Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

«Методичні рекомендації до навчальної практики «Вступ до фаху»

НАШІ ВИДАННЯ 

25 листопада 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з «Методичними рекомендаціями до навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу напряму підготовки 6.140103 «Туризм» денної та заочної форми навчання». Укладачі – кандидат економічних наук, доцент Ольга Романівна БЕДНАРСЬКА та кандидат географічних наук Юлія Ігорівна ЧИКАЙЛО – викладачі кафедри туризму нашого Університету.


Детальніше »

Студенти факультету туризму - призери Всеукраїнського молодіжного економічного форуму

25 листопада 2015 р.

Завершився перший тур конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Понад 700 надзвичайно талановитих молодих людей з різних куточків нашої держави згуртувалися в команди, щоб донести своє власне бачення розвитку економіки країни. За висновками експертного журі команда студентів факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури посіла третє місце.

Детальніше »

Фестиваль студентського спорту у Жешуві

25 листопада 2015 р.

Делегація студентів Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом президента спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ» Володимира Левківа та завідувача кафедри спортивних та рекреаційних ігор Василя Ковцуна, взяла участь у Фестивалі студентського спорту, що відбувся з 18 по 21 листопада у Жешуві. Це спортивне свято було приурочено 50-ій річниці діяльності Польської спілки студентського спорту у Жешувському Університеті та 10-ій річниці діяльності відділу фізичного виховання цього вишу. Учасниками Фестивалю стали 14 вищих навчальних закладів з Польщі, України, Словенії і Румунії.

Детальніше »

Наші студенти – чемпіони України

КАРАТЕ 

24 листопада 2015 р.

У Іллічівську завершився чемпіонат України з карате, де відзначилися студенти й випускники Львівського державного університету фізичної культури, які захищали честь Львівської області. Вісім студентів спеціалізації карате ЛДУФК були заявлені як у індивідуальних так і в командних категоріях. Сам чемпіонат був дуже важливий як для спортсменів, так і для тренерів, адже за його результатами буде формуватись збірна команда України для участі у чемпіонаті Європи ( м. Монпельє, Франція) та чемпіонаті світу (м. Лінц, Австрія), які пройдуть уже в 2016 році.

Детальніше »

Наші студенти відвідали дітей у сиротинці

23 листопада 2015 р.

20 листопада, у Всесвітній день дитини, студенти факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури відвідали дітей у дитячому будинку села Новий Милятин, що у Буському районі. Цей день видався цікавим як для діток, так і для самих студентів.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – чемпіони України

БОКС 

23 листопада 2015 р.

22 листопада у Вінниці завершився чемпіонат України, звідки з перемогами до Львова повернулися й двоє студентів факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури – Назар Куротчин та Іван Данча.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ