошани цього турніру.

Детальніше »

Живи і квітни, мово рідна

27 лютого 2015 р.

Бринить-співає наша мова,
Чарує, тішить і п'янить.
(Олександр Олесь)

…саме з таких прекрасних слів 26 лютого у Львівському державному університеті фізичної культури розпочався сьомий етап конкурсу - вікторини   «Мова – душа народу», який приурочений до Всесвітнього Дня рідної мови. Свято організували кафедра української та іноземних мов спільно із культурно-мистецьким відділом за сприяння та фінансової підтримки студентського профспілкового комітету ЛДУФК.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ