Анна Петрик зіграла у стартовому складі збірної України в переможній грі з Туреччиною

Національна жіноча футбольна збірна України з футболу у товариському матчі в гостях обіграла з рахунком 4:0 команду Туреччини. У стартовому складі «синьо-жовтих» на поле стадіону «Менемен» вийшла й студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Анна Петрик (на фото – п'ята зліва), яка на клубному рівні виступає за харківський «Житлобуд-1».

ФУТБОЛ. ЖІНКИ. ТОВАРИСЬКИЙ МАТЧ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗБІРНИХ

Туреччина – Україна – 0:4 (0:3)

11 листопада. Ізмір. Стадіон «Менемен»

Голи: Хімич (9), Апанащенко (15), Панцулая (36), Кравець (72).

УКРАЇНА: Самсон, Панцулая, Кравець, Шматко (Ковтун, 77), Басанська (Корсун, 74), Калініна, Петрик (Китаєва, 77), Козлова (Куніна, 46), Хімич, Овдійчук (Шевчук, 46), Апанащенко (Тараканова, 74).

Тижневий навчально-тренувальний збір у Туреччині Українки завершили запланованим спарингом в Ізмірі із національною командою господарок.

Протягом матчу підопічні Наталії Зінченко мали значну перевагу та втілили її в чотири забиті м'ячі. На 9-й хвилині Дар'я Апанащенко асистувала Тамілі Хімич, а на 15-й відзначилася й сама. Згодом результативним став удар здалеку Натії Панцулаї, а у другому таймі Дар'я Кравець після подачі від Ольги Басанської з кутового встановила остаточний рахунок.

Додамо, що зіграний поєдинок став вже п'ятим в історії протистоянь суперниць. У всіх матчах жіноча збірна України незмінно перемагала, не пропустивши жодного м'яча: