Ігор Дорохін – рекордсмен та чемпіон України

ПАУЕРЛІФТИНГ

18 вересня 2014 р.

З 14 по 18 вересня в Коломиї відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу. Тут змагалися найсильніші атлети з 17 областей України. Тріумфальним став виступ студента Львівського державного університету фізичної культури, майстра спорту України, члена збірної команди України з пауерліфтингу серед юнаків Ігора Дорохіна, який виборов перше місце серед юнаків та встановив чотири рекорди України.

Детальніше »

Командне "золото" чемпіонату світу

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

17 вересня 2014 р.

На світовій першості зі спортивної стрільби, що триває в іспанській Гранаді, наша чоловіча команда пістолетчиків у складі випускників Львівського державного університету фізичної культури Романа Бондарука та Олександра Петріва і учня Львівського училища фізичної культури Павла Коростильова виборола медаль найвищого ґатунку. «Золотий» результат українських хлопців у стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 м - 1699 очок.

Детальніше »

Марія Музичук та Володимир Бородулько – стипендіати Фонду Володимира Кузя

17 вересня 2014 р.

16 вересня 2014 року в рамках засідання Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури відбулося вручення стипендій канадського Фонду імені Володимира Кузя. Нагороди призначаються кращим студентам «за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію».

Детальніше »

«Галичанка» перемогла на всеукраїнському турнірі в Херсоні

ГАНДБОЛ

16 вересня 2014 р.

Львівська гандбольна команда "Галичанка", у складі якої виступають переважно студентки Львівського державного університету фізичної культури, обіграла херсонську «Дніпрянку», а також була сильнішою за миколаївський «Реал». Святкували перемогу львів’янки і в двох наступних матчах.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ