БК «Львів» двічі вдома обіграв Che-basket з Чернівців

Баскетбольний клуб «Львів», у складі якого грає низка студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а очолює команду головний тренер Леонід Дербаба, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, зіграв чергові матчі чемпіонату України сезону-2019/2020 серед клубів Першої ліги. Минулими вихідними галичани на паркеті ОДЮСШ, що в Стрийському парку, у спареному турі приймали команду Che-basket з Чернівців, яка до приїзду до міста Лева зіграла дві гри і в обох зазнала поразки. Без перемог залишилися чернівчани й у столиці Галичини.

Команда Леоніда Дербаби у першій чверті першого поєдинку показала що таке «львівська гостинність», адже дозволила суперникам здобути перевагу у два очки – 16:18. Та БК «Львів» вчасно схаменувся і в другій десятихвилинці перестріляв гостей одразу на 15 балів. У другій половині гри львів’яни лише збільшили свою й без того комфортну перевагу та довели гру до логічної перемоги – 81:59 (16:18, 22:7, 26:20, 17:14).

Зазначимо, що багато в цей день господарі паркету закидали після втрат. Всього так було набрано 25 очок. Також варто відзначити, що одразу четверо гравців львівської команди перетнули рубіж у десять набраних балів, а найрезультативнішим виявився Сергій Самчук – в його активі 22 очки.

Як і в суботній грі, у неділю львів’яни знову були сильнішими за суперника. Підопічні Леоніда Дербаби одразу захопили ініціативу та вже після першої чверті оформили комфортний гандикап у 12 очок – 28:16.

Друга десятихвилинка вийшла рівною, а вже у третій БК «Львів» збільшив перевагу до 24 очок – 74:50, перетворивши останню чверть, фактично, у формальність. Проте і її господарі, нехай і з мінімальною перевагою, та виграли. У підсумку фінальна сирена зафіксувала переконливу перемогу БК «Львів» – 94:69 (28:16, 21:22, 25:12, 20:19).

Варто відзначити, що одразу десятеро гравців БК «Львів» провели на майданчику більше, ніж десять хвилин, в той самий час у Che-basket таких було лише семеро. Відверто не склалося у гостей з влучаннями з-за шестиметрової дуги: при однаковій кількості спроб (по 15) у чернівчан вдалою була лише одна, у БК «Львів» – вісім. Найрезультативніший гравець суботнього матчу Сергій Самчук у неділю набрав 16 очок, а найбільше на рахунку Олега Юзефчика – 28.

Додамо, що після двох перемог над чернівчанами БК «Львів» набирає 9 очок та посідає, після шести зіграних матчів, третє місце. Гості ж йдуть поки без перемог: чотири поразки у чотирьох іграх та останнє місце.