Яна Шемякіна – бронзова призерка чемпіонату світу

21 липня 2014 р.

Вчора, 20 липня, на чемпіонаті світу з фехтування, що триває у столиці Татарстану Казані (Росія), було розіграно два останні комплекти нагород в особистих змаганнях. Стосунки виясняли майстри шпаги як в чоловічому, так і в жіночому турнірах. У підсумку олімпійська чемпіонка Лондона-2014, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Яна Шемякіна зійшла на «бронзову» сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше »

«Галичанка» зібралася у Городенці

ГАНДБОЛ

18 липня 2014 р.

Срібні призери останніх двох сезонів гандболістки львівської «Галичанки» після невеличкої відпустки зібралися у Городенці Івано-Франківської області на перший тренувальний збір. Саме тут плідно працює ДЮСШ, випускники якої успішно захищають кольори «Галичанки», а студентка Львівського державного університету фізичної культури Тамара Смбатян встигла проявити себе у складі молодіжної та національної команди України.

Марія Музичук – за крок від п’єдесталу

ШАХИ

Студентка Львівського державного університету фізичної культури стриянка Марія Музичук після нічиєї з росіянкою Валєнтіною Гуніною фінішувала четвертою на чемпіонаті Європи у болгарському Пловдіві. Відтак, Гуніна з 9 очками із 11 можливих стала чемпіонкою Європи. Наша Марія Музичук за 11 турів набрала 8 очок.

Вирішальна партія Марії Музичук

ШАХИ

17 липня 2014 р.

У передостанньому, 10-му турі чемпіонату Європи з шахів студентка Львівського державного університету фізичної культури стриянка Марія Музичук перемогла білими фігурами польську шахістку Каріну Щепковську, що дозволило їй втритул наблизитися до лідера турніру росіянки Валєнтіни Гуніної.

Шахове Євро-2014

16 липня 2014 р.

8-й і 9-й тури чемпіонату Європи-2014 з шахів, який добігає свого завершення у Болгарії, вийшли вдалими для українок. Наталія Жукова повернулася на друге місце, а представниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук зі Стрия іде п’ятою.

Ольга Шнайдер – призер чемпіонату світу

БОРОТЬБА

11 липня 2014 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Ольга Шнайдер завоювала бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби серед студентів, який цими днями триває в угорському місті Печ.
У своїй ваговій категорії 53 кг Ольга Шнайдер у чвертьфіналі впевнено здолала Сталвіру Оршуш (7:0, 2:0), котра захищала кольори російської команди. У півфіналі студентка ЛДУФК Ольга Шнайдер у двох періодах поступилася (0:2, 2:2) американці Амі Фірнсайд, котра в підсумку виборола друге місце. Натомість, наша Ольга Шнайдер скористалася можливістю вибороти бронзову медаль. Для цього вона у «бронзовій» сутичці здолала польську борчиню Сару Єжижанську – 8:0, 2:0.

Представники ЛДУФК – переможці чемпіонату України

ВЕСЛУВАННЯ

10 липня 2014 р.

Студент третього курсу факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Володимир Бородулько разом з минулорічним випускником ЛДУФК Віталієм Покотилом у складі екіпажу-четвірки каное перемогли на трьох дистанціях (200 м, 500 м, 1000 м) на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед студентів, який з 4 по 6 липня відбувся у Дніпропетровську.