Баскетболістки СБК «Львів» – у чвертьфіналі Кубка України сезону-18/19

Спортивно-баскетбольний клуб «Львів», у складі якого грає низка студенток та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер Ірина Кленіна працює старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, без проблем оформив путівку до чвертьфіналу Кубка України з баскетболу серед жіночих команд сезону-18/19, здобувши дві перемоги над суперницями з БК «Франківськ-ПНУ-2».

Обидва матчі у цій парі було зіграно в Івано-Франківську. Усі крапки над і практично було розставлено ще у першому матчі, який відбувся у середу, 26-го грудня. Тоді львів’янки здобули перемогу з розгромним рахунком 102:47 (13:23, 14:25, 2:33, 18:21).

У повторній зустрічі можна було розслаблятися, але не сильно, щоб не вийти за межі 55 очок переваги. Втім, старші за рангом не стали «валяти дурня» і перемогли знову, хоч і не так гучно, лише з перевагою «+25». Фінальна сирена зафіксувала перемогу підопічних Ірини Кленіної з рахунком – 78:53 (17:10, 16:17, 20:12, 25:14).

Додамо, що тепер, у безпосередній боротьбі за путівку на «Фінал чотирьох» СБК «Львів» зіграє двораундове протистояння з НУБіП України (Київ).