Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

„Фізіологія людини в запитаннях і відповідях”

НАШІ ВИДАННЯ 

27 cерпня 2015 р.

Вийшло друком навчальне видання для студентів факультетів фізичного виховання, спорту, реабілітації та туризму, слухачів перепідготовки „Фізіологія людини в запитаннях і відповідях”. Автор – кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології нашого Університету Едуард Федорович КУЛІТКА.

Детальніше »

Успішний почин "Галичанки" у Херсоні

ГАНДБОЛ 

27 серпня 2015 р.

З 26 по 28 серпня у спорткомплексі Херсонського вищого училища фізичної культури відбувається традиційний турнір з гандболу серед жіночих команд. Його успішно розпочала діючий чемпіон України львівська "Галичанка", кольори якої захищають й наші студентки.

Детальніше »

«Галичанка» – срібний призер міжнародного турніру в Польщі

ГАНДБОЛ 

26 серпня 2015 р.

Гандболістки львівської «Галичанки», у складі якої виступають переважно студентки й випускниці Львівського державного університету фізичної культури, стали срібними призерками міжнародного турніру «Кубок Карпат – 2015», що відбувся у польському місті Новий Сонч з 21 по 23 серпня. Львів’янки святкували три перемоги у чотирьох матчах і у підсумку посіли друге місце.

Детальніше »

Тарас Міщук - бронзовий призер чемпіонату світу

ВЕСЛУВАННЯ

25 серпня 2015 р.

Цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури, а відтепер – студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук здобув бронзову нагороду чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное в італійському Мілані.

Детальніше »

З Днем Незалежності України!

 

Вітаємо

магістрантку факультету фізичного виховання Оксану Гергель, яка цього року стала володарем Кубка світу з вільної боротьби, з присвоєнням спортивного звання "Майстер спорту України міжнародного класу"

Урочисте засідання Комісії тіловиховання і спорту НТШ з нагоди 142-ої річниці від дня народження Івана Боберського

20 серпня 2015 р.

14 серпня 2015 року відбулося урочисте засідання нещодавно утвореної Комісії тіловиховання і спорту імені Івана Боберського НТШ, присвячене 142-й річниці від дня народження «Батька українського тіловиховання». У засіданні комісії взяли участь члени НТШ, представники кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури Ярослав Тимчак та Андрій Сова.

Детальніше »

Юрій Федечко – чемпіон Європи

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО 

20 cерпня 2015 р.

Цьогорічний випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко підтвердив високий клас своєї підготовки на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, що відбувається у Великобританії. Юрій в дуеті з Дмитром Кирпулянським поклали до національної скарбнички України "золото" Євро-2015.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ