До 75-ліття ЛДУФК виготовлять ювілейні монети та поштові конверти і марки

75-ліття заснування Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського відзначатимуть на державному рівні. Приємні новини є й для нумізматів та філателістів.

Як повідомляв наш сайт раніше, а саме 16-го грудня, Верховна Рада України прийняла постанову про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році. Відтак, наступного року на державному рівні відзначатимуться дев’ять вагомих подій Львівської області, серед яких і річниця заснування Львівського державного університету фізичної культури та спорту імені Івана Боберського.

Фінансування святкових заходів здійснюватиметься з держбюджету. Окрім того, Національний банк України має виготовити і ввести в обіг ювілейні монети, присвячені пам’ятним датам та ювілеям 2021 року, а «Укрпошта» видати поштові конверти і поштові марки та провести їх спецпогашення.

Тож нумізмати і філателісти матимуть нагоду поповнити свої колекції новими екземплярами, а усі, для кого наш Університет є Alma Mater, придбати пам’ятні сувеніри про святкування ювілею рідного вишу.