Обласний конкурс відеороликів під гаслом «Я і мій друзяка Спорт»

В рамках реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року ЛДУФК разом з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відділенням Національної академії наук України у Львівській області з 10-го вересня по 20-е листопада 2017 року проводить обласний конкурс відеороликів «Я і мій друзяка Спорт».

Детальніше »

Збірна ЛДУФК пішла на зимову перерву в ролі лідера

ФУТБОЛ: Чемпіонат України ВНЗ-17/18 

17 листопада 2017 р.

Після доволі нелогічної поразки минулого тижня на власному полі від чернівецької команди «Університет» (1:2), футболісти ЛДУФК у перенесеному матчі першого туру будь-що прагнули реваншуватися у Чернівцях. Але незадовільний стан газону (дивіться фото) зробив свою «чорну» справу...

Детальніше »

Відкритий Кубок України з дзюдо

ДЗЮДО  

17 листопада 2017 р.

14-15 листопада 2017 року в м.Суми відбувся Відкритий Кубок України з дзюдо серед дорослих. У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 20 регіонів України, а також представники Грузії та Узбекистану. Незважаючи на такий представницький склад знайшлось місце на п’єдесталі і спортсменам кафедри атлетичних видів спорту. 

Детальніше »

Вітання Президента з нагоди Дня студента

17 листопада 2017 р.

Дорогі друзі! Щиро вітаю вас, молоде інтелектуальне покоління, із Днем студента. Історією вам відведено одне з найвідповідальніших місць у процесі творення та розбудови незалежної України. Від вашої небайдужої життєвої позиції та підтримки процесів реформування всього спектра суспільно- політичного життя великою мірою залежить європейське майбутнє нашої держави.

Детальніше »

«Галичанка» двічі перемогла в Херсоні

ГАНДБОЛ. Чемпіонат України 

17 листопада 2017 р.

Діючий чемпіон України львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, перемогла у всіх чотирьох перенесених матчах і закономірно закріпилася на першому місці турнірної таблиці.

Детальніше »

Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»

16 листопада 2017 р.

У Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулася Міжнародна конференція «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи». Конференція була присвячена міжнародній стратегії і партнерству з екології спорту; національній політиці з охорони навколишнього середовища, освіти та спорту; природоохоронній діяльності при підготовці і проведенні спортивних заходів; інтегруванню сталого розвитку у сферу фізичної культури і спорту; олімпійській освіті у формуванні стійкого інтересу до олімпійського руху; руховій активності як основі якості життя людини. 

Детальніше »

Тренера-викладача ЛДУФК Юрія Козія забути неможливо

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ 

16 листопад 2017 р.

Не дарма кажуть, що людина живе доти, доки її пам’ятають. Ці красномовні слова справді про Юрія Севериновича Козія, котрий 4 жовтня 2009 року у розвіті сил після жахливої ДТП залишив цей світ. А йому на той момент було всього лиш 36 років – скільки планів, незреалізованих ідей…

Детальніше »

Сьогодні стартує новий чемпіонат Суперліги-2017/2018

ВОДНЕ ПОЛО 

16 листопада 2017 р.

Сьогодні, 16-го листопада, у Кам’янському Дніпропетровської області розпочнеться перший тур XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги. У головному змаганні національного рівня сезону-2017/2018 боротьбу за нагороди поведуть шість клубів: збірна Харківської області, львівське «Динамо», харківський НТУ-«ХПІ» ШВСМ, ВК «Маріуполь», збірна Київщини та дебютант елітного дивізіону львівська команда УФК–«Динамо-2».

Детальніше »

Вітаємо лауреатів!

15 листопада 2017 р.

Ректорат Львівського державного університету фізичної культури щиро вітає доцента кафедри теорії спорту та фізичної культури Задорожну Ольгу Романівну та доцента кафедри гуманітарних дисциплін Шиманову Ольгу Володимирівну з присудженням їм премій Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради за 2017 рік у номінації «Молодий учений».

Детальніше »

«Поділися своїм досвідом»

15 листопада 2017 р.

На кафедрі економіки, менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу з ціллю впровадження інноваційних технологій у навчальний процес було запущено проект «Поділися своїм досвідом», керівником якого є Криштанович Світлана Володимирівна к.держ.упр, доцент кафедри. Ціль проекту: мотивувати студентів до навчання та саморозвитку, розвивати творчість і креативність, нові бачення щодо свого майбутнього.

Детальніше »

Герцик і Юнес допомогли збірній України у Токіо пробитися до ТОП-8

ФЕХТУВАННЯ 

14 листопада 2017 р.

У столиці Японії Токіо з 10-го по 12-е листопада тривали баталії другого етапу Кубка світу з фехтування на рапірах серед чоловіків сезону-17/18 на призи принца Такамодо. У складі збірної України спортивну честь синьо-жовтого прапора захищали й двоє львів’ян – аспірант Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, бронзовий призер Всесвітньої Універсіади-2017 у Тайбеї Ростислав Герцик і випускник нашого вишу, чинний чемпіон та володар Кубка України Клод Юнес.

Детальніше »

Анна Музичук: «Близьких подруг між конкурентками не має»

ШАХИ 

14 листопада 2017 р.

Після закордонного турне повернулася до Львова найсильніша українська шахістка Анна Музичук, котра вищу освіту здобула у Львівському державному університеті фізичної культури. Вона зіграла на індивідуальних чемпіонатах Європи зі швидких шахів та бліцу. У швидких шахах Анна стала чемпіонкою континенту, у бліці не все склалося добре. Потім старша Музичук (її молодша сестра Марія – 15-а чемпіонка світу) очолила жіночу збірну України на командному чемпіонаті континенту з класичних шахів. Вона показала найкращий результат серед наших дівчат (6,5 очка з 9) і допомогла збірній здобути бронзові медалі. Також українка підняла свій рейтинг на шість пунктів і зміцнила свою другу позицію в світовому табелі про ранги.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ