Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

Анна-Христина Білінська та Роман Західний отримали стипендії Володимира Кузя

27 травня 2015 р.

Вчора, 26 травня, Львівський державний університет фізичної культури відвідали розпорядники фонду імені Володимира Кузя Богдан Колос і Віра Маланчій. Щороку двоє з кращих студентів ЛДУФК отримують фінансову підтримку з Канади як нагороду за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію. Цьогоріч такого визнання удостоєні студенти факультету фізичного виховання Анна-Христина Білінська та Роман Західний.

Детальніше »

Дмитро Грималюк- переможець І етапу чемпіонату України

МОТОСПОРТ

26 травня 2015 р.

17 травня у Косові Івано-Франківської області відбувся I-й етап Чемпіонату України з Кантрі-Кросу. Учасниками таких екстремальних змагань стали 7 команд: зі Львова, Закарпаття та Буковини, загалом тут зібралося 75 майстрів мотоспорту. Серед них виступав першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк, який здобув перемогу у класі 150 куб.см.

Детальніше »

"Не викарбовуйте наших імен, лише пам’ятайте"…

26 травня 2015 р.

Уже шістнадцятий рік поспіль студенти Львівського державного університету фізичної культури вшановують пам'ять Героїв української нації смолоскипною легкоатлетичною естафетою «Вогонь пам’яті Героїв». У неділю, 24 травня, у Білогорщі, де у 1950 році в бою загинув легендарний Роман Шухевич, було запалено символічний вогонь. Ніби усе як завжди… Але цьогорічна естафета була іншою. У серці кожного замість гордості, лише невгамовний біль, бо щодня наша країна стає біднішою, бо знову втрачає найкращих своїх синів.

Детальніше »

Без таких ректорів не було б сильного студентського спорту України

26 травня 2015 р.

У Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців і призерів ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2015. Також було відзначено п’ятеро керівників вищих навчальних закладів України. Саме завдяки їхній справжній підтримці наші студентські команди постійно серед призерів на престижних міжнародних змаганнях. Саме з такими керівниками, які не за посадою, а за покликом серця стали справжніми «спортивними ректорами» ми всі разом здатні підкорити спортивний Олімп.

Детальніше »

Всеукраїнський турнір

РУКОПАШ ГОПАК  

25 травня 2015 р.

Минулого вікенду спортивна база Львівського державного університету фізичної культури СКІФ була господарем традиційного Всеукраїнського турніру з національного бойового мистецтва рукопаш гопак. Свої вміння та навички у місті Лева демонстрували представники багатьох областей України, а господарі килиму, львів’яни, для участі у змаганні заявили аж п’ять команд.

Детальніше »

Дні Європи у ЛДУФК

25 травня 2015 р.

У Львівському державному університеті фізичної культури з 12 по 21 травня 2015 року було проведено заходи «Дні Європи у ЛДУФК». Програма була реалізована на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 26.01.2015 р. №7/1-16-21-15 щодо відзначення Дня Європи 2015 року. Організатором події був культурно-мистецький відділ.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ