Анна Петрик долучилася до першої звитяги «Житлобуду-1» у Лізі чемпіонів

У стартовому матчі кваліфікаційного групового етапу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2019/2020 серед жіночих команд чинний чемпіон України харківський «Житлобуд-1» здобув вольову перемогу над хорватським «Сплітом». Долучилася до звитяги команди зі столиці Слобожанщини й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик.

Підопічні Максима Рахаєва розпочали свій виступ у відбірній групі 4 з перемоги над дебютантом жіночої Ліги чемпіонів – хорватським «Сплітом». У поєдинку у Високому, що під Харковом чемпіонки України пропустили вже на 1-й хвилині зустрічі. У складі суперниць українок відзначилася Анела Лубіна. Проте наші дівчата не знітилися, і на 12-й хвилині в Дар’ї Апанащенко вийшов просто відмінний удар: м’яч залетів у самісіньку «дев’ятку» воріт хорватської команди – 1:1. Однак ще до перерви «Спліт» знову вийшов уперед. Із не надто сильним ударом не впоралася наш голкіпер Ірина Саніна. Тож на перепочинок суперниці пішли за мінімальної переваги балканок – 1:2.

У другому таймі хорватки зосередилися на захисті власних воріт, а всі спроби харків’янок відновити рівновагу довго залишалися марними. Втім, з появою на полі Петрик і Соломахи, які вийшли на заміну, тиск на ворота «Спліта» з кожною хвилиною посилювався і під завісу тайму захисник балканок недозволеним прийомом перервала атаку нашої команди у власному штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізувала Апанащенко. А ще за три хвилини Дар’я оформила хет-трик і принесла «Житлобуду-1» таку жадану вольову перемогу – 3:2.

В іншому поєдинку першого туру в групі 4 білоруський ФК «Мінськ» декласував люксембурзький «Беттембург» з рахунком 12:0. Саме із цією командою «Житлобуд-1» зустрінеться в п’ятницю, 10-го серпня, а в заключній грі, що відбудеться у вівторок, 13-го числа останнього місяця літа, суперником харків’янок буде чемпіон Білорусі.

Додамо, що до 1/16 фіналу плей-оф Ліги чемпіонів УЄФА потраплять лише переможці кожної з 10-ти груп кваліфікаційного етапу.

ФУТБОЛ. ЖІНКИ. ЛІГА ЧЕМПІОНІВ СЕЗОНУ-2019/2020.
ВІДБІРНИЙ ЕТАП. ГРУПА 4

Матч першого туру

«Житлобуд-1» (Харків, Україна) – «Спліт» (Хорватія) – 3:2 (1:2)

Голи: Лубіна (1), Педич (30) – Апанащенко (12, 90, з пенальті, 90+3).

«ЖИТЛОБУД-1»: І. Саніна, Алексанян, Хованська (Петрик, 64), Босянська (Соломаха, 76), Апанащенко, Утицьких, Кочнєва, Костюченко, Шевчук, Вороніна, Н. Куніна (Л. Куніна, 90+4).