Дві поразки баскетболісток «Львова» у Києві

Дебютант жіночої Суперліги СБК «Львів», за яку виступає низка студенток нашого Університету, провів два поєдинки регулярного чемпіонату у столиці України. Спершу підопічні старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної безнадійно поступилися чинному чемпіонові БК «Київ-Баскет» (50:96), а наступного дня, хоча й програли, але дали бій іншому фавориту змагань київському «Динамо-НПУ» – 60:70 (13:21, 14:15, 17:10, 16:24).

У поєдинку із «Київ-Баскетом» у львів’янок зі старту не заладилася гра (0:13), а до шостої хвилини гості уже програвали із вражаючою різницею у 20 очок – 2:22. Відтак, доля зустрічі була практично вирішена ще задовго до завершення поєдинку. Тому львівські баскетболістки просто дограли цей безнадійно програний матч (50:96), аби трохи поберегти сили на поєдинок з іншим суперником – київським «Динамо-НПУ», з яким довелося грати уже наступного дня.

І ця тактика повністю виправдала себе. Підопічні Ірини Кленіної, попри програну першу чверть динамівкам (13:21), у другій – заграли активніше та сміливіше й скоротили розрив у рахунку до трьох очок – 27:30. Та своєчасний тайм-аут наставника «Динамо-НПУ» Володимира Рижова допоміг його команді зробити черговий ривок (6:0) і на велику перерву піти з більш-менш комфортною перевагою – 36:27. Третя чверть стала найкращою для львів’янок, які своїми активними діями змусили суперниць частіше помилятися. Як наслідок, виграна чверть (17:10) дозволила «Львову» впритул наблизитися до суперниць перед вирішальним відрізком гри – 44:46. Ті ж два очки на користь «Динамо-НПУ» (57:55) висвітлювало табло ще за 4,5 хвилини до фінальної сирени. Та на кінцівку гри львів’янок, на жаль, не вистачило. Хоча вони самовіддано боролися до останніх секунд матчу, який вони все ж програли – 60:70.

Що ж, боротьба за якомога вищі місця у регулярному чемпіонаті України серед жіночих команд Суперліги триває. Зазначимо, що перші два колективи відразу потрапляють у «Фінал чотирьох», а інші дві путівки між собою розіграють команди, які по закінченні регулярного чемпіонату посядуть місця з 3 по 6 (третя команда зустрінеться з шостою, четверта – з п’ятою). Попереду у СБК «Львів» в регулярному чемпіонаті України виїзний поєдинок проти БК «Франківськ-ПНУ», запланований на 2 лютого.