«Агробізнес» Олександра Чижевського витіснив «Верес» Юрія Вірта з ТОП-3 Першої ліги (Відео)

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, у неділю та в понеділок, 15-го і 16-голистопада, було зіграно матчі 13-го туру.

У звітному, 13-му турі чемпіонату України серед клубів Першої ліги шанувальники футболу нарешті дочекалися дербі за участю команд Рівного та Луцька, адже востаннє вони зустрічалися більш ніж 20 років тому.

Інтерес до цього протистояння підігрівало й те, що «Волинь» і «Верес» перебували в турнірній таблиці поруч, отже, як кажуть у таких випадках, на кону було шість очок. Дебют залишився за рівнянами: після розіграшу стандартного положення Ігор Солдат у боротьбі з капітаном гостей Сергієм Сімініним таки проштовхнув м’яч у сітку – 1:0.

А на 37-й хвилині лучани залишилися в меншості після вилучення Артура Рябова. Однак і надалі суперництво точилося на зустрічних курсах, і віддати перевагу якійсь із команд було важко. Але на 64-й хвилині невдача знову спіткала Сімініна, який скинув м’яч під удар Роману Мірошнику, і рахунок став 2:0.

Та волиняни й не думали складати зброю, вони додали обертів, і витримка зрадила вже Мірошнику, який зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Проте Євгену Протасову не вдалося реалізувати пенальті, на висоті був воротар господарів, випускник ЛДУФК Богдан Когут. Здобувши важливу вікторію, «Верес» помінявся з «Волинню» місцями в турнірній таблиці.

Не обійшлося без вилучення й у ще одному поєдинку, який був у центрі уваги. На 57-й хвилині побачив перед собою червону картку захисник одеського «Чорноморця» Станіслав Микицей, і в «Металіста 1925» збільшилися шанси таки схилити шальки терезів на свій бік. Але, залишившись у більшості, харків’яни почали поспішати, помилятися в простих ситуаціях і не тільки не розіграли зайвого, а й примудрилися двічі пропустити.

Спочатку влучним ударом головою змусив капітулювати воротаря гостей Максима Коваленка Владислав Бугай, а на 74-й хвилині під гострим кутом з льоту вразив ближню дев'ятку Артур Авагімян. Цей гол, без сумніву, претендуватиме на звання найкрасивішого в сезоні у Першій лізі. Звитяга з рахунком 2:0 дозволила «Чорноморцю» закріпитися на першому місці, оскільки головний переслідувач, «Гірник-Спорт», несподівано вдома поступився «Поліссю».

І насамкінець відзначимо нападника столичної «Оболоні» Олександра Батальського, який оформив «хет-трик» у поєдинку з «Авангардом» з Краматорська і тепер у бомбардирській гонці із шістьма забитими м’ячами поступається тільки Руслану Черненку з волочиського «Агробізнесу», який на виїзді здолав з рахунком 3:2 «ВПК-Агро». Тим самим підопічні Олександра Чижевського піднялися на третє позицію турнірної таблиці.

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА-2020/2021. 13-й ТУР

«Гірник-Спорт» – «Полісся» – 0:2
Голи: Галенко, 16, Семчук, 90+2.

«Верес» – «Волинь» – 2:0
Голи: Солдат, 7, Мірошник, 67.

«Оболонь» – «Авангард» – 5:0
Голи: Батальський, 40, 51, 57, Матяж, 80, Щебетун, 90+1.

«Нива» – «Миколаїв» – 0:0

«Кремінь» – «Кристал» – 1:0
Гол: Кривенко, 75.

«Прикарпаття» – «Альянс» – 1:0
Гол: Сондей, 28.

«Чорноморець» – «Металіст 1925» – 2:0
Голи: Бугай, 67, Авагімян, 74.

«ВПК-Агро» – «Агробізнес» – 2:3
Голи: Дідик, 17 (авт.), Будняк, 90+3 – Дідик, 24, Груша, 45+1, Петров, 70.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 13-го ТУРУ