Увага: У ЛДУФК продовжено карантин терміном по 24-е квітня 2020 року

ОФІЦІЙНО 

З метою запобіганню поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського продовжено карантин терміном по 24-е квітня 2020 року. На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 25-го березня 2020 року про запровадження режиму надзвичайної ситуації на всій території України до 24-го квітня 2020 року та відповідно до постанови КМУ від 11-го березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» (зі змінами), ректор ЛДУФК професор Приступа Є.Н. видав наказ про продовження у нашому виші карантину.

Детальніше »

Організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19 у ЛДУФК

ОФІЦІЙНО 

З метою запобігання захворюванням та поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19» від 11-го березня 2020 року №211 (в редакції постанови КМУ від 16-го березня 2020 року №215), наказом Міністерства освіти і науки України №406 від 16-го березня 2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», листом МОН і Профспілки працівників освіти і науки України від 17-го березня 2020 року №1/9-162 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину», ректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професор Приступа Є.Н. 17-го березня 2020 року видав наказ у додаток до наказу від 11-го березня 2020 року №83-р.

Детальніше »

Увага! Конкурс!

Відповідно до наказу ректора від 16.03.2020 року №90-р Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

кафедри теорії і методики фізичної культури:
– професора (доктор наук, професор) – 1,0;
– доцента (канд. наук, доцент) – 2,0.

кафедри теорії спорту та фізичної культури:
– професора (доктор наук, професор) – 1,0;
– доцента (канд. наук, доцент) – 1,0.

кафедри економіки та менеджменту:
– менеджмент туризму – доцента (канд. наук, доцент) – 1,0.

Детальніше »

Слово про справжнього Маестро (до 60-ї річниці з дня народження Юрія Петришина)

ПАМ’ЯТЬ 

8 квітня 2020 р.

Сьогодні, 8-го квітня, виповнюється 60 років з дня народження Петришина Юрія Володимировича – колишнього завідувача та професора кафедри теорії і методики фізичної культури ЛДУФК, кандидата педагогічних наук, Відмінника освіти України, Почесного працівника фізичної культури і спорту України та просто прекрасної Людини, яка 20-го серпня 2017 року відійшла у засвіти. З цієї нагоди своїми спогадами про Юрія Володимировича з прес-службою нашого вишу поділився його учень, старший викладач кафедри ТіМФК, кандидат наук з ФВіС Андрій Мандюк.

Детальніше »

Ярослав Свищ: «Сподіваюся, в цьому році стадіон СКІФ отримає сертифіковане легкоатлетичне покриття»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

7 квітня 2020 р.

Як відомо, починаючи з 6-го квітня 2020 року, в Україні істотно посилені обмеження через карантин, спричинений поширенням коронавірусу в світі. Тепер на вулицю не можна виходити без документів, що посвідчують особу, а в громадських місцях запроваджено «масковий режим». Окрім того, Уряд заборонив відвідувати спортивні майданчики, а також – парки, сквери, лісопаркові зони, де ще донедавна можна було індивідуально тренуватися нашим легкоатлетам.

Детальніше »

Відеофакт: Юлія Джима під час карантину тренується на сходах

БІАТЛОН 

7 квітня 2020 р.

Олімпійська чемпіонка зимових Ігор-2014 з біатлону, магістрантка кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Юлія Джима продемонструвала, як під час карантину можна тренуватися на сходах.

Детальніше »

Офіційно: ФІДЕ перенесла заключний етап Гран-Прі за участю сестер Музичук

ШАХИ. Гран-прі ФІДЕ-2019/2020 

7 квітня 2020 р.

ФІДЕ оголосила про перенесення IV етапу жіночого Гран-прі поточного сезону, який попередньо мав відбутися з 2-го по 15-е травня 2020 року за участю 12 шахісток, серед яких і дві представниці України – випускниці ЛДУФК, сестри Анна і Марія Музичук.

Детальніше »

Вероніка Марченко: «Я готова ще раз поїхати на Олімпіаду і виступати на ній»

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

6 квітня 2020 р.

Випускниця ЛДУФК Вероніка Марченко розповіла про те, як проводить тренуваннями під час карантину, поділилася думками стосовно переносу Олімпіади-2020 у Токіо та гірким досвідом свого не надто вдалого виступу на Олімпіаді-2016 у Ріо.

Детальніше »

Сьогодні – Міжнародний день спорту!

6 квітня 2020 р.

Щорічно 6-го квітня відзначається Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Це свято підкреслює важливість і необхідність спорту для суспільства, держави та всієї міжнародної спільноти. Адже спорт і здоровий спосіб життя – запорука процвітання та благополуччя нації!

Детальніше »

Олександру Шемцю – 70!

5 квітня 2020 р.

Сьогодні, 5-го квітня, свій поважний, 70-річний ювілей святкує старший лаборант кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Шемець Олександр Петрович! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює ювіляру свої щиросердечні вітання! Олександре Петровичу, від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм сили і доброти, втіхи та надії. У Ваші 70 років хочемо побажати ні хвилини самотності й смутку, ні дня без радості та натхнення.

Детальніше »

Відеофакт: Вікторія Тимошенкова долучилася до челенджу #тренуйсявдома

ГАНДБОЛ 

4 квітня 2020 р.

Воротар національної жіночої збірної України з гандболу, випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вікторія Тимошенкова долучилася до челенджу #тренуйсявдома і продемонструвала в соцмережі декілька вправ для підтримки спортивної форми.

Детальніше »

Ірина Руда – найкращий тренер Львівщини за підсумками березня 2020 року

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА 

4 квітня 2020 р.

Українську художню гімнастку Христину Пограничну було обрано переможницею на щомісячному голосуванні членів виконкому відділення НОК України у Львівській області за підсумками березня 2020 р. А найкращим тренером Львівщини в березні стала доцент кафедри гімнастики ЛДУФК – Ірина Руда.

Детальніше »

Ювілей святкує доцент кафедри спортивної медицини Оксана Гузій!

4 квітня 2020 р.

Сьогодні, 4-го квітня, ювілей святкує кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри спортивної медицини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Оксана Володимирівна Гузій! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання! Бажаємо, щоб в неповторній мелодії Вашого ювілею об’єдналися барви настрою й життя привілеї. Нехай Господь благословляє Вас на нові звершення й передання свого досвіду і мудрості студентам й колегам Університету.

Детальніше »

Ігор Зінкевич: «Пропозиція очолити збірну стала для мене великою несподіванкою»

ВОДНЕ ПОЛО 

3 квітня 2020 р.

Ім’я одного з найкращих тренерів з водного поло сьогодення, випускника ЛДУФК Ігоря Зінкевича, який багато років очолював флагмана української Суперліги львівське «Динамо», добре відоме не лише фахівцям та шанувальникам гри з м’ячем на воді, а й загалом у спортивних колах далеко за межами нашого регіону.

Детальніше »

Христина Філевич – найкращий форвард сезону жіночої баскетбольної Суперліги

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-2019/2020 

3 квітня 2020 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич, котра у сезоні-2018/2019 була лідером СБК «Львів», після чого отримала пропозицію й поповнила ряди столичного «Київ-Баскета», у складі якого й стала чемпіонкою країни сезону-2019/2020.

Детальніше »

Мар’яна Маркевич: «Сподіваюся, що рано чи пізно таки зіграю за збірну»

ГАНДБОЛ 

2 квітня 2020 р.

Гандболістки львівської «Галичанки» останні п’ять років незмінно виграють чемпіонат української Суперліги. І до кожного з цих тріумфів долучилася 22-річна розігруюча, магістрантка ЛДУФК Мар’яна Маркевич, без якої сьогодні важко навіть уявити собі склад провідного клубу країни. Як і всі її партнерки по команді, нині Мар’яна знаходиться на карантині.

Детальніше »

25 думок Юлії Свистіль про фехтування, свою філософію і правила життя

ФЕХТУВАННЯ 

2 квітня 2020 р.

Чемпіонка ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади-2017 з фехтування на шпагах, бронзова призерка юніорського чемпіонату світу-2015, випускниця кафедри фехтування, боксу і національних одноборств нашого Університету Юлія Свистіль, якій нещодавно виповнилося 25 років, підбила проміжні підсумки свого життя і спортвиної кар’єри.

Детальніше »

В оновленому рейтингу ФІДЕ Марія та Анна Музичук на 6-й і 7-й позиціях відповідно

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

1 квітня 2020 р.

Міжнародна федерація шахів сьогодні, 1-го квітня, представила оновлений рейтинг-лист. До ТОП-10 списку в жінок, як і раніше, входять дві випускниці ЛДУФК – екс-чемпіонка світу Марія Музичук та її старша сестра Анна Музичук, які посідають 6-е і 7-е місця відповідно.

Детальніше »

Офіційно: ХХХІІ літня Олімпіада у Токіо стартує 23-го липня 2021 року

ОЛІМПІАДА-2020 

31 березня 2020 р.

Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), Міжнародний Паралімпійський Комітет (МПК), Організаційний комітет Токіо-2020, Столичний Уряд Токіо і Уряд Японії погодили нову дату Ігор ХХХІІ літньої Олімпіади у 2021 році.

Детальніше »

Василь Ковцун: «Шкодую, що за 5-8 місця ми не гратимемо»

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-2019/2020 

31 березня 2020 р.

Жіноча команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», сформована в основному зі студенток нашого вишу, 27–29 березня повинна була у Миколаєві змагатися у 1-му турі фінального етапу за місця з 5-го по 8-ме чемпіонату України серед клубів Вищої ліги сезону-2019/2020. Однак через карантин наша команда залишилася у Львові.

Детальніше »

Ювілей святкує старший викладач кафедри української та іноземних мов Ольга Матвіяс!

30 березня 2020 р.

Сьогодні, 30-го березня, ювілей святкує старший викладач кафедри української та іноземних мов ЛДУФК Ольга Василівна Матвіяс! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання! Нехай життя дарує весен веселковий час і кожен день для Вас ясніє чистим небом. Нехай улюблені справи надихають на те, щоб наповнювати свою колекцію новими перемогами, успіхами і здобутками.

Детальніше »

Лише 25% молодих людей знають як діяти при перших ознаках коронавірусу (Інфографіка)

29 березня 2020 р.

Опитування проекту U-Report ЮНІСЕФ, що реалізується у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, свідчить, що значна частина молоді не знає чіткого алгоритму дій при появі симптомів, схожих на коронавірус. Лише 22% респондентів знають, що необхідно зателефонувати до сімейного лікаря чи лікарні, тоді як 14% вважають за необхідне піти до медичної установи. Це свідчить про необхідність посилення інформування.

Детальніше »

Паралімпійський чемпіон Андрій Демчук і п’ять секретів його успіху (Фото)

ФЕХТУВАННЯ НА ВІЗКАХ 

28 березня 2020 р.

«Мене звати Андрій і я буду вашим гідом у темі прав людей з інвалідністю», – так випускник ЛДУФК та НУЛП, заслужений майстер спорту України, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор-2016 з фехтування на візках, кандидат технічних наук Андрій Демчук розпочинає знайомство із слухачами правозахисного курсу на Prometheus.

Детальніше »

Заява Комісії атлетів МОК

ОЛІМПІАДА-2020 

27 березня 2020 р.

Комісія атлетів МОК опублікувала офіційну заяву, у якій повністю підтримала рішення перенести літні Олімпійські ігри в Токіо до 2021 року, щоб захистити здоров’я спортсменів, а також широкого суспільства.

Детальніше »

Анна Музичук – найкраща шахістка України 2019 року

ШАХИ 

27 березня 2020 р.

Одна з найвідоміших випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Музичук стала переможцем 15-го за ліком конкурсу «Шаховий Гетьман», як найкраща шахістка України 2019 року.

Детальніше »

Офіційно: Нову дату Олімпіади-2020 в Токіо затвердять упродовж чотирьох тижнів

ОЛІМПІАДА-2020 

27 березня 2020 р.

Нову дату проведення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо, які перенесли через пандемію коронавірусу на рік, визначать упродовж наступних чотирьох тижнів. Про це сьогодні, 27-го березня, заявив президент МОК Томас Бах.

Детальніше »

25 цитат легенди світового спорту Павла Ледньова

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО 

26 березня 2020 р.

Володар найбільшої кількості олімпійських медалей в історії сучасного п’ятиборства Павло Ледньов народився 25-го березня 1943 року в російському місті Горький (нині – Нижній Новгород), а помер у Москві 23-го листопада 2010 року.

Детальніше »

Офіційно: Загальнонаціональний карантин продовжено до 24-го квітня

ОФІЦІЙНО 

25 березня 2020 р.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3-го квітня включно, продовжено на 21 день – до 24-го квітня 2020 року включно. Відповідне рішення уряд ухвалив сьогодні, у середу, 25-го березня.

Детальніше »

Офіційно: Всесвітню шахову Олімпіаду-2020 перенесли на 2021 рік

ШАХИ. Всесвітня шахова Олімпіада-2020 

25 березня 2020 р.

Рада Міжнародної шахової федерації ухвалила рішення відкласти проведення 44-ї Всесвітньої шахової Олімпіади (включаючи змагання гравців з обмеженими можливостями) і Конгрес ФІДЕ з літа 2020 року на літо 2021 року. ФІДЕ глибоко стурбована зростаючою пандемією COVID-19.

Детальніше »

Офіційно: ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 перенесено на один рік

ОЛІМПІАДА-2020 

24 березня 2020 р.

Проведення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор 2020 року в столиці Японії Токіо відкладено на один рік – до літа 2021 року, через пандемію коронавірусу. Домовленість була досягнута сьогодні, 24-го березня, між урядом Японії і Міжнародним олімпійським комітетом.

Детальніше »

МОК розробляє сценарії щодо проведення Олімпіади-2020 у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

24 березня 2020 р.

Для забезпечення здоров’я усіх залучених сторін і стримання поширення вірусу COVID-19, Виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК) оголосив про те, що активізує своє планування сценарію щодо ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо-2020.

Детальніше »

Сергій Бубка: «Олімпійські ігри-2020 обов’язково відбудуться»

ОЛІМПІАДА-2020 

24 березня 2020 р.

Президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу Сергій Бубка звернувся до спортсменів та тренерів. Пропонуємо вашій увазі повний текст звернення.

Детальніше »

Лист Президента МОК Томаса Баха олімпійцям усього світу

ОЛІМПІАДА-2020 

24 березня 2020 р.

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах звернувся з відкритим листом до спортсменів усього світу, у якому висловив бачення очолюваної ним організації проблеми щодо проведення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо-2020 через розповсюдження коронавірусу.

Детальніше »

Прем’єр Японії Сіндзо Абе: «У першу чергу потрібно думати про спортсменів»

ОЛІМПІАДА-2020 

24 березня 2020 р.

Прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе вперше заявив, що не виключає перенесення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо через пандемію коронавірусу. Про це він сказав у понеділок, 23-го березня, під час виступу в парламенті.

Детальніше »

Офіційно: Канада і Австралія відмовилися від участі в Олімпіаді-2020 у Токіо

ОЛІМПІАДА-2020 

23 березня 2020 р.

Національні олімпійські комітети Канади та Австралії через пандемію коронавірусу ухвалили рішення не відправляти своїх спортсменів для участі в ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020, які влітку цього року мають відбутися у столиці Японії Токіо.

Детальніше »

Галина Мельник наприкінці червня у Парижі побореться за олімпійську ліцензію

КАРАТЕ. Олімпіада-2020 

23 березня 2020 р.

За три місяці, наприкінці червня, у Парижі відбудеться заключний турнір відбору на змагання з карате в рамках ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020. За омріяні путівки до Токіо в столиці Франції боротимуться і українські каратисти. У складі «синьо-жовтих» за олімпійську ліцензію змагатиметься й випускниця ЛДУФК Галина Мельник.

Детальніше »

Рішення щодо Олімпіади-2020 у Токіо МОК ухвалить за чотири тижні

ОЛІМПІАДА-2020 

23 березня 2020 р.

Через пандемію коронавірусу усе йде до того, що ХХХІІ літні Олімпійські ігри-2020 у Токіо перенесуть. Втім, (МОК) прийме рішення щодо проведення головних спортивних змагань чотириріччя у столиці Японії не раніше, ніж через чотири тижні.

Детальніше »

Віктор Карасьов: «Тренеру потрібно щоразу підживлюватися новою інформацією»

СТЕНДОВА СТРІЛЬБА 

23 березня 2020 р.

Вчора, 22-го березня, виповнилося 63 роки заслуженому тренеру України зі стендової стрільби, випускнику Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури імені Івана Боберського Віктору Карасьову. З 1997 до 2006 він очолював збірну України, а з 2006 року і до нині тренує національну команду Катару.

Детальніше »

Чемпіонка світу Юлія Ткач спростовує стереотипи про жіночу боротьбу

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

21 березня 2020 р.

Боротьба традиційно вважається чоловічим видом спорту. Саме тому навколо жіночої боротьби виникло багато стереотипних уявлень. Щоб спростувати найпоширеніші з них, про своє життя та важливе місце у ньому саме занять боротьбою розповіла аспірантка ЛДУФК, в багатій колекції нагород якої «золото» (2014), «срібло» (2017) і дві «бронзи»...

Детальніше »

Томас Бах: «Про перенесення Олімпіади-2020 у Токіо поки не йдеться» (Відео)

ОЛІМПІАДА-2020 

20 березня 2020 р.

Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що питання перенесення ХХХІІ літніх Олімпійських ігор-2020 у Токіо через пандемію коронавірусу поки на порядку денному не стоїть. За його словами, для прийняття остаточного рішення ще є достатньо часу.

Детальніше »

Олена Підгрушна: «Ніхто не очікував, що я буду боротися з лідерами»

БІАТЛОН 

20 березня 2020 р.

Ще навесні минулого року, по завершенні сезону-2018/2019 знаменита українська біатлоністка, аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна отримала досить серйозний діагноз – міокардит. Та після проведеного курсу лікування капітан жіночої національної збірної все ж продовжила свою кар’єру.

Детальніше »

В Афінах відбулася церемонія передачі Олімпійського вогню організаторам Ігор-2020 (Відео)

ОЛІМПІАДА-2020 

19 березня 2020 р.

На Панафінейському стадіоні, де 1896 року відбулися перші у новітній історії Олімпійські ігри, напередодні відбулася офіційна церемонія передачі олімпійського вогню організаторам ХХХІІ літніх Ігор-2020, які прийматиме столиця Японії Токіо. Свято в Афінах пройшло без гостей та глядачів.

Детальніше »

Львівська «Галичанка» – чемпіон Балтійської гандбольної ліги

ГАНДБОЛ. Балтійська ліга-2019/2020 

18 березня 2020 р.

У Гарляві завершився III, заключний тур Балтійської жіночої гандбольної ліги (Baltic Women’s Handball League) сезону-2019/2020, серед шести учасників якої змагався й чемпіон п’яти останніх років української Суперліги львівська «Галичанка».

Детальніше »

Офіційно: Комюніке від МОК щодо ХХХІІ літніх Олімпійських ігор Tокіо-2020

17 березня 2020 р.

Сьогодні, 17-го березня 2020 року, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) продовжив консультації з усіма зацікавленими сторонами Олімпійських ігор в Токіо-2020. Перша така конференція відбулася з міжнародними федераціями з олімпійських літніх видів спорту.

Детальніше »

Олена Підгрушна замкнула ТОП-25 загального заліку Кубка світу з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-2019/2020 

17 березня 2020 р.

Вихідними чоловічою та жіночою гонками переслідування у Контіолахті завершилася боротьба за Великий кришталевий глобус в рамках Кубка світу з біатлону. У загальному заліку ТОП-25 у жінок замкнула аспірантка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олена Підгрушна.

Детальніше »

«Булава» значно погіршила свої шанси на потрапляння у «Фінал чотирьох»

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-2019/2020 

16 березня 2020 р.

Львівська чоловіча команда Вищої ліги чемпіонату України з волейболу «Булава», у складі якої виступає низка студентів і випускників ЛДУФК, а головний тренер Юрій Мальчицький вищу спортивну освіту також здобув у «Інфізі», передостанній тур регулярної першості відіграла в Тернополі.

Детальніше »

Ювілей святкує провідний фахівець бухгалтерії Оксана Стасів!

15 березня 2020 р.

Сьогодні, 15-го березня, ювілей святкує провідний фахівець бухгалтерії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Оксана Миколаївна Стасів! З цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам щиросердечні вітання! Нехай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок, любов і гармонія. Нехай працелюбність і наполегливість будуть сходинками на шляху до нових починань у Вашому житті.

Детальніше »

Анна та Марія Музичук на Гран-прі ФІДЕ у Лозанні посіли четверте і шосте місця відповідно

ШАХИ. Гран-прі ФІДЕ-2019/2020 

14 березня 2020 р.

У Лозанні напередодні завершився III етап серії Гран-прі Міжнародної федерації шахів серед жінок сезону-2019/2020. Україну на ньому представляли випускниці ЛДУФК сестри Анна та Марія Музичук, які в підсумку фінішували на 4-й і 6-й позиціях.

Детальніше »

Чемпіонка Євро-2020 з боротьби Юлія Ткач – третя в світовому рейтингу

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

14 березня 2020 р.

В оновленому світовому рейтингу найкращих борчинь планети за версією United World Wrestling (Об’єднаний світ боротьби) троє представниць ЛДУФК займають позиції у ТОП-5. Найвище, третє місце серед них займає аспірантка ЛДУФК Юлію Ткач, яка виступає у ваговій категорії до 62 кг. ТОП-5 вагових категорій до 55 кг і 68 кг замикають випускниці нашого Університету Ірина Гусяк та Алла Черкасова відповідно.

Детальніше »

У десятому турі Гран-прі ФІДЕ у Лозанні Анна Музичук зіграла внічию, а Марія програла

ШАХИ. Гран-прі ФІДЕ-2019/2020 

13 березня 2020 р.

10-й, передостанній ігровий день III, передостаннього етапу серії Гран-прі Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) серед жінок, що триває у Лозанні, виявився не надто вдалим для обох представниць України – випускниць ЛДУФК, сестер Анни та Марії Музичук. За два тури до завершення Анна Музичук займала 4-у позицію, тож аби в заключний ігровий день реально претендувати на місце у призовій трійці, у звітному турі їй необхідно було вигравати.

Детальніше »

Юлія Джима і Олена Підгрушна стартують на восьмому етапі Кубка світу з біатлону

БІАТЛОН. Кубок світу-2019/2020 

13 березня 2020 р.

У Контіолахті вчора, чоловічою спринтерською гонкою на 10 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах розпочався VIII етап Кубка світу з біатлону, який завершить боротьбу за Великі кришталеві глобуси кращих стріляючих лижників планети. А сьогодні, відбудеться жіночий спринт на дистанції 7.5 км.

Детальніше »

На Гран-прі ФІДЕ у Лозанні сестри Музичук свої партії дев’ятого туру зіграли внічию

ШАХИ. Гран-прі ФІДЕ-2019/2020 

12 березня 2020 р.

У Лозанні (Швейцарія), де триває третій етап серії Гран-прі світових жіночих шахів, на якому виступають й дві українки – випускниці ЛДУФК сестри Анна та Марія Музичук, напередодні відбулися партії чергового, дев’ятого туру.

Детальніше »

Оксана Райта: «Хочеться вийти на серйозний європейський рівень»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

12 березня 2020 р.

У Сумах відбувся чемпіонат України-2020 з легкої атлетики в приміщенні, який став тріумфальним для випускниці ЛДУФК Оксани Райти. Бронзова медалістка І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року в Сінгапурі стала чемпіонкою України з бігу на 3000 метрів з перешкодами («стипль-чез»).

Детальніше »

Увага: У ЛДУФК введено карантин терміном з 12-го березня по 3-є квітня 2020 року

12 березня 2020 р.

З метою запобіганню поширенню коронавірусу у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського запроваджується карантин терміном з 12-го березня по 3-є квітня 2020 року.

Детальніше »

Сестри Музичук на Гран-прі ФІДЕ у Лозанні мінімально відстають від дуету лідерів

ШАХИ. Гран-прі ФІДЕ-2019/2020 

11 березня 2020 р.

Восьмий ігровий день третього, передостаннього етапу серії Гран-прі Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) серед жінок, що триває у швейцарській Лозанні, виявився доволі успішним для обох представниць України – випускниць ЛДУФК, сестер Анни та Марії Музичук.

Детальніше »

Фотофакт: Вероніка Марченко – переможець Гран-прі Іспанії зі стрільби з лука

11 березня 2020 р.

7-8 березня, у Вальядоліді відбувся етап Гран-прі Іспанії зі стрільби з лука. Успішно у звітних змаганнях виступила збірна України – вітчизняні робінгуди вибороли дві золоті та одну бронзову медалі. Зокрема, у змаганнях жінок не було рівних випускниці ЛДУФК Вероніці Марченко.

Детальніше »

Баскетболісти БК «Львів» пробилися у плей-оф Першої ліги

БАСКЕТБОЛ. Перша ліга-2019/2020 

11 березня 2020 р.

Баскетболісти БК «Львів», більшість з яких є студентами чи випускниками ЛДУФК, в Ужгороді обмінялися перемогами із тамтешнім клубом «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» (95:86 і 85:95) і з третього місця в групі вийшли у плей-оф Першої ліги чемпіонату України сезону-2019/2020.

Детальніше »

Анна Музичук здобула другу перемогу на Гран-прі ФІДЕ у Лозанні

ШАХИ. Гран-прі ФІДЕ-2019/2020 

10 березня 2020 р.

У Лозанні (Швейцарія), де триває III етап серії Гран-прі світових жіночих шахів, на якому виступають й дві українки – випускниці ЛДУФК сестри Анна та Марія Музичук, у понеділок, 9-го березня, відбулися партії чергового, 7-го туру. Ігровий день швейцарського етапу Гран-прі ФІДЕ приніс лише одну результативну партію, коли українка Анна Музичук білими фігурами здолала супротив росіянки Олександри Костенюк.

Детальніше »

Богдан Гоза – переможець Кубка України-2020 з важкої атлетики (Фото)

ВАЖКА АТЛЕТИКА. Кубок України-2020 

10 березня 2020 р.

У Чернігові упродовж п’яти днів, з 2-го по 6-е березня, тривали спортивні баталії у рамках Кубка України 2020 року з важкої атлетики та Всеукраїнський турнір на призи олімпійської чемпіонки Наталії Скакун. У складі чоловічої збірної команди Львівщини успішно змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Найкращим серед представників ЛДУФК був виступ студента I курсу, чемпіона Європи, рекордсмена світу серед юнаків.

Детальніше »

Сестри Музичук партії шостого туру Гран-прі у Лозанні зіграли внічию

ШАХИ. Гран-прі ФІДЕ-2019/2020 

9 березня 2020 р.

У Лозанні (Швейцарія), де триває третій етап серії Гран-прі світових жіночих шахів, на якому виступають й дві українки – випускниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сестри Анна та Марія Музичук, у понеділок, 8-го березня, був єдиний вихідний.

Детальніше »

Святкування 90-річчя Українського фотографічного товариства (Фото)

8 березня 2020 р.

У Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» (вулиця Професорська, 1) у п’ятницю, 6-го березня, відбулося святкування з нагоди відзначення 90-річного ювілею Українського фотографічного товариства (УФОТО).

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ