Дмитро Шеремет – чемпіон України у метанні спису!

Випускник кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Шеремет завоював золоту нагороду у метанні спису на Чемпіонаті України з легкої атлетики 2017 року, що завершився у Кропивницькому.

У своїй «золотій» спробі фінальних змагань Дмитро Шеремет метнув спис на 73 м 38 см.

Дуже напруженою та цікавою була боротьба у чоловіків в секторі для стрибків у висоту між випускником Львівського державного університету фізичної культури Дмитром Дем’янюком та Віктором Лонським із Бердичева.

У підсумку золоту нагороду з результатом 228 см здобув Віктор Лонський. У Дмитра Дем’янюка в активі висота 226 см та срібна нагорода. Зазначимо, що представник ЛДУФК показав наразі свій кращий результат у поточному сезоні.

Відзначилася на Чемпіонаті України в Кропивницькому й дружина Дмитра Орися Дем’янюк-Мочульська, яка у фінальному забігу на дистанції 800 метрів фінішувала за крок від призової трійки, показавши четвертий час. При цьому вона вперше виконала норматив Майстра спорту України.

Іван ДУПНАК