Анонс матчів 31-го туру УПЛ сезону-2019/2020

У середу і четвер, 15-го та 16-го липня відповідно, поєдинками 31-го туру продовжиться поточний чемпіонат України з футболу сезону-2019/2020 серед команд Прем’єр-ліги, у складах яких грає низка представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а ФК «Олександрія» на посаді головного тренера очолює Володимир Шаран, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу. Зазначимо, що з шести матчів, як передбачено календарем, буде зіграно п’ять – один сьогодні та чотири завтра.

Сьогодні, 15-го липня, у перший ігровий день передостаннього туру національного чемпіонату буде зіграно один матч, в якому зустрінуться донецький «Шахтар» і «Колос» із Ковалівки. Пряма трансляція гри на телеканалі «Футбол 1». Команди на поле стадіону столичного НСК «Олімпійський» о 19:00 виведе арбітр зі Львова Олександр Шандор, який вищу освіту здобув у стінах нашого Університету. До слова, він є сином добре знаного далеко за межами України арбітра категорії Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Андрія Шандора, котрий так само є випускником кафедри футболу ЛДУФК.

Зазначимо, що для обох суперників поєдинок не матиме жодного турнірного значення. Адже «гірники» достроково, учетверте поспіль і 13-й раз загалом уже завоювали чемпіонський титул. Водночас команда Русла Костишина за будь-якого результату замкне верхню шістку. Тож нинішнє протистояння стане радше однією з репетицій перед майбутніми матчами «Шахтаря» в 1/8 фіналу поточної Ліги Європи УЄФА та «Колоса» в іграх плей-оф за путівку до кваліфікації цього ж єврокубкового турніру, але уже нового сезону-2020/2021.

Решта чотири поєдинки 31-го туру УПЛ пройдуть завтра, 16-го липня. Зокрема, о 17:00 зіграють команди, що на другому етапі національного чемпіонату ведуть боротьбу за місця з 7-го по 12-е. У Полтаві на полі стадіону імені Олексія Бутовського гратимуть тамтешня «Ворскла» та ФК «Маріуполь», яких розсудить Дмитро Кривушкін з Харкова. Зауважимо, що гостям, аби гарантувати собі місце в матчах плей-оф за путівку до кваліфікації Ліги Європи достатньо зіграти внічию. А в паралельній зустрічі у Львові, на полі стадіону «Україна» ФК «Львів» під наглядом арбітра Дениса Шурмана з Київської області прийматиме донецький «Олімпік». Додамо, що матчі з Полтави і Львова можна переглянути у прямому ефірі на телеканалах «Футбол 2» і «Футбол 1» відповідно.

Завершать 31-й тур два матчі верхньої шістки, що стартують о 19:00. У Чернігові місцева «Десна» на стадіоні імені Юрія Гагаріна прийматиме ФК «Олександрія». А в паралельній зустрічі на полі столичного НСК «Олімпійський» відбудеться гра між київським «Динамо» і луганською «Зорею». Поєдинки у прямому ефірі покажуть телеканали УНІАН-ТБ та «2+2» відповідно. Додамо, що ігри судитимуть Максим Козиряцький із Запоріжжя та дніпрянин Віталій Романов відповідно.

Завтрашні матчі у Чернігові та Києві мають величезне турнірне значення для «Десни», «Зорі» та «Динамо». Адже саме ці команди вирішують, хто з них стане срібним та бронзовим призерами чемпіонату УПЛ-2019/2020, а хто залишиться без медалей. Окрім того, вони визначають долю путівки у кваліфікацію Ліги чемпіонів УЄФА.

Ще один матч 31-го туру, СК «Дніпро-1» – «Карпати» (Львів), не відбудеться. Українська асоціація футболу виключила «зелено-білих» зі змагань Прем’єр-ліги. Рішення прийнято у зв’язку з неявкою львівської команди на два матчі УПЛ із ФК «Маріуполь». Львів’янам зараховані за неявку без поважної причини дві технічні поразки з рахунком 0:3. Аналогічні технічні поразки «Карпатам» будуть присуджені й за підсумками заключних турів чемпіонату України. Додамо, що «Карпати» посідали у турнірній таблиці УПЛ останнє, 12-е місце.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД
ПІСЛЯ 30-ти ТУРІВ: