У команді львів’янки – найсильніші

23 квітня 2014 р.

ФЕХТУВАННЯ

Найсильнішою жіночою командою шпажисток на чемпіонаті України 2014 року стала команда фехтувальниць зі Львова. У іі складі виступали студентки Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

«ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – призер студентської ліги України

ВОЛЕЙБОЛ 

22 квітня 2014 р.

У Чернігові завершилася фінальна частина чемпіонату України з волейболу серед жіночих студентських команд вищої ліги, де волейболістки Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» виборола срібні медалі.

Детальніше »

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

22 квітня 2014 р.

16 - 18 квітня 2014 року на базі Харківської державної академії фізичної культури відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спорт (за видами)». У ньому взяли участь 28 студентів. ЛДУФК на даному заході презентувало четверо студентів: Смирновський Сергій (5 курс ФС), Габрильчук Ірина (5 курс ФС), Хацко Ігор-Володимир (4 кус ФС) та Ваулін Олександр (3 курс ФС).

Детальніше »

Затверджено рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України

18 квітня 2014 р.

У Міністерстві освіти і науки України затверджено рішення про утворення у Львівському державному університеті фізичної культури спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук з фізичного виховання і спорту строком на три роки.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ