Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

ВІТАЄМО!

заслуженого тренера України

Викладача кафедри стрільби та технічних видів спорту

Львівського державного університету фізичної культури

Віталія Васильовича Грибовського

із присвоєнням почесного звання
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»
Андрій Проценко – здобув "срібло" турніру у Чехії

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

26 січня 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко посів друге місце на міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту, які минулими вихідними відбулися у чеському містечку Густопече. Результат Андрія – 2 м 30 см. Цим стартом Андрій розпочав новий зимовий сезон.

Детальніше »

Яна Шемякіна – бронзова призерка етапу Кубка світу

ФЕХТУВАННЯ 

26 січня 2015 р.

На етапі Кубка світу з фехтування на шпагах, що завершився в Барселоні, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна виборола бронзову нагороду. Наша олімпійська чемпіонка впевнено дійшла до півфіналу, де поступилась майбутній переможниці китаянці Анжі Цзю.

Детальніше »

Випускниця ЛДУФК Тетяна Гамера-Шмирко втретє поспіль виграла марафон у Осаці

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

26 січня 2015 р.

Тріумфом випускниці Львівського державного університету фізичної культури (2005) Тетяни Гамери-Шмирко завершився 25 січня міжнародний марафон у Осаці, який входить до ІAAF Silver Label Road Race. Окрім того, результат Тетяни – 2 години 22 хвилини і 9 секунд – це новий рекорд України!

Детальніше »

У словацькому Штребске Плесо урочисто відкрилася зимова Універсіада-2015

26 січня 2015 р.

24 січня у словацькому містечку Штребске-Плесо стартували ХХУІІ Всесвітні зимові студентські ігри. Зимові студентські Ігри-2015 відкрили президент Словаччини Андрій Кіска та президент ФІСУ Клод-Луї Гальєн. Вони побажали учасникам змагань відвертої і чесної боротьби на спортивних аренах Штребске Плесо та Осрблі. В урочистому заході взяли понад 400 спортсменів з 31 країни.

Детальніше »

Ольга Стефанишин представлятиме Україну на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

22 січня 2015 р.

Упродовж 25-30 січня у австрійському місті Форарльберг та князівстві Ліхтенштейн відбудеться ХІІ зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ). З-поміж 900 найкращих спортсменів Європи віком 14-18 років в Австрії та Ліхтенштейні змагатимуться і наші юні олімпійці, серед яких студентка Львівського державного університету фізичної культури Ольга Стефанишин.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ