Анастасія Шабалдіна – бронзовий призер Універсіади України з лижних перегонів

Упродовж шести днів, з 21-го по 26-е березня,у селищі Тисовець Львівської області, на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України відбувалась III зимова Універсіада України з лижних гонок. У жіночому спринті бронзову нагороду здобула студентка третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анастасія Шабалдіна.

Організаторами звітних змагань були Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту, Міністерство освіти і науки України, Львівське обласне спортивне товариство студентів та Студентська спортивна спілка України за підтримки Відділення НОК України у Львівській області.

Згідно з програмою змагань, понад 40 здобувачів вищої освіти з дев’яти університетів Закарпатської, Київської, Львівської, Харківської, Чернігівської областей та м. Києва змагались у лижних гонках класичним стилем на дистанції 7,5 км та вільним стилем на дистанції 10 км. Студентки долали дещо меншу дистанцію,зокрема, по 5 км класичним та вільним стилями. Спринтерська дистанція була однаковою як для жінок, так і для чоловіків – 1 км.

Саме найкоротша дистанція виявилась найбільш сприятливою для представниці Львівщини, третьокурсниці факультету фізичної культури і спорту нашого Університету Анастасії Шабалдіної, яка прибігла до фінішу третьою з результатом 2 хвилини 41,61 секунди. Зазначимо, що Настя стала єдиною медалісткою зимової Універсіади України-2021 у складі студентської збірної команди Львівської області.

У загальному командному заліку найбільше очок набрали студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України, які здобули 451 очко. Гідну конкуренцію їм склали представники Сумського державного університету, яким не вистачило лише 10 очок аби зрівнятися за показниками з киянами. Трійку призерів серед вишів замкнула команда Національного університету «Чернігівський колегіум імені Тараса Шевченка» – 221 очко. Збірна команда Львівщини посіла п’яте місце у загальному заліку.

Додамо, що переможці та призери звітних змагань отримали ексклюзивні медалі й кубки, а також олімпійські сувеніри від Відділення НОК України у Львівській області.