Новини спорту ЛДУФК Усі новини спорту

 

 

Наші шпажисти - на п'єдесталі Всеукраїнського турніру у Харкові

ФЕХТУВАННЯ  

27 листопада 2015 р.

У харківському спорткомплексі «Уніфехт» відбувся ХVIII Всеукраїнський турнір із фехтування на шпагах пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Авербаха (21-24 листопада). Тут зібралося понад 100 спортсменів із 9 областей України. Честь Львівщини захищали фехтувальники Львівського державного університету фізичної культури, які здобули пять золотих та одну бронзову нагороди.

Детальніше »

Андрій Манастирський і Святослав Зданкевич – бронзові призери чемпіонату України

ПАУЕРЛІФТИНГ 

27 листопада 2015 р.

З 21 по 25 листопада в Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. Ці змагання були відбірковим до участі спортсменів даних вікових груп у міжнародних стартах з пауерліфтингу без екіпірування. Дебютантами чемпіонату стали першокурсники Львівського державного університету фізичної культури Старов Віталій, Манастирський Андрій, Зданкевич Святослав, Гладкий Віктор.

Детальніше »

На першому місці – студенти ЛДУФК

ХОРЕОГРАФІЯ

26 листопада 2015 р.

На Універсіаді Львівщини-2015 з танцювальної аеробіки, яка проводилася у спорткомплексі Львівського Національного університету імені І. Франка перше місце посіли студенти кафедри хореографії Львівського державного університету фізичної культури. До цієї перемоги команду підготувала доцент кафедри Наталія Віталіївна Пугач.

Детальніше »

IBU допустила Підгрушну до участі в Кубку світу

БІАТЛОН 

26 листопада 2015 р.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак повідомив, що аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна виступить на етапі Кубку світу в Естерсунді, який стартує найближчої неділі, 29 листопада.

Детальніше »

«Методичні рекомендації до навчальної практики «Вступ до фаху»

НАШІ ВИДАННЯ 

25 листопада 2015 р.

Пропонуємо ознайомитися з «Методичними рекомендаціями до навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів 1 курсу напряму підготовки 6.140103 «Туризм» денної та заочної форми навчання». Укладачі – кандидат економічних наук, доцент Ольга Романівна БЕДНАРСЬКА та кандидат географічних наук Юлія Ігорівна ЧИКАЙЛО – викладачі кафедри туризму нашого Університету.


Детальніше »

Студенти факультету туризму - призери Всеукраїнського молодіжного економічного форуму

25 листопада 2015 р.

Завершився перший тур конкурсу проектів у рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Понад 700 надзвичайно талановитих молодих людей з різних куточків нашої держави згуртувалися в команди, щоб донести своє власне бачення розвитку економіки країни. За висновками експертного журі команда студентів факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури посіла третє місце.

Детальніше »

Фестиваль студентського спорту у Жешуві

25 листопада 2015 р.

Делегація студентів Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом президента спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ» Володимира Левківа та завідувача кафедри спортивних та рекреаційних ігор Василя Ковцуна, взяла участь у Фестивалі студентського спорту, що відбувся з 18 по 21 листопада у Жешуві. Це спортивне свято було приурочено 50-ій річниці діяльності Польської спілки студентського спорту у Жешувському Університеті та 10-ій річниці діяльності відділу фізичного виховання цього вишу. Учасниками Фестивалю стали 14 вищих навчальних закладів з Польщі, України, Словенії і Румунії.

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ