Львівський державний університет фізичної культури з 1 по 5 вересня оголошує додатковий набір на заочну форму навчання зі всіх спеціальностей!!!

Тарас Міщук-Дмитро Янчук: «Здійснилася наша мрія – медаль Олімпіади»

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

22 серпня 2016 р.

Українські веслувальники-каноїсти Дмитро ЯНЧУК і студент Львівського державного університету фізичної культури Тарас МІЩУК поділилися враженнями від завоювання «бронзи» у фіналі Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Тарас Міщук – бронзовий призер Олімпіади-2016

ВЕСЛУВАННЯ

20 серпня 2016 р.

Львівський каноїст, майстер спорту міжнародного класу Тарас Міщук (на фото праворуч), котрий вищу освіту здобуває у Львівському державному університеті фізичної культури, виборов бронзову медаль Олімпіади у бразильському Ріо-де-Жанейро у каное-двійці разом з Дмитром Янчуком на дистанції 1000 метрів!!!

Наші борчині повертаються з Ріо без нагород

БОРОТЬБА ЖІНОЧА

19 серпня 2016 р.

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач подолала перший раунд олімпійського турніру з боротьби у категорії до 63 кг, перемігши представницю Канади Даніелу Сузану Лаппадже (2:0). Але у 1/8 фіналу Юлія Ткач поступилася китаянці Рю Ксю (1:3) й припинила боротьбу за медалі.

Оксана Гергель не пройшла 1/8 фіналу

18 серпня 2016 р.

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Оксана Гергель у ваговій категорії до 58 кг не змогла пройти 1/8 фіналу олімпійського турніру у Ріо-де-Жанейро.