Анна Петрик отримала виклик до збірної України з футболу на турнір Pinatar Cup-2020 в Іспанії

На початку першого місяця весни поточного року, а саме з 4-го по 10-е березня, в іспанському Сан-Педро-дель-Пінатар пройде другий за ліком розіграш міжнародного турніру з футболу серед жіночих команд Pinatar Cup-2020. За головний приз боротимуться національні команди України, Північної Ірландії, Ісландії та Шотландії.

Наразі визначився склад жіночої збірної України для участі в турнірі Pinatar Cup-2020. Головний тренер «синьо-жовтих» Наталія Зінченко викликала на ці матчі 22-х гравців – 14 представниць чемпіонату України та вісім легіонерок. Отримала запрошення до головної команди країни й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик (на фото – справа), яка на клубному рівні виступає за чинного чемпіона України харківський «Житлобуд-1».

СКЛАД ЖІНОЧОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ:

Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1» Харків), Катерина Самсон, Дарина Бондарчук (обидві – «Житлобуд-2» Харків);

Захисники: Натія Панцулая (ALG Spor, Туреччина), Дар’я Кравець («Реймс», Франція), Яна Деркач («Восход» Херсонська обл.), Ольга Басанська («Житлобуд-1» Харків), Ірина Подольська, Анастасія Філенко (обидві – «Житлобуд-2» Харків), Любов Шматко («Мінськ», Білорусь);

Півзахисники: Тетяна Романенко («Реймс», Франція), Ольга Овдійчук («Атлетико», Іспанія), Дар’я Апанащенко, Анна Петрик (обидві – «Житлобуд-1» Харків), Таміла Хімич («Мінськ», Білорусь), Тетяна Китаєва, Яна Калініна, Вероніка Андрухів (усі – «Житлобуд-2» Харків);

Нападники: Надія Куніна («Житлобуд-1» Харків), Ніколь Козлова («Вірджінія Тех», США), Вікторія Гірин («Ладомир» Володимир-Волинський), Валентина Тараканова («Стоміланки», Польща).

РОЗКЛАД МАТЧІВ PINATAR CUP-2020:

4 березня (середа)

Північна Ірландія – Ісландія

Шотландія – Україна

7 березня (субота)

Ісландія – Шотландія

Україна – Північна Ірландія

10 березня (вівторок)

Шотландія – Північна Ірландія

Ісландія – Україна

Примітка: час початку матчів – київський

Нагадаємо, що на жіночу збірну України цього року очікують вирішальні поєдинки кваліфікації Євро-2021. Найближчі матчі в рамках цього турніру «синьо-жовті» проведуть 10-го квітня на виїзді із Чорногорією та 14-го квітня на своєму полі з Грецією.