Чоловіки ЛДУФК фінішували другими (Фото)

У Львові на спортивній базі Львівського коледжу Державного університету телекомунікацій відбулися змагання Універсіади Львівщини-2018 з пляжного волейболу серед чоловічих і жіночих команд. Друге місце виборола команда Львівського державного університету фізичної культури (тренер – Михайло Хома), честь якого захищали студенти факультету фізичного виховання Юрій Гриців (44 групи) та Артур Балушинський (33 група).

У змаганнях взяли участь 12 чоловічих та 11 жіночих команд закладів вищої освіти Львівщини, а саме – Львівський державний університет фізичної культури, Національний університет «Львівська Політехніка», Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності МНС України, Національна академія сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного, Українська академія друкарства, Львівський національний аграрний університет, Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

Від нашого вишу змагалися чоловіча та дві жіночі команди. За результатами напружених поєдинків у чоловіків перше місце посіла команда Національного університету «Львівська Політехніка» (тренер Микола Гавриленко) – студенти Михайло Бібер і Юрій Білан. Друге місце виборола команда Львівського державного університету фізичної культури (тренер – Михайло Хома) – студенти факультету фізичного виховання Юрій Гриців (44 групи) та Артур Балушинський (33 група). Третім призером змагань стала команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України (тренер – Ігор Задорожний) – курсанти Юрій Пилипець та Дмитро Бочковський.

Роман Цюняк