БК «Львів» здобув дебютну перемогу в сезоні

Баскетбольний клуб «Львів», у складі якого грає низка студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а очолює команду головний тренер Леонід Дербаба, який вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, чергові матчі чемпіонату України сезону-2019/2020 серед клубів Першої ліги грав на виїзді. Команда відправилася до Калуша на ігри з місцевим клубом «Калуш-ПНУ».

У першому матчі «Калуш-ПНУ» та БК «Львів» обмінювалися почерговими перемогами у чвертях. І якщо за цим показником у команд рівність, то за очками перемогли саме львів’яни – 81:74 (22:25, 26:20, 22:14, 11:15). Це дебютна перемога підопічних Леоніда Дербаби у сезоні. Для цього їм знадобилося три матчі.

У складі «Львова» двоє гравців провели гру без замін і саме вони внесли найбільший внесок в перемогу. Сергій Самчук набрав 28 очок, а Ілля Шемосюк – 25. Також потрібно згадати, що одразу 20 очок команда гостей набрала після втрат калушан.

Важко визначити, що точно сталося, однак у другому матчі для БК «Львів» усе не склалося з самого початку. Якщо після першої десятихвилинки, програної з рахунком 13:19 розрив був невеликий, то 8:30 у другій чверті практично усе зіпсували остаточно. Відіграти 28 очок за 20 хвилин – дуже і дуже важке завдання. Львів’янам, схоже, не вистачило ні моральних, ні фізичних сил. Господарі перемогли і в наступних чвертях, а фінальна сирена засвідчила надпереконливу перемогу БК «Калуш-ПНУ» – 97:54 (19:13, 30:8, 22:12, 26:21).

Помітно, що гості намагались виправити ситуацію кидками з-за дуги, адже таких спроб було одразу 32. Для порівняння, у господарів їх було лише 20. Також через хвилювання та поспіх зросла і кількість фолів. Гравці з Калуша виконали одразу 25 штрафних кидків. У баскетболістів «Львова» аж тридцять втрат і лише один гравець, який набрав 10 очок. Ним став Сергій Самчук.

Додамо, що наступні свої ігри БК «Львів» проведе вдома проти чернівецьких Che-basket. Матчі відбудуться 16-го та 17-го листопада.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ