Дует лижних двоєборців ЛДУФК виступить на чемпіонаті світу-2019

13 спортсменів представлятимуть Україну на чемпіонаті світу 2019 року з лижних видів спорту, який з 20-го лютого по 3-є березня прийматиме австрійський Зеєфельд. Серед них і двоє представників кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) Львівського державного університету фізичної культури: студент другого курсу факультету педагогічної освіти Дмитро Мазурчук та випускник нашого вишу Віктор Пасічник.

Нагадаємо, Віктор Пасічник був єдиним представником України на XXIII зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані-2018 у лижному двоєборстві.

Цей вид програми входив ще до перших Білих Ігор, що проходили у далекому, 1924 році в французькому містечку Шамоні, та як і тоді, включає у себе стрибки на лижах з трампліну і лижну гонку. Очки, які заробляють двоєборці під час стрибків на лижах, трансформуються вже у секунди під час гонки переслідування на лижній трасі.

Віктор Пасічник (на фото) під час першого виду олімпійських змагань у Пхьончхані-2018 показав результат 89.5 м і посів 36-е місце. Відставання від лідера перед гонкою переслідування становило трохи більше 3 хвилини і 6 секунд.

Після стрибків на лижах Віктор так прокоментував свій виступ: «Результатом задоволений на 80%, стрибок вийшов середнім, на тренуваннях було більше. Взагалі стрибати у мене виходить не завжди вдало. Тож сподіваюсь на гонку, вона у мене є сильною стороною». І Віктор недаремно обнадіяв усіх прихильників спорту. Ходом він дійсно показав кращий результат і зумів поборотись за престижну ТОП-30 та замкнути її.

Тож буде вболівати за Віктора під час цьогорічного світового форуму у австрійських Альпах. Звісно, не залишиться без нашої підтримки і значно молодший за нього Дмитро Мазурчук, для якого змагання у Зеєфелді – це перш за все неоціненний досвід, який можна здобути лише виступаючи на турнірах подібного рівня.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2019
З ЛИЖНИХ ВИДІВ СПОРТУ
:

• лижні гонки – Олексій Красовський, Дмитро Драгун, Ян Коструба, Руслан Перехода,Тетяна Антипенко, Валентина Камінська, Юлія Кроль, Вікторія Олех;