Андрій Вовканич – учасник Конгресу з науки в спорті у Батумі (Фото)

У грузинському місті Батумі відбувся третій за ліком Міжнародний академічний науково-дослідний конгрес зі спорту. За дорученням ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та на запрошення організаторів заходу у його роботі взяв участь проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків нашого вишу професор Андрій Вовканич.

Учасниками конгресу було майже сто науковців, які репрезентували заклади вищої освіти з Азербайджану, Ірану, Туреччини, України та Грузії. До його програми входило пленарне та секційні засідання, на яких були представлені доповіді, що стосувались питань спортивної медицини, психології спорту, а також теорії і практики підготовки спортсменів різних спеціалізацій.

Доповідь, представлена від університету була присвячена підсумкам тестування продукції компанії «Чен Бейтар Хашкаот ЛТД» (Ізраїль). Вона викликала значну зацікавленість слухачів і була відзначена нагородою наукового комітету конгресу.

Співголовам організаційного комітету конгресу були вручені від імені ректора професора Євгена Приступи сувеніри з
атрибутикою нашого міста.

Окрім того під час конгресу були обговорені питання можливої подальшої співпраці з рядом університетів Туреччини, налагодження співпраці у галузі фізичної терапії з Іраном та проведення у Львові, на базі ЛДУФК з 28-го по 31-е травня наступного року третього Євразійського конгресу наук у спорті.