Анна Петрик долучилася забитим голом до прем’єрної перемоги «Житлобуду-1» в Лізі чемпіонів-18/19

Чинний чемпіон України з футболу серед жінок, харківський клуб «Житлобуд-1» переможно стартував у відбірному етапі Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19, матчі якого проходять у столиці Слобожанщини з 7-го по 13-е серпня. Суперники українок – мальтійська «Біркіркара», валлійський «Кардіфф Мет» та румунська «Олімпія». До 1/16 фіналу плей-оф потраплять переможці кожної з десяти груп, а також дві найкращі команди, які посядуть другі місця у своїх квартетах.

Головний тренер «Житлобуду-1» Валентина Котик заявила на матчі 18 футболісток, серед яких і студентка третього курсу кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури Анна Петрик, яка зазвичай діє у середній лінії.

Харківська команда розпочала свій виступ в єврокубку з упевненої перемоги над мальтійською «Біркіркарою». Чемпіонки України забили одразу вісім м’ячів у ворота суперниць: п’ять – у першому таймі й три – у другому. У складі «Житлобуду-1» «дублі» оформили Надія Куніна і Анна Вороніна. У першому таймі також відзначилися Юлія Шевчук і Дар’я Апанащенко, а під завісу матчу забили Анна Мозольска і Анна Петрик.

В іншому поєдинку першого туру румунська «Олімпія» вирвала перемогу у валлійського «Кардіфф Мету» з мінімальним рахунком 3:2. Саме з останнім зустрінеться «Житлобуд-1» сьогодні, 10-го серпня. А в понеділок, 13-го серпня, на Анну Петрик та її подруг по команді чекає протистояння з «Олімпією».