Українська «бронза» без Яни Шемякіної

ФЕХТУВАННЯ  

24 жовтня 2016 р.

Українська жіноча збірна з фехтування на шпагах на першому етапі Кубка світу без олімпійської чемпіонки, аспірантки Львівського державного університету фізичної культури Яни Шемякіної, котра наразі відпочиває, виборола «бронзу». До цього успіху безпосередньо долучилися й учасниці Олімпіади-2016 – випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова та студентка ЛДУФК Ксенія Пантелєєва (51 гр., ФС), котрі змагалися в одній команді з Оленою Кривицькою та Фейбі Бежурою.

Детальніше »

Олександр Усик – боксер року за версією WBO

БОКС  

24 жовтня 2016 р.

Чемпіон світу з боксу, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик визнаний боксером 2016 року за версією WBO Intercontinental.
Про це сам Олександр Усик повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Детальніше »

Міжкафедральний семінар «Психологічний супровід фахівців екстремальних видів діяльності»

21 жовтня 2016 р.

7 жовтня кафедра педагогіки та психології Львівського державного університету фізичної культури провела міжкафедральний семінар «Психологічний супровід фахівців екстремальних видів діяльності» за участі кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Семінар відбувся в головному корпусі ЛДУФК; в роботі взяли участь 12 науково-педагогічних працівників.

Детальніше »

Дебют Усика у США відкладається

БОКС  

21 жовтня 2016 р.

Аспірант Львівського державного університету фізичної культури, чемпіон світу за версією WBO кримчанин Олександр Усик (10-0, 9 КО) не вийде в ринг 10 грудня у США, як планувалося раніше. Сталося це через те, що чемпіон світу за версіями WBC, WBA, IBF і IBO казах Геннадій Головкін не вийде у ринг 10 грудня у Нью-Йорку, бо не вдалося досягти домовленості з командою американця Деніела Джейкобса, який є "регулярним" чемпіоном WBA і, відповідно, обов’язковим претендентом на титул Головкіна за цією версією.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ