Анна Петрик у складі збірної України з футболу здобула «бронзу» турніру у Хорватії

На міжнародному турнірі з футболу Croatia Women’s Cup 2019, що із 25-го лютого по 5-е березня проходив у хорватській столиці – Загребі, жіноча збірна України фінішувала третьою. У матчі за «бронзу» «синьо-жовті» виграли у команди Боснії і Герцеговини. Зробила свій внесок у перемогу українок і студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик, яка вийшла на поле у стартовому складі й відіграла увесь матч.

Загалом гра проходила за переваги української збірної. Підопічні Наталії Зінченко створили в першому таймі кілька відмінних гольових моментів. Зокрема, на 20-й хвилині Калініна з чудової позиції пробила вище воріт, а за десять хвилин Андрухів не реалізувала вихід сам на сам із голкіпером. Але зрештою перевага українок далася взнаки. Рахунок відкрила Апанащенко, яка вдало відгукнулася на фланговий пас Андрухів. 1:0 на користь нашої команди – за такого рахунку суперники пішли на перепочинок.

Після перерви «синьо-жовті» продовжували володіти ініціативою й загрожувати воротам боснійок. На 49-й хвилині лише блискуча гра воротаря суперниць не дозволила відзначитися Кравець. Згодом студентка ЛДУФК Петрик упритул розстрілювала ворота боснійок, але знову голкіпер заблокувала удар. У підсумку рахунок першого тайму – 1:0 на користь української збірної – по перерві змін не зазнав, тож наші дівчата вибороли бронзовий комплект медалей.

Додамо, що на груповому етапі Croatia Women’s Cup 2019 збірна України спочатку розгромила господарів турніру, команду Хорватії з рахунком 4:0, а в другій грі поступилася (1:3) футболісткам Словенії. Посівши друге місце у групі, «синьо-жовті» грали у «бронзовому» фіналі.

Зазначимо, що Croatia Women’s Cup 2019 у Загребі був для нашої команди одним з етапів підготовки до старту у відбірному турнірі Євро-2021, де її суперниками будуть Німеччина, Ірландія, Греція й Чорногорія.

ФУТБОЛ. ЖІНКИ.
МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР CROATIA WOMEN’S CUP 2019

Матч за третє місце. 4 березня. Загреб (Хорватія)

Боснія і Герцеговина – Україна – 0:1 (0:1)

Гол: Апанащенко (44).

УКРАЇНА: Самсон, Подольська (Філенко, 46), Кравець, Панцулая, Петрик, Кочнєва, Китаєва (Тараканова, 60), Апанащенко, Андрухів (Куніна, 70), Романенко, Калініна (Козиренко, 87).