Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

ХІІ літня Універсіада України. День четвертий

ФЕХТУВАННЯ 

29 березня 2015 р.

На фехтувальному турнірі за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року, що триває в Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини, 17), наразі своїх володарів знайшли вже дев’ять з 12-ти комплектів медалей.
У четвертий день змагань було розіграно нагороди в командних змаганнях у фехтуванні на рапірах серед чоловіків та в особистому жіночому турнірі на шпагах.

Детальніше »

Марія Музичук – у півфіналі жіночого чемпіонату світу-2015

ШАХИ 

28 березня 2015 р.

Сьогодні, 28 березня, у Сочі відбулися тай-брейки 1/4 фіналу чемпіонату світу з шахів серед жінок 2015 року. Визначалися три шахістки, які мали разом з Дронаваллі Харікою з Індії скласти квартет півфіналістів. Серед тих, хто грав сьогодні тай-брейки були й дві представниці України – студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук та її старша сестра, випускниця ЛДУФК Анна Музичук.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День третій

ФЕХТУВАННЯ 

28 березня 2015 р.

Фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року, що триває в Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини, 17), перетнув свій екватор. Наразі своїх володарів знайшли сім з 12-ти комплектів медалей. У третій день змагань було розіграно нагороди у фехтуванні на рапірах – в особистому чоловічому турнірі та в командних змаганнях серед жінок.

Детальніше »

Діана Нагорнюк – призер чемпіонату України

ВАЖКА АТЛЕТИКА

27 березня 2015 р.

Першокурсниця Львівського державного університету фізичної культури Діана Нагорнюк виборола бронзову медаль на чемпіонаті України серед юніорів до 20 років у Коломиї. Діана у новій для себе ваговій категорії +75 кг склала гідну конкуренцію найсильнішим юніоркам країни.

Детальніше »

ХІІ літня Універсіада України. День другий

ФЕХТУВАННЯ 

27 березня 2015 р.

В Універсальному манежі спорткомплексу Львівського державного університету фізичної культури триває фехтувальний турнір за програмою ХІІ літньої Універсіади України 2015 року. У другий день змагань було розіграно нагороди у командних турнірах шаблістів (чоловіки і жінки), а також в особистій першості на рапірах серед представниць прекрасної статі.

Детальніше »

Марія Музичук "зупинила" Хампі Конеру

ШАХИ 

27 березня 2015 р.

Гучну сенсацію на чемпіонаті світу з шахів у російському Сочі створила студентка Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, обігравши рейтинг-фаворита турніру індійку Хампі Конеру у першій партії чвертьфінальної стадії змагань.

Детальніше »

У ЛДУФК стартувала «Молода спортивна наука України»

26 березня 2015 р.

26 березня у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури розпочалася ХІХ Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України». Проректор з науки та зовнішніх зв’язків, кандидат біологічних наук, професор Андрій Степанович Вовканич як голова оргкомітету привітав усіх учасників конференції, які приїхали до міста Лева практично з усіх куточків України та сусідньої Польщі.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ