Анатолію Клембі – 65!

Сьогодні, 26-го липня, свій 65-літній ювілей святкує доцент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук Клемба Анатолій Олександрович.

Шановний Анатолію Олександровичу, з цієї нагоди увесь колектив нашого вишу висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за багаторічну науково-педагогічну діяльність і підготовку майбутніх фахівців фізкультурно-спортивної галузі. Насамперед бажаємо міцного здоров’я та щоденного позитивного настрою і чудового самопочуття, добрих ідей та великих успіхів, досягнення перемог і посмішки фортуни, безсумнівного блага та світлого людського щастя!

У день вашого 65-річчя хочемо побажати Вам нових цікавих подій, яскравих вражень і дивовижних відкриттів. Дивіться на світ широко відкритими очима і кожен день дивуйтесь чомусь новому. Адже і в зрілому віці можна відкривати для себе нові горизонти, захоплюватися і дивуватися. Тож нехай Ваше життя заграє новими яскравими фарбами і нехай кожен наступний день буде не схожий на попередній.

Бажаємо вам випробувати такі відчуття, від яких захоплює дух і які заряджають оптимізмом й бадьорістю. Нехай збуваються мрії, не підводить здоров’я, не покидає удача. Довгих і активних років життя Вам, любові, натхнення і взаєморозуміння!

З ювілеєм Вас і многая Літа!

65 – не привід для печалі,
65 – це зрілість золота.
Нехай до ста, а може іще далі
Летять не озираючись літа!

Здоров’я Вам від води ключової,
Багатства від землі святої!
Щоб доля завжди усміхалась
І прожитим рокам не піддавалась.