Цими вихідними «Галичанка» стартує у Кубку ЄГФ

Уже найближчого вікенду, 7-го та 8-го вересня, чинний чемпіон жіночої гандбольної Суперліги України львівська «Галичанка», кольори якої захищає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, розпочне боротьбу за Кубок ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону-2019/2020. У двох матчах першого кваліфікаційного раунду другого за престижністю турніру для клубних команд Старого Світу «Галичанка» у Львові, на паркеті палацу спорту «Галичина» прийматиме клуб «Aзерйол» зі столиці Азербайджану Баку. Початок матчів: 7-го вересня (субота) – о 19:00, 8 вересня (неділя) – о 18:00.

Зазначимо, що «Галичанка» – єдина із вітчизняних жіночих команд, яка бере у сезоні-2019/2020 участь у єврокубку. Нагадаємо, що наша команда п’ять разів поспіль вибороювала звання чемпіона Суперліги (сезони 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018 та 2018/2019), тричі вигравала Кубок України (2016, 2017, 2019 рр.) та являється чотириразовим, незмінним володарем Суперкубка України, розіграш якого проходить щорічно з 2016 року. Отож, «Галичанка» наразі є володарем усіх можливих трофеїв вітчизняного жіночого гандболу.

Крім всеукраїнської арени, «Галичанка» випробовує себе і на європейському рівні. Дебютувала «Галичанка» у єврокубках більше чверті століття тому – ще в 1993 року. Але ті гандболістки, які зараз виступають у команді, свій єврокубковий шлях розпочали у сезоні-2013/2014. Тоді вони пробилися до півфіналу Кубка Виклику – третього за престижністю європейського клубного турніру серед жінок. У Кубку Виклику-2014/2015 «Галичанка» також дісталася півфіналу.

У Кубку ЄГФ, який є рангом вищий від Кубка Виклику, «Галичанка» дебютувала у сезоні-2015/2016, дійшовши до третього раунду.

Гандболістки «Галичанки» невтомно готувалися до нового сезону і прагнуть нових перемог. Нещодавно, а саме 24-го серпня, у день святкування 28-ї річниці Дня Незалежності України підопічні Тетяна Штефан і Анжеліки Савченко уже здобули Суперкубок України, впевнено обігравши у Броварах на паркеті спорткомплексу БВУФК свого головного конкурента останніх років на внутрішній арені ужгородські «Карпати» з рахунком 32:20. Тепер на черзі старт у єврокубках. Тож напередодні наші дівчата звернулися до вболівальників, наголосивши, що їхня підтримка потрібна як ніколи.

Відеозапрошення можна переглянути за
ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

За матераіалами офіційного сайту ГК «Галичанка»