Доценту кафедри стрільби та технічних видів спорту Анатолію Лопатьєву – 70!

Сьогодні, 23-го листопада, ювілей святкує кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Анатолій Олександрович Лопатьєв! З цієї нагоди увесь колектив висловлює Вам щиросердечні вітання!

У святковий день щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, відмінного настрою, благополуччя й безсумнівної удачі, високих досягнень у викладацькій діяльності. Завше будьте прекрасною Людиною, гідною поваги і високої репутації. Нехай відкриваються всі простори для досягнення успіху і трапляється безліч можливостей для реалізації ідей.

Анатолію Олександровичу! З великою повагою за віддану, добросовісну працю бажаємо Вам життєвих гараздів та повсякденних успіхів. Ви завжди показуєте приклад у роботі через свій оптимізм і працьовитість, життєву енергію і розуміння. Отож, бажаємо Вам багато світлих і щасливих днів, в яких не буде поспіху і суєти, стресів і тривог, а лише тепле сонце і безхмарне небо. Зичимо Вам теплоти рідних сердець і щирих посмішок близьких людей. Бажаємо Вам передавати молодим поколінням нашого Університету нагромаджений досвід, спонукати до мудрості і досконалості. Насолоджуйтесь кожним моментом життя! Нехай Вам у всьому щастить!

Хай доля шле добро і щастя,
Міцне здоров’я, море благ земних,
А щедрі дні, мов рушники квітчасті,
Нехай ще довго стеляться до ніг.
Міцного Вам здоров’я з роси і води,
Бадьорість і радість хай будуть завжди!