Андрій Вовканич виступив на Міжнародній конференції з фізвиховання і спорту в Іраку (Фото)

29 – 30 січня у Багдаді (Ірак) відбулася Міжнародна наукова конференція «Виклики сьогодення і горизонти майбутнього наук у фізичному вихованні», яка була організована Коледжем наук з фізичного виховання і спорту для дівчат Університету Багдада. У цьому заході за дорученням ректора Львівського державного університету фізичної культури, професора Євгена Приступи та на запрошення іракської сторони взяв участь проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків, професор Андрій Вовканич.

У церемонії відкриття конференції взяли участь ректор Університету Багдад професор Алаа Абдул Хуссейн Абдул Расул та декан Коледжу наук з фізичного виховання і спорту для дівчат професор Шахад Квасім Аль-Мусаві.

Загалом на конференції було присутні понад 150 учасників, серед них науковці з Єгипту, Іраку, Йорданії, Німеччини, Туреччини.

Конференція розпочалася з презентації міста Багдад та історії розвитку Університету Багдад, які супроводжувались театральною постановкою. На пленарному засіданні першого дня було заслухано доповідь, підготовлену колективом авторів, яку виголосив професор ЛДУФК Андрій Вовканич на тему застосування едукаційних м’ячів у фізичному вихованні дітей дошкільних освітніх закладів.

Під час сесійних засідань другого дня конференції виступали, переважно, науковці з Іраку, які торкались у своїх доповідях питань загальної теорії спортивного тренування, педагогічних, психологічних, фізіологічних аспектів фізичного виховання і спорту дівчат і жінок. Відбулось також представлення стендових доповідей.

У вільний час гостям конференції було запропоновано відвідати музей історії Іраку та одну з відомих мечетей Багдада.

Внаслідок проведених переговорів досягнуто домовленості про укладання угод про співпрацю з університетами Багдаду і Мусула, про проведення на базі ЛДУФК українсько-іракської наукової конференції з проблем фізичного виховання і спорту, а також обговорено інші перспективні напрями співпраці.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ