«Бронза» Тараса Міщука на першому етапі Кубка світу у новому сезоні-2019

Збірна України завоювала вісім медалей (дві – золоті, шість – бронзових) на першому в новому сезоні-2019 етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное, що завершився в польському Познані. Свій внесок до «синьо-жовтої» скарбнички нагород зробив й випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Тарас Міщук (на фото крайній зліва), котрий у каное-двійці в дуеті з Дмитром Янчуком фінішував третім на дистанції 500 метрів.

Пробившись до когорти фіналістів, Тарас Міщук і Дмитро Янчук першу половину вирішального заїзду пройшли не найкращим чином. На екваторі дистанції (250 м) серед дев’яти екіпажів вони були лише п’ятими. Однак Тарас з Дмитром, які вже традиційно для себе, що називається, довго запрягають, помітно додали у швидкості на другій частині водної траси і це дозволило їм обійти спочатку польський дует Матеуш Камінскі / Міхал Кудла, а згодом й своїх головних конкурентів на внутрішній арені, ще один український екіпаж Юрій Вандюк / Андрій Рибачок, який, між іншим, на середині дистанції йшов на другій позиції, але в підсумку фінішував тільки шостим.

Нагадаємо, що на ХХХІ літній Олімпіаді-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро дует Тарас Міщук / Дмитро Янчук за аналогічної тактики проходження водної траси також став бронзовим призером, щоправда на дистанції удвічі довшій – 1000 метрів.

А перемогу у Познані відсвяткував китайський дует Лю Хао / Ченг Пенгфей, який лідирував з перших метрів дистанції до самого фінішу, більше ніж на півсекунди випередивши у підсумку срібних призерів з Польщі Арсена Слівінського та Міхала-Марека Любнєвского.

Додамо, що другий етап Кубка світу сезону-2019 з веслування на байдарках і каное відбудеться з 31-го травня по 2-е червня в Дуйсбурзі (Німеччина).

Нагадаємо, чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное у 2023 або 2024 році може пройти в Дніпрі.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ