Дві перемоги і одна поразка волейболісток ЛДУФК на старті сезону

Саме таким видався старт жіночої команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», сформованої, як і в попередні роки, зі студенток Львівського державного університету фізичної культури (головний тренер – Василь Ковцун), у чемпіонаті України серед клубів Вищої ліги сезону 2020-2021 років.

Львів’янки були господарками стартового туру першої частини чемпіонату і в спортзалі Львівського Технологічного коледжу, що на вулиці Пулюя, приймали суперниць з Івано-Франківська – «ПНУ-Університет», Рівного – «Реґіна-2-КЛІПС-ОСДЮСШОР» та Чернівців – «Буковинка-ДЮСШ №4».

У першому поєдинку з волейболістками Івано-Франківська обидві команди видали феєричний стартовий сет, який затягнувся аж занадто довго й завершився із доволі незвичним для волейболу рахунком 32:30 на користь львівських студенток. Надихнувшись таким успіхом, підопічні Василя Ковцуна у двох наступних сетах довели свою перевагу над суперницями (25:14, 25:18) й виграли зустріч із сухим рахунком 3:0.

Наступного ігрового дня опонентками волейболісток «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» були резервістки колективу Суперліги «Регіни» з Рівного. Господарки, як і днем раніше, знову виграли стартовий сет – 25:18. А от друга партія у львів’янок не заладилася (13:25), після чого у діях підопічних Василя Ковцуна відчувалася невпевненість, через що чимала кількість прикрих помилок і як наслідок ще один програний сет – 17:25. Та до честі студенток «інфізу», трохи перепочивши та поспілкувавшись із наставником у перерві між сетами, вони вийшли заведеними на боротьбу у четвертій партії й таки взяли її – 25:23. А от на вирішальну партію у львів’янок сил уже не залишилося – 10:15. У підсумку, достойна поразка (2:3) й очко до турнірного заліку.

Таким же напруженим та інтригуючим видався і третій матч «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» проти «Буковинки-ДЮСШ №4» з Чернівців. Традиційно господарки виграли стартовий сет (25:16), а за ним і другий – 27:25. А от у третьому – на діях господарок уже позначалася накопичена втома попередніх двох ігрових днів. Звідси програний сет (20:25), а потім ще один – 24:26. На щастя, на тай-брейку волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» відшукали у себе додатковий ресурс і на морально-вольових таки дотисли непоступливих суперниць із Чернівців – 17:15. Нагорода за неймовірне старання – два очки до турнірного заліку.

Отож, у трьох матчів першого, домашнього, туру «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» набрала шість очок, що є доволі непоганим показником, враховуючи те, що без втрат стартовий тур відіграли лише дві команди Вищої ліги України: «Білозгар-Медуніверситет» і «ФОГТЛАНД».

МАТЧІ «ЛЬВІВ’ЯНКИ-ЛДУФК-СКІФ»
У СТАРТОВОМУ ТУРІ ВИЩОЇ ЛІГИ СЕЗОНУ 2020-2021
:

ВК «ПНУ-Університет» (Івано-Франківськ) – 3:0

(32:30, 25:14, 25:18)

«Реґіна-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР» (Рівне) – 2:3
(25:18, 13:25, 17:25, 25:23, 10:15)

«Буковинка-ДЮСШ-4» (Чернівці) – 3:2
(25:16, 27:25, 20:25, 24:26, 17:15)