Відбулася урочиста Академія з нагоди 70-тої річниці Львівського державного університету фізичної культури

28 вересня 2016 р.

Вчора у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулись урочистості з нагоди 70-тої річниці з дня заснування Львівського державного університету фізичної культури.

Багато гостей завітало на урочистості у цей святковий день. Ведучі свята ознайомили присутніх з історією ЛДУФК, а також розповіли про сьогодення вишу: його здобутки та досягнення, якими він славиться. Адже не одне покоління писало сторінки славного університету.

Детальніше »

Нашому університету присвоєно ім’я Івана Боберського

26 вересня 2016 р.

З нагоди відзначення 70-річчя з часу заснування Львівського державного університету фізичної культури рішенням Міністерства освіти і науки України вишу було надане почесне ім’я видатного діяча українського гімнастичного і спортивного руху, «Батька українського тіловиховання», професора Івана Боберського.

Детальніше »

До 160-річчя від дня народження Івана Франка

26 вересня 2016 р.

22–24 вересня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка Міжнародний науковий конгрес «Іван Франко: Я єсть пролог…» (до 160-річчя від дня народження) під гаслом «Вірю в силу духа…» зібрав близько чотирьох сотень учених з різних наукових центрів України – Бердичева, Бердянська, Боярки, Дніпра, Дрогобича, Житомира, Івано-Франківська, Києва, Коломиї, Кривого Рога, Криворівні, Кропивницького, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси, Острога, Полтави, Рівного, Сум, Тернополя, Ужгорода, Умані, Харкова, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова, а також науковців із Польщі, Угорщини, Сербії, Німеччини, США, Китаю та Кореї.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК зустрілися з цьогорічними учасниками Олімпіади

23 вересня 2016 р.

Вчора у актовому залі Львівського державного університету фізичної культури відбулася зустріч з студентами вишу, які цьогоріч були учасниками Олімпійських ігор у Ріо. Олімпійці вирішили розповісти теперішнім студентам ЛДУФК про свої враження від Олімпіади. На зустріч завітали Тарас Міщук - бронзовий призер XXXI Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро, Ксенія Пантелєєва, Вероніка Марченко та Володимир Гоза.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ