Випускник ЛДУФК Віктор Дідух – серед кращих у вересні

28 жовтня 2016 р.

26 жовтня у конференц-залі Львівської облдержадміністрації нагородили найкращих спортсменів Львівщини за підсумками спортивного вересня, якими стали чемпіони XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро – представники фехтування на візках Антон Дацко (Буський район) і Андрій Демчук (Львів) та представник тенісу настільного, випускник Львівського державного університету фізичної культури Віктор Дідух (Буський район). Вшанували й тренерів лауреатів – Світлану Колеснікову, Віктора Нікуліна та Олександра Дідуха.

Детальніше »

Команда ЛДУФК посіла перше місце

25 жовтня 2016 р.

11-12 жовтня 2016 року на стадіоні «Динамо» відбулись змагання за програмою «Універсіада Львівщини-2016» з легкої атлетики. У змаганнях брали участь 10 команд з ВНЗ м. Львова та Львівської області. Команда Львівського державного університету фізичної культури, яка налічувала 25 учасників, посіла І місце, набравши 777 очок.

Детальніше »

Забуті імена ХХ століття

25 жовтня 2016 р.

20–21 жовтня у Вінницькому державному педагогічному університеті працювала V Всеукраїнська наукова конференція із серії «Літературні контексти ХХ століття» на тему: «Творчість Павла Богацького в контексті української літератури ХХ століття». На пленарному засіданні зі своєю доповіддю виступила керівник редакційно-видавничого відділу нашого Університету Оксана Борис.

Детальніше »

Фінальна перемога Дмитра Грималюка

МОТОСПОРТ 

25 жовтня 2016 р.

Студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк (32 група ФС) провів блискучий сезон у мотоспорті. Фінальною крапкою стала його перемога на заключному етапі з кантрі-кросу у Києві, де він лідирував у загальному заліку й був головним фаворитом гонки у своєму класі.

Детальніше »

Борчині ЛДУФК – неперевершені на Львівщині

БОРОТЬБА ВІЛЬНА 

25 жовтня 2016 р.

20-21 жовтня завершився заключний етап Універсіади Львівщини 2016 року з вільної боротьби серед жінок. У командних змаганнях серед жінок збірна команда Львівського державного університету фізичної культури, здолавши у фіналі команду з ЛНУВМ (6:2), вкотре довела своє беззаперечне лідерство у нашій області.

Детальніше »

Українська «бронза» без Яни Шемякіної

ФЕХТУВАННЯ  

24 жовтня 2016 р.

Українська жіноча збірна з фехтування на шпагах на першому етапі Кубка світу без олімпійської чемпіонки, аспірантки Львівського державного університету фізичної культури Яни Шемякіної, котра наразі відпочиває, виборола «бронзу». До цього успіху безпосередньо долучилися й учасниці Олімпіади-2016 – випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова та студентка ЛДУФК Ксенія Пантелєєва (51 гр., ФС), котрі змагалися в одній команді з Оленою Кривицькою та Фейбі Бежурою.

Детальніше »

Олександр Усик – боксер року за версією WBO

БОКС  

24 жовтня 2016 р.

Чемпіон світу з боксу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик визнаний боксером 2016 року за версією WBO Intercontinental.
Про це сам Олександр Усик повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ