Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

До 125-річчя Петра Франка – одного з перших українських фахівців тіловиховання і спорту

3 липня 2015 р.

25 червня з ініціативи кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка відбулася урочистість приурочена 125-й річниці від дня народження Петра Франка – одного з перших українських фахівців, теоретиків і практиків тіловиховання і спорту.

Детальніше »

Перші нагороди з чемпіонату України

ВАЖКА АТЛЕТИКА

3 липня 2015 р.

З 1 по 4 липня 2015 року у Скадовську (Херсонська область) відбувається чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та Міжнародний турнір імені заслуженого майстра спорту Я.Куценка. Серед його учасників змагаються й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Вже першого дня змагань срібні нагороди виборола першокурсниця факультету спорту Діана Нагорнюк.

Детальніше »

Фінальний матч чемпіонату світу Марія Музичук гратиме у Львові

ШАХИ

3 липня 2015 р.

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, міський голова Львова Андрій Садовий та президент Федерації шахів України Віктор Капустін підписали заявку на проведення фінального матчу чемпіонату світу з шахів у Львові. Про це сторони домовилися за результатами робочої зустрічі у якій також взяв участь Президент Міжнародної шахової федерації Кірсан Ілюмжинов. Цей матч відбудеться між чемпіонкою світу, студенткою Львівського державного університету фізичної культури Марією Музичук та претенденткою, гросмейстером з Китаю Хоу Іфань.

Детальніше »

Офіційний робочий візит колег із міста Вроцлав (Республіка Польща)

2 липня 2015 р.

Сьогодні, 2 липня, Львівський державний університет фізичної культури відвідав ректор Академії фізичного виховання у Вроцлаві, доктор габілітований, професор Юліуш Мігасєвіч і канцлер Академії, доктор філософії Здіслав Паліга. Відбулося позачергове засідання ректорату, на якому вирішено робочі моменти співпраці.

Детальніше »

Георгій Іваницький - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червня

1 липня 2015 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління молоді і спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного червня 2015 року студента Львівського державного університету фізичної культури Георгія Іваницького. А його наставника, викладача кафедри стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК Василя Ткачека визнано найкращим тренером Львівщини у червні.

Детальніше »

Вітаємо

Сосіну Валентину Юріївну

з присвоєнням вченого звання

професора кафедри хореографії

Вітаємо

Музику Федора Васильовича

з присвоєнням вченого звання

професора кафедри анатомії та фізіології

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ