Степан Пасічник: "На Юнацькій Олімпіаді подобається все"

12 лютого 2016 р.

Для всіх спортсменів участь у II зимових Юнацьких Олімпійських іграх є дебютом на такому високому рівні в їх кар’єрі, але не вперше вони перебувають у самому Ліллехаммері. Зокрема, представник стрибків з трампліну, першокурсник Львівського державного університету фізичної культури Степан Пасічник поділився з прес-службою НОК своїми першими враженнями від ЮОІ і підготовкою до найголовніших стартів у кар’єрі.

Детальніше »

Андрій Проценко: "Якщо встановлю світовий рекорд, станцюю у секторі"

12 лютого 2016 р.

Один з найсильніших стрибунів України розповів про підготовку до олімпійського Ріо-де-Жанейро. Знайшовши невеличку шпаринку між зборами, віце-чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу у приміщенні Андрій Проценко, в активі якого є гросмейстерський стрибок на 2,40 м, приїхав до Львова складати сесію. У лабіринті коридорів Львівського державного університету фізичної культури херсонський спортсмен виглядав таким же зосередженим, яким зазвичай його можна побачити у стрибковому секторі. Готуючись до іспиту, Андрій на кілька хвилин відклав підручник і відповів на запитання кореспондента “ВЗ”.

Детальніше »

Юні олімпійці вже у столиці II зимових Юнацьких Олімпійських ігор-2016

11 лютого 2016 р.

10 лютого, близько 11 години вечора за місцевим часом збірна команда України прибула до столиці II зимових Юнацьких Олімпійських ігор – Ліллехаммера. Наші спортсмени розмістились у двох Олімпійських селищах, які розташовані у містах Хаммарі - там мешкатимуть фігуристи, й Ліллехаммері, де проживатимуть представники всіх інших 8 видів спорту, в яких буде представлена Україна.

Детальніше »

Наші студенти на п’єдесталі чемпіонату України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

10 лютого 2016 р.

З 6 по 10 лютого у Коломиї відбувався чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, в якому взяли участь представники 18 областей України. Перше загально-командне місце посіла команда Львівщини. У складі команди змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули одну золоту, дві срібні та одну бронзову нагороди.

Детальніше »

„Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”

НАШІ ВИДАННЯ 

10 лютого 2016 р.

Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізичного виховання і спорту „Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”.
Автор – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти нашого Університету Олег Юрійович СИДОРКО.

Детальніше »

Андрій Проценко – бронзовий призер турніру в Чехії

9 лютого 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко виборов бронзову нагороду  традиційного міжнародного турніру зі стрибків у висоту Beskydská laťka – 2016, що відбувся у чеському місті Тшинец.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ