День студента у ЛДУФК (Фото)

Напередодні Міжнародного дня студента у Львівському державному університеті фізичної культури ім. Івана Боберського відбувся святковий концерт, який організував культурно-мистецький відділ. Програму вечора оздобили наші талановиті студенти: «Міс ЛДУФК – 2019» Анастасія Кузьменко з українським народним танцем, «Віце-Міс ЛДУФК – 2019» Діана Кочут із запальним східним танцем, учасники театрального гуртка Університету з гуморесками про студентське життя.

Відкрили свято запальним рок-н-ролом гості Університету – лауреати міжнародних та всеукраїнських танцювальних фестивалів і конкурсів – група «Тіп-топ» художнього колективу DiaDance (керівник – Діана Міщук).

Продовжила феєричне дійство чарівна і талановита «Міс ЛДУФК – 2019» Анастасія Кузьменко – студентка I курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії, яка сказала: «В Україні, як і більшості країн світу, День студента відзначають 17-го листопада, але ми почали святкувати раніше. Бо в нашому Університеті студенти найспортивніші, найгарніші, найцікавіші і найкрутіші. Нам усе під силу: здобувати перемоги на змаганнях, підкорювати вершини, готуватися до іспитів, яскраво відпочивати з друзями... Це найкращий час студента, тому вітаю із святом! Нехай усе вдається!». На завершення виступу Анастасія подарувала глядачам яскравий український народний танець.

Надзвичайно цікавою була гумористична частина вечора, яку підготували учасники театрального гуртка культурно-мистецького відділу (режисер – Зоряна Грегорійчук). Зокрема, студентка І курсу факультету педагогічної освіти Єва Журенко, студентки ІІ курсу факультету педагогічної освіти Марія Збирко та Валентина Ковальчук, студенти І курсу факультету туризму (спеціальність «Готельно-ресторанна справа) – Тетяна Притулка, Марія Артемчук, Діана Радюк, Катерина Ушакова та Ігор Січ.

Відтак, з привітальним словом виступила голова студентського профспілкового комітету ЛДУФК Ірина Кудрич: «Вітаю усіх із Днем студента! Бажаю сил, натхнення та успіхів у наступаючій сесії. Але, перш за все, міцного вам здоров’я, здійснення мрій та вірних друзів, які повсякчас будуть поруч. Завжди досягайте того, чого найбільше прагнете, ніколи не здавайтесь і вірте у себе!».

Глядачі насолодилися поетичною фантасмагорією Миколи Вінграновського у хореографічно-декламаційному виконанні студентки ІІ курсу факультету педагогічної освіти Галини Осадців, яка також прочитала свою авторську поезію.

Оздобила свято витончена і неймовірна «Віце-Міс ЛДУФК – 2019» Діана Кочут – студентка І курсу факультету педагогічної освіти (спеціальність – хореографія), яка подарувала глядачам запальний східний танець.

І далі програма «Дня студента у ЛДУФК» була насиченою. Зокрема, студентка ІІІ курсу факультету фізіотерапії та ерготерапії Ірина Андрухів прочитала гумореску, а Тетяна Притулка представила авторську поезію і заспівала пісню «Червона рута» (зі студентським текстом).

На завершення з яскравим, динамічним танцем «Гонки» виступили лауреати міжнародних та всеукраїнських танцювальних фестивалів і конкурсів – група «Янголята» художнього колективу DiaDance (керівник – Діана Міщук).

... Кожен з нас має тисячі бажань. Кожен з нас прокидається вранці, щоб встигнути щось зробити. А студент найперше мріє про одне: успішно скласти сесію. Цього року День студента відзначаємо у неділю, 17-го листопада, а вже в понеділок треба знову бути на заняттях. Отож, бажаємо вам чудового настрою та успішного навчання. Нехай студентські роки залишають лише хороші спогади і наближають вас до щасливого життя і блискучої кар’єри. Навчайтесь сьогодні, щоб завтра втілити свої найкращі мрії.

Зростайте і ловіть яскраві моменти!
Зі святом вас, наші студенти!

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ