Анна Петрик готується до матчу відбору на Євро-2021 Україна – Німеччина

Національна жіноча збірна України з футболу вчора, 26-го серпня, зібралася у Львові, де розпочала навчально-тренувальний збір перед стартовим поєдинком відбірного турніру до чемпіонату Європи 2021 року.

Рівно за тиждень, у вівторок, 3-го вересня, в столиці Галичини, на полі «Арени Львів» «синьо-жовті» розпочнуть шлях до Євро-2021 поєдинком із чинним олімпійським чемпіоном, дворазовим чемпіоном світу та восьмиразовим чемпіоном Європи — збірною Німеччини. Гра розпочнеться о 17:00. До матчу готується й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик (на фото – №15).

Зазначимо, що окрім німкень, у групі «І» відбірного турніру до чемпіонату Європи 2021 року підопічним Наталії Зінченко у суперники дісталися збірні Ірландії, Греції та Чорногорії.

Для прямого виходу до фінального турніру Євро-2021 збірній України потрібно стати переможцем групи або потрапити до числа трьох кращих команд із дев’яти, що посядуть другі місця. У разі здобуття другого місця, але не в чільній трійці, на українок чекатимуть стикові матчі з однією з п’яти інших збірних, які опинилися в такій самій ситуації. У цих поєдинках будуть розіграні останні три путівки на Євро-2021. Стикові матчі відбудуться у період з 19-го по 27-е жовтня 2020 року.

Жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи-2021 пройде наприкінці 2020 року, а фінальний турнір в Англії – у липні 2021 року.

СКЛАД ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ

Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1» Харків), Катерина Самсон, Дарина Бондарчук (обидві – «Житлобуд-2» Харків);

Захисники: Натія Панцулая («Атлетико Мадрид», Іспанія), Ольга Басанська, Анна Петрик (обидві – «Житлобуд-1» Харків), Ірина Подольська, Анастасія Сірмай («Житлобуд-2» Харків), Любов Шматко («Мінськ», Білорусь), Дар’я Кравець;

Півзахисники: Ольга Овдійчук («Атлетико Мадрид», Іспанія), Надія Куніна, Юлія Шевчук, Дар’я Апанащенко (усі – «Житлобуд-1» Харків), Таміла Хімич («Мінськ», Білорусь), Тетяна Китаєва, Яна Малахова, Ія Андрущак (усі – «Житлобуд-2» Харків);

Нападники: Ганна Вороніна («Житлобуд-1» Харків), Яна Калініна, Вероніка Андрухів (обидві – «Житлобуд-2» Харків), Тетяна Романенко («Реймс», Франція).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ