Богдан Кіндзер та Сергій Нікітенко пройшли стажування у Жешувському університеті (Фото)

Викладачі кафедри Фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з робочим візитом відвідали Інститут наук фізичної культури Жешувського університету. З 21-го по 25-е жовтня 2019 року доценти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств, кандидати наук з фізичного виховання і спорту Богдан Кіндзер та Сергій Нікітенко пройшли науково-педагогічне стажування у рамках міжнародної програми академічної мобільності Erasmus+.

Програмою стажування було передбачено науково-педагогічне стажування з відвідуванням лекцій, методичних та практичних занять зі студентами, музею спортивної історії, науково-дослідних лабораторій, наукової бібліотеки університету, тренувальних занять з одноборств, спортивних залів та споруд. До послуг студентів і професорсько-викладацького складу – сучасна бібліотека з великою кількістю необхідної літератури, електронним обліком історії читачів, комп’ютерними класами, зручними затишними кабінками для індивідуальної роботи в тиші.

Під час візиту викладачі ЛДУФК провели зустріч з науково-педагогічним колективом Інституту наук фізичної культури Жешувського університету та відвідали лекції, методичні та практичні заняття, наукові консультації, зокрема:

1) проф. д-р хаб. Войцех Сінарський – відділ культурних основ фізичного виховання, туризму та відпочинку;

2) проф. д-р хаб. Станіслав Заборняк – кафедра гуманітарних та соціальних наук, кафедра історії;

3) проф. д-р хаб. Войцех Чарні – кафедра гуманітарних наук;

4) доктор Кшиштоф Пшедновець – інформатика в спорті, нейронне моделювання навчальних навантажень, інтелектуальні системи у спорті, Застосування методів комп’ютерного спостереження у спорті

5) д-р Катажина Серемет – заняття з туризму та відпочинку

6) д-р Марія Задарко-Домарадзька – зміцнення здоров’я та профілактика сучасних загроз здоров’ю; вибрана поведінка та спосіб життя в контексті впливу на здоров’я; оздоровча освіта в школі з урахуванням навчальної програми з фізичної культури;

7) д-р хаб. проф. УР Адам Подольський – кафедра соціології та культурних досліджень;

8) д-р хаб. проф. Павел Ленік – кафедра спортивних ігор;

9) д-р Войцех Баджорик – кафедра культурних основ фізичного виховання, туризму та відпочинку;

10) д-р Криштоф Пшедновек – кафедра культурних основ фізичного виховання, туризму та відпочинку;

11) д-р Марян Жепко – основи підготовки боксерів.

Богдан Кіндзер та Сергій Нікітенко відвідали семінарські заняття, тренінги, отримали досвід у викладанні навчальних предметів із застосуванням новітніх методик активного залучення студента до участі в навчальному процесі, а також відвідали спортивно-діагностичну науково-дослідну лабораторію.

Дослідницька галузь, в межах якої проводяться детальні напрямки досліджень, проведених на кафедрі наук про охорону здоров’я, включає проблеми статичних динамічних порушень постави тіла на різних етапах онтогенезу, поведінки здоров’я людей різного віку, способу життя академічної молоді (зокрема зі Східної Європи) та рівня підготовленості й координаційні навички людини залежно від виду виконуваних фізичних навантажень. Наукові дослідження, проведені працівниками кафедри наук про здоров’я, є міждисциплінарними з урахуванням аспектів гуманітарних, медичних наук та теорії спорту.

Також Богдан Кіндзер та Сергій Нікітенко відвідали історичний музей Інституту наук про фізичну культуру, створений професором Станіславом Заборняком.

Підсумковий круглий стіл за участю провідних фахівців інституту з обговоренням результатів стажування з розглядом можливостей співпраці у наукових дослідженнях. Вручення сертифікатів.

Культурна програма: Ознайомлення історичною спадщиною Жешува, відвідання музеїв, галереї мистецтв, підземної галереї старовинної частини міста тощо. В процесі плідної розмови були досягненні попередні домовленості стосовно написання спільних наукових статей та участі у спільних наукових дослідженнях та конференціях.

Викладачі ЛДУФК відвідали тренування з ігрових видів спорту було проведено майстер-клас із застосуванням сучасних цифрових технологій в тренувальному процесі. Уваги заслуговує і оснащення спортивних залів, навчальних аудиторій.

До послуг студентів та викладачів – спортивні споруди різного типу, тренажерні зали, манежі з дерев’яним покриттям для спортивних ігор, фітнес-зали для проведення занять з пілатесу, йоги та оздоровчої гімнастики, атлетизму, просторі роздягальні та душові, футбольні поля та поле для гольфу.

Учасники проекту висловлюють велику подяку керівництву Інституту наук про фізичну культуру Жешувського університету prof. Czarny and prof. Cynarski та особисто керівнику відділу міжнародного співробітництва Lucyna Kustra-Kłeczek та координатору доктору філософії Maciek Śliż Інституту наук про фізичну культуру Жешувського університету за прекрасну організацію стажування. Сподіваємось, що співпраця між нашими закладами принесе користь обом навчальним закладам.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ