Наші студенти на п’єдесталі чемпіонату України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

10 лютого 2016 р.

З 6 по 10 лютого у Коломиї відбувався чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, в якому взяли участь представники 18 областей України. Перше загально-командне місце посіла команда Львівщини. У складі команди змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури, які здобули одну золоту, дві срібні та одну бронзову нагороди.

Детальніше »

„Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”

НАШІ ВИДАННЯ 

10 лютого 2016 р.

Вийшов друком навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів фізичного виховання і спорту „Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів”.
Автор – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти нашого Університету Олег Юрійович СИДОРКО.

Детальніше »

Андрій Проценко – бронзовий призер турніру в Чехії

9 лютого 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко виборов бронзову нагороду  традиційного міжнародного турніру зі стрибків у висоту Beskydská laťka – 2016, що відбувся у чеському місті Тшинец.

Детальніше »

Анастасія Мястковська - бронзовий призер чемпіонату Європи

КАРАТЕ 

8 лютого 2016 р.

У місті Лімассол (Кіпр) відбувся чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді (5-7 лютого). Ці змагання зібрали близько 1000 молодих спортсменів з 48 європейських країн. Українська збірна у складі 31 спортсмена була представлена майже у всіх розділах програми змагань. У ваговій категорії -55кг виступала студентка факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Мястковська, яка здобула бронзову нагороду.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ