Діана Зітинюк – срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу

В Одесі завершився чемпіонат України 2021 року з кікбоксингу за версією «WAKO». У складі збірної Львівської області виступала студентка першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Діана Зітинюк, яка в підсумку здобула срібну нагороду.

Першокурсниця факультету фізичної культури Діана Зітинюк, пробившись до фіналу, у бою за титул чемпіонки України за балами поступилася більш досвідченій суперниці з команди Київської області Уляні Полуяновій.

Зазначимо, що чемпіонат в Одесі – це перші змагання нашої спортсменки у віковій категорії дорослих. Діана була членом юніорської збірної України. Першим її тренером був випускник кафедри фехтування, боксу та національних одноборств ЛДУФК Василь Федончак. Нині спортсменка тренується під керівництвом викладачів цієї кафедри Ігоря Кукурудзяка та Івана Ільницького.