Україна урочисто провела олімпійців у Ріо

26 липня 2016 р.

У серці української столиці – на Софіївській площі Києва відбулися урочисті проводи олімпійської збірної України на Ігри ХХХІ Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбудуться в бразильському Ріо-де-Жанейро. Члени олімпійської збірної на чолі з головним олімпійцем країни Сергієм Бубкою та Міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим пройшлися урочистою ходою з вулиці Трьохсвятительської до Софіївської площі. Під час ходи олімпійці поклали квіти загиблим учасникам АТО.

Детальніше »

Чергова перемога Дмитра Грималюка

МОТОСПОРТ 

18 липня 2016 р.

Один з лідерів мотоциклетного спорту в Україні, студент другого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк здобув чергову перемогу на етапі чемпіонату України.

Детальніше »

Сестри Музичук зустрілися в Китаї

ШАХИ  

15 липня 2016 р.

Випускниці Львівського державного університету фізичної культури Анна і Марія Музичук зустрілися за шахівницею у китайському Ченду, де завершився четвертий етап Гран-прі ФІДЕ серед жінок. У підсумку, Анна Музичук із шістьма очками поділила місця з 3 по 5 (за додатковими показниками посіла 5 місце). Марія Музичук із 5,5 очками розділила 6-8 місця, а за додатковими показниками посіла 8 місце.

Детальніше »

Діана Нагорнюк та Віталій Олевич на п’єдесталі чемпіонату України серед молоді

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

12 липня 2016 р.

У сонячному Скадовську (Херсонська область) з 6 по 10 липня 2016 року відбувся Чемпіонат України серед молоді до 23 років та ХХХ Міжнародний турнір ім. ЗМС Я. Куценка з важкої атлетики. На цьогорічних передолімпійських змаганнях боротьбу вели аж понад 300 важкоатлетів з усіх регіонів України! У складі команди Львівської області виступали студенти кафедри АВС нашого університету.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ