Олександр Петрів - срібний призер чемпіонату світу

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

19 вересня 2014 р.

Віце-чемпіоном світової першості зі спортивної стрільби в іспанській Гранаді став випускник Львівського державного університету фізичної культури, олімпійський чемпіон Пекіна-2008 Олександр Петрів. Срібну медаль Олександр здобув в індивідуальних змаганнях у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 м.

Детальніше »

Ігор Дорохін – рекордсмен та чемпіон України

ПАУЕРЛІФТИНГ

18 вересня 2014 р.

З 14 по 18 вересня в Коломиї відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. Тут змагалися найсильніші атлети з 17 областей України. Тріумфальним став виступ студента Львівського державного університету фізичної культури, майстра спорту України, члена збірної команди України з пауерліфтингу серед юнаків Ігора Дорохіна, який виборов перше місце серед юнаків та встановив чотири рекорди України.

Детальніше »

Командне "золото" чемпіонату світу

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

17 вересня 2014 р.

На світовій першості зі спортивної стрільби, що триває в іспанській Гранаді, наша чоловіча команда пістолетчиків у складі випускників Львівського державного університету фізичної культури Романа Бондарука та Олександра Петріва і учня Львівського училища фізичної культури Павла Коростильова виборола медаль найвищого ґатунку. «Золотий» результат українських хлопців у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 м - 1699 очок.

Детальніше »

Марія Музичук та Володимир Бородулько – стипендіати Фонду Володимира Кузя

17 вересня 2014 р.

16 вересня 2014 року на засіданні Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури відбулося вручення стипендій канадського Фонду імені Володимира Кузя. Нагороди призначаються кращим студентам «за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію».

Детальніше »

«Галичанка» перемогла на всеукраїнському турнірі в Херсоні

ГАНДБОЛ

16 вересня 2014 р.

Львівська гандбольна команда "Галичанка", у складі якої виступають переважно студентки Львівського державного університету фізичної культури, обіграла херсонську «Дніпрянку», а також була сильнішою за миколаївський «Реал». Святкували перемогу львів’янки і в двох наступних матчах.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ