Конкурс дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт» стартував!

Сьогодні, 10-го лютого, на Львівщині розпочався обласний конкурс дитячих творчих робіт під гаслом «Я і мій друзяка Спорт». В рамках реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року Львівський державний університет фізичної культури разом з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та Львівським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з 10 лютого до 20 березня 2017 року проводить обласний конкурс дитячих творчих робіт «Я і мій друзяка Спорт».

Детальніше »

Студенти ЛДУФК - призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016-2017 р.

24 лютого 2017 р.

22 – 23 лютого на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А. С Макаренка (м. Суми) відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016 – 2017 навчальному році з галузі «Фізичне виховання і спорт».

У конкурсі взяло участь близько 80 учасників з понад двадцяти міст України, які представили актуальні наукові дослідження.

Детальніше »

Анна Музичук: ще один крок до фіналу

ШАХИ. ЧС-2017  

24 лютого 2017 р.

Блискучу перемогу чорними фігурами здобула випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук у першій партії півфінальної серії із росіянкою Алєксандрою Костенюк. Сьогодні, 24 лютого (після обіду) – повторна зустріч, у якій українку влаштовує навіть нічия.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася вікторина «Мова – душа народу»

24 лютого 2017 р.

23 лютого 2017 року, в рамках відзначення Всесвітнього дня рідної мови, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулася вікторина «Мова – душа народу». Уже вдев’яте цей конкурс організували  кафедра української та іноземних мов,культурно-мистецький відділ та студентський профспілковий комітет.

Детальніше »

У ЛДУФК вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

22 лютого 2017 р.

Вчора в актовому залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся захід «Україна у боротьбі за незалежність: історія та сучасність». Подія була приурочена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше »

Анна Музичук уже в півфіналі

ШАХИ. ЧС-2017  

22 лютого 2017 р.

Продовжує тішити своїх прихильників випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук, котра дісталася півфіналу чемпіонату світу. За вихід у фінал українка зустрінеться з росіянкою Алєксандрою Костенюк.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ