Тетяна Клімченко – призер чемпіонату Європи

ВЕЛОСПОРТ  

30 липня 2014 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Тетяна Клімченко завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів у Португалії.
Сталася ця приємна подія у останній день чемпіонату Європи, коли змагання проводилися у престижному виді велотрекових змагань – омніумі (велосипедне багатоборство). Львів’янка Тетяна Клімченко у впертій боротьбі таки пробилася на п’єдестал, виборовши бронзову нагороду.

Детальніше »

Аспірант ЛДУФК Євген Хитров битиметься 8 серпня

БОКС 

30 липня 2014 р.

25-річний український боксер середньої ваги, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Євген Хитров (5-0, 5 КО) 8 серпня на арені «Consol Energy Center» у Пітсбурзі (США) проведе шестираундовий поєдинок із 33-річним американцем Віллі «Fortune 500» Форчуном (17-1, 8 КО).

Детальніше »

Випускниця першого випуску Львівського інституту фізичної культури Анна Микласевич відзначила 90-літній ювілей!

29 липня 2014 р.

Історичний і водночас дуже складний та переломний 2014-й рік багатий на різноманітні події та дати. Зокрема, цими днями святкує свій 90-літній ювілей ПЕРША випускниця Львівського державного інституту фізичної культури Анна Карлівна Микласевич (Вербицька)– педагог, громадський діяч, патріот, господиня-вишивальниця і просто незрівняна бабуся…


Детальніше »

Андрій Федечко – третій в Україні

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО 

28 липня 2014 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу Андрій Федечко здобув «бронзу» Відкритого чемпіонату України з сучасного п'ятиборства, який відбувся в Києві з 25 по 27 липня.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ