БК «Львів» новий сезон розпочав домашніми матчами з БК «Хмельницький»

Баскетбольний клуб «Львів», у складі якого грає низка студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а очолює команду головний тренер Леонід Дербаба, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, минулими вихідними розпочав свої виступи у чемпіонаті України серед клубів Першої ліги. Стартували львів’яни двома домашніми матчами проти БК «Хмельницький», які відбулися на паркеті Обласної ДЮСШ (вулиця Самчука, 8), що знаходиться у Стрийському парку.

Першу гру наша команда розпочала не найкращим чином: через стартове хвилювання львів’яни відверто провалили першу десятихвилинку, програвши її з різницею у 18 очок – 15:33. Переламати хід поєдинку господарям майданчика вдалося лише у четвертій чверті матчу, однак бодай довести вияснення стосунків до овертайму господарям так і не вдалося. БК «Львів» скоротив розрив у рахунку до 6 очок, однак на більше банально забракло часу. У підсумку поразка з рахунком 78:84 (15:33, 20:19, 20:21, 23:11).

Найрезультативнішим у матчі став Олег Юзефчик, який приніс нашій команді 33 очки, при чому відіграв на паркеті усі 40 хвилин ігрового часу.

На жаль, у повторній грі в неділю БК «Львів» не зумів взяти реванш і вдруге поступився БК «Хмельницький». Цього разу господарі майданчика капітулювали з різницею у чотири очки – 72:76. Як і в першому матчі, господарі невдало провели першу чверть матчу, після чого здебільшого знаходилися у ролі наздоганяючих. Львів’яни були близькими до того, щоб наздогнати суперника, однак зробити це їм знову не судилося.

У другому матчі за БК «Львів» дебютував Ілля Шемосюк. Втім, його набрані 21 очко не допомогли команді здобути позитивний результат. Уже традиційно найрезультативнішим в БК «Львів» був Олег Юзефчик. На його рахунку 28 очок. У складі БК «Хмельницький» найбільше проблем обороні галичан завдав Вадим Палюх – 23 очки.

Зазначимо, що загалом у Першій лізі в сезоні-2019/2020 грають 25 клубів, які на попередньому етапі розбито на чотири групи. Зокрема, у групі 4, окрім БК «Львів» і БК «Хмельницький», виступають «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» (Чортків), «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» (Ужгород), «Калуш-ПНУ» (Калуш) та «CHE-BASKET» (Men). Минулими вихідними в Чорткові між собою також грали «Тернопіль-ТНЕУ-2-Кристал» і «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ». Господарі здобули дві перемоги – 91:59 та 94:75.

Додамо, що свої наступні ігри БК «Львів» зіграє найближчим вихідними – 2-го та 3-го листопада підопічні Леоніда Дербаби у Калуші, на паркеті ДЮСШ «Сокіл» поміряються силами з баскетболістами тамтешнього БК «Калуш-ПНУ».