Баскетболісти БК «Львів» пробилися у плей-оф Першої ліги

Баскетболісти БК «Львів», більшість з яких є студентами чи випускниками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, в Ужгороді обмінялися перемогами із тамтешнім клубом «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» (95:86 і 85:95) і з третього місця в групі вийшли у плей-оф Першої ліги чемпіонату України сезону-2019/2020.

У першій грі підопічні чи не найстаршого тренера України Леоніда Дербаби (йому вже понад 80 років), баскетболісти «Львова» навіть попри програну стартову чверть господарям (23:30), переломили хід гри у другій десятихвилинці (28:19) й на велику перерву пішли лідерами – 51:49.

Рівною й безкомпромісною видалася третя чверть цього захоплюючого поєдинку (26:24), а у заключній – настала його розв'язка. Господарі майданчика ужгородського спорткомплексу «Юність» на кінцівку зустрічі зберегли більше сил, що дозволило їм бути влучнішими у останні десять хвилин чистого ігрового часу (20:11) й виграти цей доволі результативний поєдинок з перевагою у дев'ять ігрових очок – 95:86.

Наступного дня уже гості зі Львова захопили лідерство у першій чверті й не відпускали його упродовж усієї гри – 23:25, 25:25, 18:25, 19:20. Тому підсумковий рахунок на користь «Львова» став цілком логічним – 95:85.

Зазначимо, що у першому поєдинку вражаючу результативність продемонстрував гравець з Ужгорода Костянтин Костенко – 43 очки і 10 підбирань (ефективність – 43), а в другому – досвідчений захисник «Львова» Ілля Шемюсюк – 32 очки, 6 підбирань, 3 перехоплення (ефективність – 32).

Отож, за підсумками регулярного чемпіонату України серед клубів Першої ліги поточного сезону БК «Львів» посів третє місце в своїй групі (11 перемог, 9 поразок) й вийшов у плей-оф разом із трьома іншими колективами групи – «Хмельницькою Політехнікою» (19 перемог, 1 поразка), БК «Калуш-ПНУ» (13 перемог, 7 поразок) і БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» (9 перемог, 11 поразок).