З Днем Незалежності України!

Лідер українських шахісток Ганна Музичук: "Зараз я граю за свою рідну країну"

22 серпня 2014 р.

Для випускниці кафедри шахів Львівського державного університету фізичної культури Ганни Музичук 41-ша Всесвітня шахова Олімпіада, що кілька днів тому фінішувала в норвезькому місті Тромсе, була особливою, адже вона вперше грала за збірну України, та ще й на першій дошці...

Детальніше »

«Галичанка» - бронзовий призер міжнародного турніру в Польщі

ГАНДБОЛ

19 серпня 2014 р.

Львівська команда «Галичанка», основу якої складають студентки Львівського державного університету фізичної культури, виборола третє місце на престижному міжнародному турнірі, що завершився у польському місті Єленя-Ґура.

Випускниця ЛДУФК Анна Музичук – заслужений майстер спорту України

ШАХИ

18 серпня 2014 р.

15 серпня до столиці прибула збірна України з шахів, яка брала участь у Всесвітній шаховій олімпіаді у Тромсе (Норвегія). Заступник Міністра молоді та спорту України, аспірант ЛДУФК Олена Підгрушна вручила посвідчення Заслуженого майстра спорту України бронзовій призерці шахової олімпіади Анні Музичук зі Стрия, котра лише нещодавно закінчила Львівський державний університет фізичної культури, де зараз навчається її молодша сестра Марія.

Студент ЛДУФК Андрій Проценко – срібний призер Євро-2014

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Студент Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко виборов срібну медаль чемпіонату Європи у швейцарському Цюріху з результатом 2 м 33 см, поступившись іншому українському стрибуну Богдану Бондаренку (2.35).

Віталій Покотило та Володимир Бородулько - бронзові призери чемпіонату світу серед студентів

ВЕСЛУВАННЯ

14-17 серпня у Мінську відбувся VI чемпіонат світу серед студентів з веслування на байдарках і каное. ВІд Львівського державного університету фізичної культури виступали Віталій Покотило та Володимир Бородулько, які посіли третє призове місце.