Анна Петрик відзначилася забитим голом у матчі Ліги чемпіонів

У матчі другого туру кваліфікаційного групового етапу футбольної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2019/2020 серед жіночих команд чинний чемпіон України харківський «Житлобуд-1» не залишив шансів люксембурзькому «Беттембургу». Долучилася до звитяги команди зі столиці Слобожанщини й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик, яка вийшла у стартовому складі, провела на полі усі 90 хвилин, а наприкінці зустрічі встановила остаточний рахунок – 6:0 на користь «Житлобуду-1».

Харківський «Житлобуд-1» здобув другу перемогу в рамках відбірного етапу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА. Після вольової перемоги над хорватським «Сплітом» (3:2), у другому турі українки протистояли чемпіону Люксембургу «Беттембургу». Інтрига в матчі, який проходив у Високому під Харковом, зникла ще упродовж першої його половини. Уже на 4-й хвилині Таїсія Нестеренко відкрила рахунок, а незабаром перевагу господарок подвоїла Юлія Шевчук. До перерви також забила Ганна Вороніна, а Нестеренко оформила «дубль».

У другому таймі «Житлобуд-1» намагався збільшити важливу для турнірної таблиці різницю м’ячів, проте забити вдалося лише Алевтині Утицьких та Анні Петрик. У підсумку «Беттембург» пропустив шість м’ячів, а у відповідь завдав лише одного удару в площину воріт харківської команди.

В іншому поєдинку другого туру в групі 4 білоруський ФК «Мінськ» мінімально обіграв хорватський «Спліт» з рахунком 2:1. Саме з білоруською командою «Житлобуд-1» зустрінеться у вівторок, 13-го серпня, на полі стадіону ОСК «Металіст». Початок зустрічі – о 17:00.

Нагадаємо, що до 1/16 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА потраплять лише переможці кожної з десяти груп, тож українкам у заключній зустрічі потрібно обов’язково брати три очки. Натомість білорускам вистачить й нічиєї.

ФУТБОЛ. ЖІНКИ. ЛІГА ЧЕМПІОНІВ СЕЗОНУ-2019/2020

ВІДБІРНИЙ ЕТАП. ГРУПА 4

Матч другого туру

«Житлобуд-1» (Україна) – «Беттембург» (Люксембург) –
6:0 (4:0)

Голи: Нестеренко (4, 25), Шевчук (11), Вороніна (40), Утицьких (66), Петрик (89).

«ЖИТЛОБУД-1»: Шульга, Соломаха (Костюченко, 66), Утицьких, Босянська, Ж. Саніна, Кочнєва, Петрик, Шевчук (Л. Куніна, 87), Вороніна, Апанащенко (Н. Куніна, 46), Нестеренко.