Делегація з Житомирщини відвідала ЛДУФК

27 червня 2016 р.

Цими вихідними до Львівського державного університету фізичної культури завітала делегація з Житомирщини. Керівник культурно-мистецького відділу Лілія Гула у виставково-методичному кабінеті ЛДУФК провела гостям екскурсію присвячену українському спортивному руху.

Детальніше »

З нагоди Дня медичного працівника відзначено кращих лікарів спортивної медицини Львівщини

27 червня 2016 р.

Щорічно у третю неділю червня відзначається професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – День медичного працівника.

З нагоди цього заступника директора навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури Гурінович Віру Іванівну було відзначено грамотою управління за багаторічну плідну працю з популяризації спорту й здорового способу життя.

Детальніше »

Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України

НАШІ ВИДАННЯ 

27 червня 2016 р.

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами І Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України», присвяченої 70-річчю нашого Університету.

Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму у Західному регіоні України : матеріали І Всеукр. студ. наук.‑практ. конф. – Львів : ЛДУФК, 2016. – 122 с.

ISBN 978-617-7336-00-5

Детальніше »

Срібні і бронзові медалі наших студенток

БАСКЕТБОЛ 

27 червня 2016 р.

Ми уже повідомляли, що жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури у фінальній частині в Києві виборола срібні медалі студентської ліги України, здолавши у вирішальному для нас матчі баскетболісток Національного університету фізичного виховання і спорту України – 75:62. Найкращою у нашій команді була студентка першого курсу ФФВ Марія Ковтун – 25 очок і 20 підбирань.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ