Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

Віталій Кільчицький здобув золото

ВСЕСВІТНЯ ЗИМОВА УНІВЕРСІАДА

31 січня 2015 р.

У словацькому Осрблі завершилася гонка мас-старт у біатлоністів в рамках зимової Універсіади, де перше місце завоював випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький.  Друге місце також в українця Дмитра Русиніва.

Детальніше »

Вероніка Марченко та Георгій Іваницький - срібні призери чемпіонату України

СТРІЛЬБА З ЛУКА

30 січня 2015 р.

Сьогодні у Сумах завершується чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні, на якому студенти факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Вероніка Марченко та Георгій Іваницький здобули срібні медалі в особистих змаганнях.

«Спортивна морфологія (з основами вікової морфології)»

НАШІ ВИДАННЯ

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником «Спортивна морфологія (з основами вікової морфології)». Автори – кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології Мирослава Яківна ГРИНЬКІВ, кандидат біологічних наук, доцент, завідувач цієї ж кафедри Любомир Степанович ВОВКАНИЧ і кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії та фізіології нашого Університету Федір Васильович МУЗИКА.

Ольга Стефанишин - серед кращих на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

На зимовому Олімпійському фестивалі у змаганнях з лижних гонок у спринті одразу троє наших юних лижників увійшли у ТОП-30 найкращих, зупинившись в 1/4 фіналу змагань. Серед них студентка Львівського державного університету фізичної культури Ольга Стефанишин, яка посіла 27 місце. На даний момент для нас це прекрасний результат, адже востаннє наші дівчата входили до 30-ки найкращих 10 років тому.