Андрій Демчук на Паралімпіаді-2020 вдруге посів четверте місце

У Токіо тривають змагання XVІ літніх Паралімпійських ігор-2020. Напередодні, 27-го серпня, у турнірі з фехтування на візках випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Демчук (на фото) вдруге зупинився за крок до медального подіуму. Розпочали свої виступи в столиці Японії й двоє інших представників нашого вишу – Віктор Дідух (настільний теніс) та Сергій Атаманенко (стрільба з лука).

33-річний львів’янин Андрій Демчук, паралімпійський чемпіон 2016 року з фехтування на шаблях, знову став четвертим на Паралімпіаді-2020 в Токіо. Після того, як 25-го серпня, у перший змагальний день Ігор-2020 в столиці Японії він поступився у «бронзовому фіналі» індивідуальних змагань на шаблях і посів четверте місце, вчора, 27-го серпня, він вдруге не зумів виграти матч за «бронзу» – тепер разом зі своїми партнерами по збірній України в командній шпазі.

Чоловіча збірна України у складі Андрія Демчука, Артема Манька з Черкас, миколаївця Олега Науменка та ще одного львів’янина Антона Дацка подолала груповий етап, здобувши дві перемоги у трьох поєдинках. Наша команда перемогла Францію та Польщу, натомість поступилася суперникам з Великої Британії.

У півфіналі українці чотирма уколами поступилися китайцям – 41:45. На жаль, у дуелі за бронзовий комплект нагород наші шпажисти вдруге за день програли британцям (38:45) і в підсумку стали четвертими.

Додамо, що Андрій Демчук на Паралімпіаді-2020 також виступить в індивідуальних і командних змаганнях на рапірах.

Інший випускник нашого Університету Віктор Дідух, який виступає на турнірі з настільного тенісу, успішно подолав груповий етап і тим самим пробився до чвертьфіналу особистого турніру (клас вісім). У групі «А» наш спортсмен спочатку здобув непросту перемогу у п’яти сетах (3:2) над нігерійцем Віктором Фарінлоє, а в другому поєдинку з рахунком 3:0 переміг британця Біллі Шілтона. З групи до раунду плей-оф Віктор Дідух вийшов з першого місця. Його суперник по чвертьфіналу визначиться у матчі Аарон Маккібіг (Великобританія) – Лінус Карлсон (Швеція).

Розпочав свої виступи на Паралімпіаді-2020 й магістрант ЛДУФК Сергій Атаманенко. У змаганнях зі стрільби з лука (клас ST) у кваліфікації він показав дев’ятий результат і в 1/16 фіналу зустрінеться з турком Муратом Тураном.