Затверджено рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України

18 квітня 2014 р.

У Міністерстві освіти і науки України затверджено рішення про утворення у Львівському державному університеті фізичної культури спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук з фізичного виховання і спорту строком на три роки.

Детальніше »

В очікуванні Великодня

17 квітня 2014 р.

Вчора, 16 квітня у 209 ауд. проходив майстер-клас з писанкарства під керівництвом лаборанта кафедри олімпійської освіти Марти Котис. Організаторами були культурно-мистецький відділ, студентське самоврядування та студентський профспілковий комітет. Серед охочих розмалювати писанки власноруч були не тільки студенти, а й викладачі та працівники нашого університету, а також студенти університету третього віку. Кожен з присутніх творив власний пасхальний символ в очікуванні Великого свята. Були й такі, які вперше взяли писачок до рук. Але під вправним керівництвом п. Марти вкінці були дуже задоволені своєю роботою. І, думаю, малювати великодні писанки вже буде для них хорошою традицією на практиці, а не тільки в теорії.

Детальніше »

Науково-практична конференція у Вижниці

15 квітня 2014 р.

Упродовж 11 – 12 квітня цього року в м. Вижниці на базі спортивної команди «МІКО РАЛІ ТІМ» відбулась друга Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми та перспективи розвитку спортивно-технічних і прикладних видів спорту та екстремальної діяльності». Організаторами конференції стали два фізкультурні виші України, які готують фахівців з цих видів спорту – Львівський державний університет фізичної культури та Харківська державна академія фізичної культури. Співорганізаторами виступили Чернівецький обласний автомобільний клуб «Буковина» та автоспортивна команда Михайла Чорнея з Вижниці.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ПЛАВАННЯ 

15 квітня 2014 р.

В місті Львові з 8 по 10 квітня 2014 року проходила Універсіада Львівщини з плавання. Команду Львівського державного університету фізичної культури  представляли 18 спортсменів. Під керівництвом викладача кафедри водних та неолімпійських видів спорту Полегойка М.Б. команда університету посіла беззаперечне 1 місце серед 9-ти вищих навчальних закладів Львівщини.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ