Шановні абітурієнти!
Львівський державний університет фізичної культури з 1 по 5 вересня оголошує додатковий набір на заочну форму навчання зі всіх спеціальностей!!!

ЛДУФК увійшов до рейтингу Webometrics

25 серпня 2016 р.

До престижного рейтингу щодо якості наукової діяльності університетів світу за цитованістю вчених в Google Scholar увійшли 34 ВНЗ України. З вищих навчальних закладів Львівщини лише три виші зуміли потрапити до цього списку, серед них і Львівський державний університет фізичної культури.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК взяли участь у «Зірковій естафеті»

25 серпня 2016 р.

24 серпня з нагоди відзначення 25-річчя Незалежності України у Львові відбулося масштабне спортивне дійство. Понад 700 учасників від 25-ти пам’ятників відомим українцям розпочали зіркову естафету. Серед учасників естафети були й студенти Львівського державного університету фізичної культури, розпочавши її біля пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому.

Детальніше »

Тарас Міщук-Дмитро Янчук: «Здійснилася наша мрія – медаль Олімпіади»

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

22 серпня 2016 р.

Українські веслувальники-каноїсти Дмитро ЯНЧУК і студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас МІЩУК поділилися враженнями від завоювання «бронзи» у фіналі Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Тарас Міщук – бронзовий призер Олімпіади-2016

ВЕСЛУВАННЯ  

20 серпня 2016 р.

Львівський каноїст, майстер спорту міжнародного класу Тарас Міщук (на фото праворуч), котрий вищу освіту здобуває у Львівському державному університеті фізичної культури, виборов бронзову медаль Олімпіади у бразильському Ріо-де-Жанейро у каное-двійці разом з Дмитром Янчуком на дистанції 1000 метрів!!!

Детальніше »

Наші борчині повертаються з Ріо без нагород

БОРОТЬБА ЖІНОЧА 

19 серпня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач подолала перший раунд олімпійського турніру з боротьби у категорії до 63 кг, перемігши представницю Канади Даніелу Сузану Лаппадже (2:0). Але у 1/8 фіналу Юлія Ткач поступилася китаянці Рю Ксю (1:3) й припинила боротьбу за медалі.

Детальніше »

Оксана Гергель не пройшла 1/8 фіналу

БОРОТЬБА ЖІНОЧА  

18 серпня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель у ваговій категорії до 58 кг не змогла пройти 1/8 фіналу олімпійського турніру у Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ