Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

Назар Куротчин - переможець Кубка України

БОКС

20 квітня 2015 р.

З 16 по 19 квітня у миколаївському спортивному комплексі «Надія» відбувся кубок України з боксу. Цей турнір став відбірковим до збірної України на Європейські ігри з подальшою участю в чемпіонаті світу, де будуть розіграні олімпійські ліцензії. У кожній ваговій категорії виступили 8 найкращих українських боксерів. Серед них боролися студенти Львівського державного університету фізичної культури Іван Данча і Назар Куротчин.

Детальніше »

"Золотий" чемпіонат України

ФЕХТУВАННЯ

На чемпіонаті України з фехтування, що відбувся У Києві, студентка Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Івченко у змаганнях шпажисток здобула золоту медаль. У командних змаганнях першість України здобула команда "Львів-1", за яку виступали студентки й випускниці ЛДУФК (Ксенія Пантєлєєва, Анастасія Івченко, Анфіса Почкалова, Юлія Свистіль).

Олександр Усик відстояв титул WBO

БОКС

Український боксер, аспірант Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик (7-0, 7 КО) відстояв свій титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у важкій вазі (до 90,7 кг). 18 квітня у київському Палаці спорту українець здобув перемогу технічним нокаутом у восьмому раунді над росіянином Андрєєм Князєвим (11-2, 6 КО).

"Галичанка" - підсумки Кубка виклику

ГАНДБОЛ

17 квітня 2015 р.

Львівська "Галичанка", за яку виступають переважно випускниці й студентки Львівського державного університету фізичної культури, завершила свої європейські виступи цього сезону. Всім нам хотілося б продовження свята, але доля вирішила інакше. Так, ми програли, але який сезон пройшов, скільки гарних голів, скільки перемог! Що ж, прийшов час підсумувати результати Кубка виклику ЄГФ для наших дівчат, які так яскраво відкрили нам спортивну Європу.

Роман Бойчук виграв Кубок Адмірала

ТЕНІС

16 квітня 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту України Роман Бойчук (ФС 22 група) виборов перше місце серед чоловіків на Всеукраїнських змаганнях категорії I – «Кубок Гранд Адмірала» у Ірпені Київської області.

Універсіада Львівщини

БОКС

15 квітня 2015 р.

З 7 по 9 квітня на базі спортивного комплексу Національного університету «Львівська політехніка» відбулася «Універсіада Львівщини-2015» з боксу. За студентську першість змагалися 6 команд вишів Львова та області, але перемога дісталася боксерам Львівського державного університету фізичної культури, які у підсумку набрали 753 очки.

Юлія Свистіль – бронзовий призер чемпіонату світу

ФЕХТУВАННЯ

Нещодавно у Ташкенті завершився чемпіонат світу з фехтування серед кадетів і юніорів (1-9 квітня), на якому третьокурсниця факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Юлія Свистіль завоювала бронзову нагороду у змаганнях шпажисток.

Богдан Хоркавий – на семінарі в Ризі

ФУТБОЛ

Викладач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури Богдан Хоркавий взяв участь у роботі третього за ліком семінару УЄФА з проблем підготовки воротарів і тренерів воротарів у сучасному європейському футболі, який з 7 по 10 квітня проходив у столиці Латвії Ризі.

Павло Кордіяка - за крок до рекорду світу

14 квітня 2015 р.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Павло Кордіяка став переможцем 2-го відбіркового етапу турніру на звання "Найсильнішого студента Львова". Однак якось захопився, і мало не побив офіційний рекорд світу у кантуванні 360 кілограмової покришки.