Першокурсниця Софія Прийма – чемпіонка Європи

ТРІАТЛОН

28 квітня 2016 р.

Радісна новина надійшла з румунського міста Тиргу-Муреш, де відбувся чемпіонат Європи з крос-дуатлону. У програмі спринт перше місце, а разом з ним – звання чемпіонки Європи виборола студентка 1 курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичного виховання, кафедра стрільби та технічних видів спорту), учасниця Юнацької Олімпіади у Нанкіні Софія Прийма.

Детальніше »

Цікавий турнір для другого курсу

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

26 квітня 2016 року викладачі кафедри спортивних та рекреаційних ігор Світлана Ковальчук та Іван Каратник за сприяння студентського профкому провели турнір з тенісу настільного для студентів 2 курсу ФС та ФФР Львівського державного університету фізичної культури.

СК «ЛДУФК-СКІФ» – учасник фінального етапу Студентської ліги України

БАСКЕТБОЛ

27 квітня 2016 р.

Уперше в історії України стартував перший офіційний чемпіонат Студентської баскетбольної ліги сезону 2015-2016 рр., де успішно виступає чоловіча команда Львівського державного університету фізичної культури СК «ЛДУФК-СКІФ». Подолавши два етапи турніру підопічні Олександра Пазичука вийшли до третього, фінального, етапу змагань, який наприкінці травня пройде в столиці України.

Студенти Львівської області найсильніші в Україні

ВАЖКА АТЛЕТИКА

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів ВНЗ, де чемпіоном у ваговій категорії до 56 кг став другокурсник факультету фізичної реабілітації Білаш Павло із результатом двоборства 149 кг. Чоловіча збірна команда Львівського державного університету фізичної культури посіла друге місце, а за неофіційним комплексним заліком збірних команд жінок та чоловіків ВНЗ України, збірна команда ЛДУФК – найсильніша в Україні!

Наші студенти – бронзові призери

СПОРТИВНА АЕРОБІКА

У Львові завершився відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» зі спортивної аеробіки, де змагалися спортсмени Києва, Одеси, Львова, Южноукраїнська, а студенти 1 - 2 курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури посіли третє місце у номінації денс-аеробіка та третє місце у номінації фанк-аеробіка.