Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

Богдан Хоркавий – на семінарі в Туреччині

ФУТБОЛ 

3 березня 2015 р.

Викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Хоркавий нещодавно повернувся з Туреччини, де в складі української делегації брав участь у семінарі УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у європейському футболі.


Детальніше »

Юлія Орчакова і Марія Денисюк – бронзові призери чемпіонату України

БОРОТЬБА САМБО 

3 березня 2015 р.

З 27 лютого по 1 березня у манежі Львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед дорослих. Тут змагалися близько 400 атлетів із 22 регіонів України. У запеклій і безкомпромісній боротьбі першокурсниці Львівського державного університету фізичної культури Марія Денисюк і Юлія Орчакова здобули дві бронзові нагороди.

Детальніше »

Максимальний результат «Галичанки»

ГАНДБОЛ 

2 березня 2015 р.

Львівська «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, досягла максимального результату у з’їзному турі в Броварах. Підопічні Василя Козара почергово перемогли «Запоріжжя» (50:30), київську ДЮСШ-21 (46:16), «Бровари» (36:9), миколаївський «Реал» (35:18), київський «Спартак» (35:18) та херсонську «Дніпрянку» (34:24).

Детальніше »

"Фізична активність, здоров'я і спорт"

НАШІ ВИДАННЯ 

2 березня 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з № 4 (18) періодичного щоквартального наукового журналу "Фізична активність, здоров'я і спорт". Відвідайте сайт нашого видання: http://sportscience.ldufk.edu.ua/index.php/fazis

Детальніше »

Георгій Іваницький – чемпіон Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА

2 березня 2015 р.

З 24 по 28 лютого словенське місто Копер приймало чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні. Честь збірної команди України захищали й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Золоту медаль до державної скарбнички поклав магістрант факультету спорту Георгій Іваницький, який у фіналі в напруженій боротьбі з рахунком 7:3 здолав представника Італії і став чемпіоном Європи.

Детальніше »

Гилка – український аналог бейсболу

ГИЛКА 

27 лютого 2015 р.

Кафедра спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури щороку організовує для студентів змагання з гилки – вітчизняного виду спорту, який з`явився навіть раніше, аніж популярний у світі його аналог – бейсбол. Правила гилки опублікували у Львові ще далекого 1914-го. Згодом про гру забули. Але старший викладач кафедри спортивних ігор ЛДУФК Надія Петрівна Лібович 13 років тому відродила цю гру.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – шанс на перше місце

ВОЛЕЙБОЛ

27 лютого 2015 р.

Волейболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» успішно виступають у вищій лізі чемпіонату студентської ліги України. Зокрема, у другому турі в Чернігові (23-27 лютого) підопічні Василя Ковцуна здобули три перемоги у трьох матчах, після чого команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» закріпилася на другому місці.

Детальніше »

Андрій Проценко – срібний призер турніру Malmö Games

ЛЕГКА АТЛЕТИКА  

27 лютого 2015 р.

У шведському місті Мальме відбулися останні великі легкоатлетичні змагання перед чемпіонатом Європи у приміщенні - Malmö Games. В них брали участь чотири українці, серед яких студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко. У секторі стрибків у висоту наш атлет посів другу сходинку п'єдесталу пошани цього турніру.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ