Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

Універсіада Львівщини

ВЕСЛУВАННЯ 

29 травня 2015 р.

Універсіада Львівської області з веслування на байдарках та каное з 27 по 28 травня відбулася на озері Наварія. За студентську першість боролися п’ять найпрестижніших вищих навчальних закладів Львівщини. Але тріумфаторами цих змагань були студенти Львівського державного університету фізичної культури, які на 90 очок відірвалися від найближчого переслідувача - студентів Франкового Університету. Дев’ять з дванадцяти членів нашої команди фінішували першими, а у підсумку команда ЛДУФК здобула перше  місце з сумою 831 очко.

Детальніше »

Олег Царьков здобув ліцензію на Олімпійські ігри

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

29 травня 2015 р.

Випускник Львівського державного університету фізичної культури Олег Царьков здобув бронзову нагороду на третьому етапі Кубка світу зі стрільби кульової і здобув ліцензію на участь в Олімпійських іграх 2016 року. Змагання відбуваються на спортивному стрільбищі Мюнхена (27 травня – 1 червня). Тут змагаються майстри кулі з 87 країн світу. Загалом, 24 олімпійські ліцензії у 10 вправах (стрільби з гвинтівки та з пістолета) розігрують близько тисячі учасників.

Детальніше »

Школярі відвідали навчально-виставкову експозицію університету "Спорт і місто"

28 травня 2015 р.

27 червня 2015 р. на запрошення Львівського центру олімпійської просвіти і в рамках співпраці кафедри олімпійської освіти з Львівським обласним будинком учителя, учні четвертих і п’ятих класів ЛСШ № 52 відвідали навчально-виставкову експозицію ЛДУФК «Спорт і місто: людина, суспільство, ідеологія». Зустріч та огляд навчально-виставкової експозиції для вчителів фізичного виховання та школярів підготували фахівці кафедри олімпійської освіти, доценти Ярослав Тимчак та Андрій Сова.

Детальніше »

Юлія Ткач ­- стипендіат НОК України

28 травня 2015 р.

Національний олімпійський комітет України виплачуватиме стипендії титулованим спортсменам, які захищатимуть честь нашої країни на Іграх XXXІ Олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро 2016 року. Тішить, що з-поміж 32 атлетів є і єдина представниця Львівського державного університету фізичної культури, чемпіонка світу з боротьби Юлія Ткач.

Детальніше »

Анна-Христина Білінська та Роман Західний отримали стипендії Володимира Кузя

27 травня 2015 р.

Вчора, 26 травня, Львівський державний університет фізичної культури відвідали розпорядники фонду імені Володимира Кузя Богдан Колос і Віра Маланчій. Щороку двоє з кращих студентів ЛДУФК отримують фінансову підтримку з Канади як нагороду за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію. Цьогоріч такого визнання удостоєні студенти факультету фізичного виховання Анна-Христина Білінська та Роман Західний.

Детальніше »

Дмитро Грималюк- переможець І етапу чемпіонату України

МОТОСПОРТ

26 травня 2015 р.

17 травня у Косові Івано-Франківської області відбувся I-й етап Чемпіонату України з Кантрі-Кросу. Учасниками таких екстремальних змагань стали 7 команд: зі Львова, Закарпаття та Буковини, загалом тут зібралося 75 майстрів мотоспорту. Серед них виступав першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Грималюк, який здобув перемогу у класі 150 куб.см.

Детальніше »

"Не викарбовуйте наших імен, лише пам’ятайте"…

26 травня 2015 р.

Уже шістнадцятий рік поспіль студенти Львівського державного університету фізичної культури вшановують пам'ять Героїв української нації смолоскипною легкоатлетичною естафетою «Вогонь пам’яті Героїв». У неділю, 24 травня, у Білогорщі, де у 1950 році в бою загинув легендарний Роман Шухевич, було запалено символічний вогонь. Ніби усе як завжди… Але цьогорічна естафета була іншою. У серці кожного замість гордості, лише невгамовний біль, бо щодня наша країна стає біднішою, бо знову втрачає найкращих своїх синів.

Детальніше »

Без таких ректорів не було б сильного студентського спорту України

26 травня 2015 р.

У Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців і призерів ХХVІІ зимової Всесвітньої Універсіади-2015. Також було відзначено п’ятеро керівників вищих навчальних закладів України. Саме завдяки їхній справжній підтримці наші студентські команди постійно серед призерів на престижних міжнародних змаганнях. Саме з такими керівниками, які не за посадою, а за покликом серця стали справжніми «спортивними ректорами» ми всі разом здатні підкорити спортивний Олімп.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ