Богдан Гоза і Анатолій Горідько – переможці чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів (Фото)

У Коломиї Івано-Франківської області минулими вихідними завершився чемпіонат України-2020 з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років. У складі збірної команди Львівської області успішно змагалися і студенти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, у ваговій категорії до 81 кг перемогу здобув другокурсник кафедри атлетичних видів спорту, рекордсмен України Анатолій Горідько. У його активі перемога у ривку із результатом 137 кг, «срібло» у поштовху із результатом 171 кг та першу місце у сумі двоборства – 308 кг.

У ваговій категорії до 109 кг не було рівних студенту першого курсу, абсолютному чемпіону Європи серед юнаків, рекордсмену світу та Європи Богдану Гозі. Наш богатир впорався із штангою вагою 166 кг у ривку, що є новим рекордом України. Вага 190 кг у поштовху стала недосяжною для його суперників. Відтак, зібравши суму двоборства 356 кг, Богдан Гоза здобув перемогу, випередивши найближчого суперника аж на 54 кг.

Додамо, що у загальнокомандному заліку збірна юніорів Львівщини, левову частку якої склали студенти кафедри АВС ЛДУФК, посіла третю сходинку.

Отож, вітаємо спортсменів, їхніх тренерів та увесь колектив кафедри АВС із цими досягненнями та бажаємо нових успішних стартів як на всеукраїнському, так і міжнародного рівнях!

Фото Миколи Колтакова