Домашні переконливі звитяги КІВС-СБК «Львів» у Вищій лізі України

Жіноча баскетбольна команда Вищої ліги України КІВС-СБК «Львів», за яку виступає низка випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, після п'яти поразок поспіль здобула дві домашні перемоги над клубом МОБІ з Броварів (82:44, 70:48), тим самим взявши реванш за дві поразки у поєдинках першого кола регулярної першості чемпіонату поточного сезону-2019/2020.

Зі старту першої гри підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної стали повноправними господарями майданчика львівської обласної ДЮСШ. Свідченням цьому став рахунок першої чверті – 21:11. У другій – баскетболістки нашої команди ще більше розвинули успіх – 29:13. Піймавши справжній кураж і граючи у своє задоволення, господарки не скидали обертів і після великої перерви, вигравши ще дві чверті – 15:12 і 17:8. У підсумку, перемога «Львова» з розгромним рахунком 82:44 (21:11, 29:13, 15:12, 17:8). Найефективніше (РЕ – 31), як і в більшості попередніх матчів цього сезону, у складі КІВС-СБК «Львів» відіграла першокурсниця ЛДУФК Анастасія Ковтун – 18 очок, 16 підбирань і чотири результативні передачі.

Повторна гра між цими командами стала віддзеркаленням першої. Знову перевага господарок зі стартових і до останніх хвилин (22:9, 19:14, 12:12, 17:13), і, як наслідок, ще одна перемога з розгромним рахунком, цього разу – 70:48. У другій грі найбільш ефективно й корисно для львівської команди відіграли дві сестри Ковтун – старша Марія (РЕ – 20), котра повернулася після київського «відрядження» (12 очок, 11 підбирань) й молодша Анастасія (РЕ – 18) – 9 очок і 16 підбирань.

Після цих перемог і повернення до команди Марії Ковтун, Катерини Скакаліної та Валерії Околович КІВС-СБК «Львів» відразу ж позбувся статусу аутсайдера своєї групи. Тепер із сімома перемогами в активі та 15-ма поразками в пасиві підопічні Ірини Кленіної вже шості у турнірній таблиці групи 1 Вищої ліги. Попереду у нашої команди дві домашні зустрічі, що відбудуться 8-го та 9-го лютого із клубом «НУБіП України», який йде у турнірній таблиці наразі другим (13 перемог, 7 поразок).