Дорогі колеги та студенти!

Щиросердечно вітаємо Вас та Ваші родини з прийдешніми святами – Різдвом Христовим і Новим, 2019 роком!

Зимові свята завжди дарують нам казковий настрій, світлі надії, гуртують навколо споконвічних християнських цінностей. Зичимо Вам людського щастя, міцного здоров’я, родинного добробуту. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться теплом, радістю та Божим благословенням!

Бажаємо, щоб Новий 2019 рік приніс мир і спокій в Україну, був для представників нашого Університету щедрим на великі наукові та спортивні здобутки.

Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії! Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення усіх найзаповітніших мрій. Ну й звісно у такий важкий для усієї України час, бажаємо нам усім миру, злагоди і перемоги на Східному фронті та єдності нашої держави. Слава Україні! Героям слава!

Щасливих Новорічних та Різдвяних свят!

Ректорат ЛДУФК