До 160-річчя від дня народження Івана Франка

26 вересня 2016 р.

22–24 вересня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка Міжнародний науковий конгрес «Іван Франко: Я єсть пролог…» (до 160-річчя від дня народження) під гаслом «Вірю в силу духа…» зібрав близько чотирьох сотень учених з різних наукових центрів України – Бердичева, Бердянська, Боярки, Дніпра, Дрогобича, Житомира, Івано-Франківська, Києва, Коломиї, Кривого Рога, Криворівні, Кропивницького, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Острога, Полтави, Рівного, Сум, Тернополя, Ужгорода, Умані, Харкова, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова, а також науковців із Польщі, Угорщини, Сербії, Німеччини, США, Китаю та Кореї.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК зустрілися з цьогорічними учасниками Олімпіади

23 вересня 2016 р.

Вчора у актовому залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася зустріч з студентами вишу, які цьогоріч були учасниками Олімпійських ігор у Ріо. Олімпійці вирішили розповісти теперішнім студентам ЛДУФК про свої враження від Олімпіади. На зустріч завітали Тарас Міщук - бронзовий призер XXXI Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро, Ксенія Пантелєєва, Вероніка Марченко та Володимир Гоза.

Детальніше »

"Від Сокільства – до стрілецтва! Від УСА до НОКу!"

22 вересня 2016 р.

Вчора у м. Львові відбувся ХХІV традиційний легкоатлетичний пробіг-естафета під гаслом «Від Сокільства – до Стрілецтва! Від УСА – до НОКу». Урочисте відкриття заходу відбулося біля пам’ятника Іванові Франкові. Легкоатлетичний пробіг, забіги та естафети проводилися алеями парку, а стартували та фінішували учасники перед пам’ятником І. Франкові. Серед учасників, які брали участь у пробігу були наші студенти, викладачі, ветерани львівського спорту, а також представники спортивних товариств

Детальніше »

Олександр Гангур – бронзовий призер чемпіонату України з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ 

20 вересня 2016 р.

З 18 по 24 вересня 2016 р. у м. Полтава проходить чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед  юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок. В результаті змагальної боротьби 19 вересня 2016 р. у ваговій категорії до 83 кг студент першого курсу Олександр Гангур виборов бронзову нагороду з сумою триборства 547,5 кг.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК успішно виступили на Чемпіонаті України

19 вересня 2016 р.

15–19 вересня на велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові відбувся Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з неолімпійських видів програми та гіту (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, молодші юнаки, молодші дівчата). На Чемпіонаті України успішно виступили й студенти Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олександр Усик – чемпіон світу

БОКС 

19 вересня 2016 р.

Український боксер-професіонал, уродженець Криму Олександр Усик (10-0, 9 КО), котрий навчається в аспірантурі Львівського державного університету фізичної культури, у польському Гданську переміг Кшиштофа Гловацьки (26-1, 16 КО) у своєму першому титульному бою.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася презентація енциклопедії та документального фільму з нагоди 70-річчя Університету

16 вересня 2016 р.

Вчора у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася презентація енциклопедії «Львівський державний університет фізичної культури. 1946–2016» та документального фільму «Львівський державний університет фізичної культури – 70 років» з нагоди 70-річчя Університету. В залі зібралося безліч гостей, серед яких були професорсько-викладацький склад університету, студенти, представники спортивних організацій та мас-медій.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ