Олександр Ганзуля - чемпіон України

БОКС

1 жовтня 2014 р.

28 вересня завершився XXIII чемпіонат України з боксу серед чоловіків КИЇВ-2014. Переможців визначали у 10 вагових категоріях. Серед них студент факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Олександр Ганзуля, який став чемпіоном України у ваговій категорії до 81 кг.

Детальніше »

Випускниця ЛДУФК Анна Музичук – шоста, студентка Марія – 11

ШАХИ

1 жовтня 2014 р.

Недавня випускниця Львівського державного університету фізичної культури стриянка Анна Музичук посідає високе шосте місце у оновленому рейтингу міжнародної федерації шахів (ФІДЕ). Її молодша сестра, студентка ЛДУФК Марія Музичук – на 11 місці.

Детальніше »

Із Таллінна – з медалями

БОРОТЬБА САМБО


30 вересня 2014 р.

На чемпіонаті Європейського Союзу з боротьби самбо у столиці Естонії Таллінні успішно виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, першокурсник Микита Максимов та студент другого курсу Іван Козій у своїх вагових категоріях здобули срібну і бронзову нагороди.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК підкорили «Надію-2014»

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

30 вересня 2014 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Гасанзаде Ірадж (ФС, 22) та Юсіфзаде Юсіф (ФС, 32) у вагових категоріях 55 кг і 74 кг відповідно стали переможцями міжнародного турніру з боротьби греко-римської "НАДІЯ-2014", який традиційно приймав Костопіль.

Детальніше »

Юлія Ткач визнана найкращою спортсменкою України у вересні

29 вересня 2014 р.

За рішенням Національного олімпійського комітету найкращою спортсменкою України в першому осінньому місяці визнано чемпіонку світу з вільної боротьби, аспірантку Львівського державного університету фізичної культури Юлію Ткач (Остапчук). А її наставника, викладача кафедри атлетичних видів спорту нашого вишу, заслуженого тренера України Андрія Пістуна названо найкращим тренером вересня.

Детальніше »

Церемонія закриття олімпійського тижня

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

26 вересня 2014 р.

Ось і добіг кінця « VІ Олімпійський тиждень ЛДУФК - 2014». 26 вересня в актовій залі університету відбулася урочиста церемонія закриття цього свята. Проте «Закриттю» передувала ще одна подія – Урочисте відкриття навчально-виставкової експозиції «Спорт і місто», яке організувала кафедра олімпійської освіти спільно з Центром міської історії Центрально-Східної Європи.

Детальніше »

„Спортивний туризм”

НАШІ ВИДАННЯ 

25 вересня 2014 р.

Нещодавно вийшов друком навчальний посібник „Спортивний туризм”. Автори – старший викладач кафедри туризму Лідія Олексіївна ТИМОШЕНКО і викладач цієї ж кафедри нашого Університету Костянтин Володимирович ЛАБАРТКАВА.
Тимошенко Л. О.
Спортивний туризм : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. фіз. виховання і спорту : у 2 ч. / Тимошенко Л. О., Лабарткава К. В. – Л. : ЛДУФК, 2014. – Ч. 2. – 176 с.
ISBN 978-966-2328-37-0
ISBN 978-966-2328-71-4 (Ч. 2)

Детальніше »

Легкоатлетичний пробіг «Від Сокільства – до Стрілецтва! Від УСА до НОКу!»

24 вересня 2014 р.

У цей особливий для Львівського державного університету фізичної культури «Олімпійський тиждень» в його стінах відбувається чимало цікавих подій. У середу, 24 вересня львів’яни та гості міста Лева мали чудову нагоду побачити одну з них, а саме XХІІ традиційний легкоатлетичний пробіг-естафету під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва! Від УСА до НОКу!».

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ