Андрій Гітченко – найкращий футболіст 28-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги

Українська Прем’єр-ліга, опитавши фахівців, які входять до експертної ради, визначила найяскравішого футболіста з усіх, які взяли участь у матчах 28-го туру національного чемпіонату серед клубів елітного дивізіону сезону-2019/2020. За підсумками голосування перемогу здобув випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, центральний захисник чернігівської «Десни» Андрій Гітченко.

Зазначимо, що до складу експертної ради увійшли авторитетні фахівці: Олег Венглинський, Артур Валерко, Сергій Нагорняк, Геннадій Орбу, Віктор Грачов, Йожеф Сабо, Олександр Сопко, Анатолій Чанцев та легендарний голеадор львівських «Карпат», а нині один з тренерів студентської збірної України Степан Юрчишин.

Додамо, що у голосуванні Андрій Гітченко випередив центрального нападника «Колоса» з Ковалівки Володимира Лисенка, який у матчі проти ФК «Олександрія», головним тренером якої є ще один випускник ЛДУФК Володимир Шаран, відзначився «дублем» і тим самим допоміг своїй команді здобути перемогу з мінімальним рахунком 2:1.

Нагадаємо, вчора, 28-го червня, в рамках 28-го туру чемпіонату УПЛ-2019/2020, чернігівська «Десна» вдруге за сезон перемогла столичних динамівців. При цьому підопічні Олександра Рябоконя вперше в історії клубу змогли на своєму полі завдати поразки киянам.

А все так добре учора починалося для команди Олексія Михайличенка. Динамівці забивали голи в усіх особистих зустрічах із «Десною». Недільна гра не стала винятком і вже за чотири хвилини від старту гри господарям довелося розпочинати з центру поля.

Втім, перевага гостей тривала не довго, й чернігівці доволі швидко зрівняли рахунок, а незабаром і вийшли вперед – 2:1. Дебютант киян Каргбо замкнув ближню стійку власних воріт після подачі кутового та продовження подачі від центрбека «сіверян» Андрія Гітченка.

Цікавою вийшла гра й після перерви. Якщо говорити глобально, другий тайм звітного матчу повернув неабияку інтригу в боротьбі за другу путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА. Наприкінці гри, а точніше на 86-й хвилині гості відновили статус-кво – 2:2. Та вже у компенсований арбітром час господарі забили переможний гол. Арвеладзе, який хвилиною раніше вийшов на заміну, з кутового зробив подачу на ближню стійку, де оборона «Динамо» в черговий раз забула про Гітченка і випускник ЛДУФК неймовірним парашутом перекинув кіпера «біло-синіх» Бущана – 3:2 на користь команди з Чернігова, яка тепер займає четверте місце, але при цьому лише на три пункти відстає від «Динамо» і на одне – від луганської «Зорі».