Анна Петрик допомогла збірній України обіграти Фарери у грі відбору на ЧС-2023

Жіноча збірна України з футболу завершує свої виступи у кваліфікації чемпіонату світу 2023 року. Підопічні Луїса Кортеса на виїзді перемогли команду Фарерських островів у своєму передостанньому матчі відбору Мундіалю-2023. До звитяги «синьо-жовтих» долучилася й Анна Петрик (№3 на фото) – випускниця кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, яка на клубному рівні грає за команду «Брейдаблік» з Ісландії.

Фарерські острови – Україна – 0:3 (0:2)

2 вересня. Торсгавн. Стадіон «Торсволлур». Початок – 20:00

Арбітр – Луїза Томпсон (Північна Ірландія).

ФАРЕРСЬКІ ОСТРОВИ: Е. Йоенсен, Расмусдоттір, Лак’юні, Райан, Йоханнесен (к) (Т. Йоенсен, 46), А. Севдаль, Міттфосс, Торольвсдоттір, Сварвадаль, Лісберг (Бенбакоура, 66), Г. Севдаль (Мортенсен, 76).

Головний тренер – Лене Терп.

УКРАЇНА: Бондарчук, Корсун (Подольська, 74), Апанащенко (к), Шматко, Басанська, Козлова (Хімич, 65), Петрик (Китаєва, 65), Калініна, Овдійчук (Шевчук, 65), Куніна (Глущенко, 74), Гірин.

Головний тренер – Луїс Кортес.

Голи: Куніна (12, 14), Шматко (83).

За результатами червневих поєдинків жіноча збірна України з футболу втратила шанси потрапити на Мундіаль-2023. Проте напередодні двох заключних ігор кваліфікації головний тренер українок Луїс Кортес заявив, що його підопічні поборються за третє місце в групі.

Вирішальний крок до цього «синьо-жовті» зробили в Торсгавні, обігравши на місцевому стадіоні «Торсволлур» збірну Фарерських островів. Ще на початку зустрічі «дубль» оформила Куніна. До перерви гості створили ще кілька гольових нагод біля воріт суперниць, однак збільшити свою перевагу в рахунку українкам не вдалося.

У другому таймі наші дівчата мали декілька моментів, аби збільшити власну перевагу за забитими голами. Зокрема, у каркас поцілили Корсун і Хімич. Проте забити вдалося Шматко — на 83-й хвилині після стандарту у виконанні Басанської. У підсумку наша команда зупинилася на рахунку 3:0.

Свій останній відбірний матч «синьо-жовті» проведуть на виїзді проти Іспанії у вівторок, 6-го вересня. Гра з піренейками пройде в Мадриді на полі Ciudad del Fútbol de Las Rozas – Центру Королівської іспанської футбольної федерації. Початок зустрічі о 22:00 за київським часом.

ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД:

1. Іспанія – 21 очко (7 матчів)
2. Шотландія – 13 (7)
3. Україна – 10 (7)
4. Угорщина – 9 (8)
5. Фарерські острови – 0 (7)

За матеріалами сайту УАФ