Дмитро Білий – популяризатор Імені Івана Боберського

Пройшов вже понад рік від виходу книги «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції», яка репрезентує наш виш не тільки в Україні, а й далеко за її межами. За цей час відбулося десятки презентацій, виступів на радіо та телебаченні, з’явилося чимало статей про маловідомі сторінки біографії Івана Боберського. Презентації проходили, як правило, за участі авторів цього ошатного видання.

До популяризації видання долучився й викладач нашого Університету, доктор історичних наук, професор Дмитро Білий. Минулого року він у багатьох містах України, проводячи презентацію своїх історичних романів та філософських творів «Таємниця щита Таргітая» (2016 р.), «Кабінет доктора Калігуси» (2018 р.) та інші, чимало уваги приділив Батькові українського тіловиховання.

Завдяки Дмитрові Білому правда про Патрона нашого вишу та історію українського тіловиховання ХХ століття пролунала у Полтаві, Маріуполі, Кривому Розі, Києві, Трускавці, Бориславі, Стрию, Херсоні тощо.

Минулорічна поїздка в Херсон (14 – 16 грудня) була знаковою ще й тим, що вдалося виступити перед моряками, які невдовзі приступили до оборони наших морських кордонів.

Отож дякуємо за проведену працю, бажаємо сили і наснаги на цьому нелегкому шляху повернення свідомо затертих і забутих сторінок української історії!

Андрій Сова,
доцент кафедри олімпійської освіти