Дмитро Грималюк захопив лідерство

МОТОСПОРТ 

25 травня 2016 р.

Студент другого курсу Львівського державного університету фізичної культури (22 група ФС) Дмитро Грималюк здобув перемогу на другому етапі чемпіонату України з мотоспорту (дисципліна – кантрі-крос, клас – 150 куб. см.) у місті Косів.

Детальніше »

Міжнародна наукова конференція у Вижниці

24 травня 2016 р.

До 70-річчя Львівського державного університету фізичної культури кафедра стрільби та технічних видів спорту нашого Університету зініціювала проведення XIІ Міжнародної наукової конференції «МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ ТА СПОРТІ».

Детальніше »

VI Кубок зі спортивного «Що? Де? Коли?»

24 травня 2016 р.

У понеділок, 23 травня 2016 року відбувся VІ Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Для участі у турнірі зголосилося 15 команд, які відіграли 3 тури по 12 запитань у кожному. В турнірі взяли участь команди з першого по п’ятий курс із кожного факультету, команда аспірантів, а також вперше в історії нашого турніру одразу дві команди, склади яких були сформовані з числа працівників нашого університету.

Детальніше »

Тарас Міщук виграв етап Кубка світу

ВЕСЛУВАННЯ 

24 травня 2016 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас Міщук у каное-двійці на дистанції 1000 метрів переміг на етапі Кубка світу у німецькому Дуйсбурзі, повідомляє офіційний сайт Федерації каное України.

Детальніше »

Випускниця ЛДУФК Марія Музичук – найкраща шахістка світу-2015

ШАХИ  

24 травня 2016 р.

Жіноча комісія ФІДЕ за підсумками 2015 року присудила премію «Каіса-2015» українській шахістці, випускниці Львівського державного університету фізичної культури Марії Музичук, повідомляє офіційний сайт Федерації шахів України.

Детальніше »

Смолоскипна естафета «Вогонь пам’яті Героїв»

24 травня 2016 р.

У неділю, 22 травня, Львівський державний університет фізичної культури провів традиційну легкоатлетичну естафету «Вогонь пам’яті Героїв». Усе розпочиналося у Білогощі, де 1950 року в бою з відділами МВС загинув легендарний командувач Української повстанської армії генерал Роман Шухевич. Тут, біля його пам’ятника, зібралися студенти й викладачі спортивного вишу та представники влади нашого міста і області.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ