Чемпіон Євроігор-2019 з боксу Віктор Вихрист перейшов у профі

Відомий український боксер суперважкої ваги, в колекції якого золоті нагороди чемпіонату Європи-2017 та ІІ Європейських ігор-2019 27-річний випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Віктор Вихрист підписав контракт з промоутерською компанією в Гамбурзі (Німеччина).

Перспективний український суперважковаговик, дворазовий чемпіон Європи Віктор Вихрист підписав професійний контракт з німецькою промоутерською компанією з Гамбурга і вже отримав прізвисько Віктор Фауст, під яким буде виходити на ринг.

«Він – справжній діамант, – заявив промоутер Ером Джелайн, на презентації українця,що відбулася вчора, 28 січня, у готелі Atlantic в Гамбургу. – З точки зору якості, він найкращий з усіх, кого я коли-небудь бачив».

За словами промоутера, він планує вивести Віктора Вихристу на бій за титул чемпіона Європи вже в другому поєдинку українця в профі. Допомагати випускнику будувати кар’єру у професійному ринзі буде і колишній керуючий директор Universum Пітер Ханратс.

«Дуже приємно, коли мене порівнюють з Кличком. Це стимул для мене, – зазначив Вихрист. – Моя мета завжди полягала в тому, щоб стати чемпіоном світу серед професіоналів».

Таким чином, підписавши професіональний контракт, Віктор Вихрист не зможе виступати за збірну України на майбутніх ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020, що влітку пройдуть у столиці Японії Токіо.

Нагадаємо, Віктор Вихрист – золотий медаліст харківського чемпіонату Європи 2017 року, а минулого року він виграв золоту медаль ІІ Європейських ігор-2019 в Мінську. У столиці Білорусі в фінальному поєдинку вагової категорії понад 91 кг український боксер роздільним рішенням суддів переміг представника Франції Мурада Алієва.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ