Дует робінгудів ЛДУФК стартує на світовому форумі в Країні тюльпанів

Сьогодні, 10-го червня, в голландському місті Гертогенбос розпочинається чемпіонат світу 2019 року зі стрільби з лука. На світовому форумі кращих робінгудів планети змагатимуться й представники України, які традиційно входять до лона претендентів на нагороди. У складі української національної збірної команди, так само традиційно, є представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Цього разу їх двоє – магістрант факультету фізичної культури і спорту Юрій Гавелко та випускниця нашого вишу Вероніка Марченко.

Змагання цьогорічного чемпіонату світу у голландському Гертогенбосі стартують сьогодні, а останні комплекти нагород буде розіграно в неділю, 16-червня.

Зазначимо, що нинішній світовий форум кращих робінгудів планети у Країні тюльпанів особливий – на кону, окрім нагород головного змагання 2019 року, також стоятимуть і перші путівки на ХХХІІ літню Олімпіаду-2020, що за рік відбудеться у столиці Японії Токіо.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2019
ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА
:

Класичний лук: Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Лідія Січенікова (жінки); Юрій Гавелко, Олексій Гунбін, Віктор Рубан (чоловіки);

Блочний лук: Роман Виноградов, Роман Гов’ядовський (чоловіки), Ксенія Шкляр (жінки).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ