Науково-практична конференція у Вижниці

15 квітня 2014 р.

Упродовж 11 – 12 квітня цього року в м. Вижниці на базі спортивної команди «МІКО РАЛІ ТІМ» відбулась друга Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми та перспективи розвитку спортивно-технічних і прикладних видів спорту та екстремальної діяльності». Організаторами конференції стали два фізкультурні виші України, які готують фахівців з цих видів спорту – Львівський державний університет фізичної культури та Харківська державна академія фізичної культури. Співорганізаторами виступили Чернівецький обласний автомобільний клуб «Буковина» та автоспортивна команда Михайла Чорнея з Вижниці.

Детальніше »

Універсіада Львівщини

ПЛАВАННЯ 

15 квітня 2014 р.

В місті Львові з 8 по 10 квітня 2014 року проходила Універсіада Львівщини з плавання. Команду Львівського державного університету фізичної культури  представляли 18 спортсменів. Під керівництвом викладача кафедри водних та неолімпійських видів спорту Полегойка М.Б. команда університету посіла беззаперечне 1 місце серед 9-ти вищих навчальних закладів Львівщини.

Детальніше »

Дві бронзові медалі з чемпіонату Європи

ПАУЕРЛІФТИНГ 

14 квітня 2014 р.

З 9 по 13 квітня у Санкт-Петербурзі відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу (юніори, юніорки, юнаки та дівчата). Серед учасників цих змагань була студентка Львівського державного університету фізичної куцльтури, майстер спорту України, член збірної команди України з пауерліфтингу серед юніорок Марія Ільницька. Яка привезла до Львова дві малі бронзові медалі.

Детальніше »

Лідія Тимошенко - тричі рекордсменка і мультимедалістка

11 квітня 2014 р.

Старший викладач кафедри  туризму Львівського державного університету фізичної культури Лідія Тимошенко на  міжнародних змаганнях з плавання в категорії Майстерс класу стала тричі рекордсменкою України в естафетному плаванні та мультімедалисткою. Цей турнір ветеранів спорту відбувся з 5 по 6 квітня у Словацькому місті Spišska Novă Ves.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ