Конкурс дитячих творчих робіт «Я і мій друзяка Спорт»!

Завершено прийом дитячих творчих робіт (малюнків) на обласний конкурс під гаслом «Я і мій друзяка Спорт». Конкурсні роботи представлені у актовому залі головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Костюшка, 11). Усі бажаючі з 21 по 30 березня 2017 року можуть вибрати переможця у номінації «Глядацькі симпатії». Проголосувати можна в актовому залі Університету або у мережі Internet.

Детальніше »

Переконлива перемога у виїзному матчі жіночої збірної команди ЛДУФК

Універсіада Львівщини з футзалу (жінки)  

29 березня 2017 р.

Жіноча збірна з футзалу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провела черговий матч в  рамках «Універсіади Львівщини-2017». Збірній нашого вишу протистояла жіноча збірна Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Поєдинок достойних та відмінно підготовлених команд виявився досить цікавим.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК зустрілися з учасниками ХХVІІІ Всесвітньої зимової Універсіади 2017 року

28 березня 2017 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася зустріч з учасниками ХХVІІІ Всесвітньої зимової Універсіади 2017 року, які є студентами та аспірантами нашого вишу. Спортсмени вирішили розповісти студентам ЛДУФК про свої враження від цьогорічної зимової Універсіади, яка відбувалася у м. Алмати.

Детальніше »

Чергові перемоги команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак»

БАСКЕТБОЛ. ВИЩА ЛІГА  

27 березня 2017 р.

Жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» здобула свою 16-ту перемогу у вищій лізі чемпіонату України. У залі Львівської обласної ДЮСШ підопічні Ірини Кленіної (тренер – Ігор Романчук) двічі були сильнішими за баскетболісток клубу «Полтава-Баскет-ПСДЮСШОР №2» – 60:51 і 74:62.

Детальніше »

Діана Нагорнюк – срібна призерка чемпіонату України серед юніорів

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

27 березня 2017 р.

В Запоріжжі у виставковому центрі «Козак Палац» з 20 по 24 березня відбувався чемпіонат України серед юніорів та Всеукраїнський турнір пам’яті двохразового Олімпійського чемпіона Леоніда Жаботинського.

Цьогорічні змагання зібрали 75 жінок та 132 чоловіків з 18 областей України, які боролися за путівки до далекого Токіо, де будуть представляти Україну на чемпіонаті світу серед юніорів. У складі команди жінок Львівської області змагалася студентка 32 групи ФС майстер спорту Нагорнюк Діана.

Детальніше »

ЛДУФК – другий серед вишів України

Фехтування. Універсіада України 

24 березня 2017 р.

Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури виборола друге загальнокомандне місце серед вишів України за підсумками Універсіади України з фехтування, яка нещодавно завершилася в Миколаєві.

Детальніше »

Перемога – у Литві

БОКС  

23 березня 2017 р.

Студент першого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України з боксу Олександр Гриців став переможцем престижного міжнародного турніру класу «А» «Данас Познякас-2017» у Литві.

Детальніше »

Кафедра хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК взяла активну участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції

22 березня 2017 р.

16- 17 березня 2017 року викладачі та студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК взяли активну участь у Другій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті», яку проводили Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Управляння освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Львівський державний університет фізичної культури, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ