Джима і Підгрушна – у складі змішаної естафети збірної України на чемпіонат світу з біатлону

Завтра, 10-го лютого, в словенській Поклюці пройде перша гонка головного старту сезону біатлоністів – чемпіонату світу-2021. У заявці збірної України на змішану естафету на третьому і четвертому етапах бігтимуть дві представниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – магістрантка Юлія Джима та аспірантка Олена Підгрушна відповідно.

Головний тренер національної збірної України з біатлону Юрай Санітра визначився зі складом на змішану естафету чемпіонату світу-2021. У першій гонці планетарного форуму в словенській Поклюці «синьо-жовта» команда буде представлена найсильнішим складом. В заявку української команди стріляючих лижників увійшли Артем Прима, Дмитро Підручний, Юлія Джима та Олена Підгрушна.

Гонку заплановано на завтра, 10-е лютого. Старт о 16:00 за київським часом. Пряма телетрансляція змішаної естафети на каналах Eurosport 1 та UA-ПЕРШИЙ.

За перший комплект нагород Поклюки-2021 вестимуть боротьбу 27 квартетів. Зі складами команд можна ознайомитися на сайті Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) за ПОСИЛАННЯМ.

Загалом на чемпіонаті світу-2021 заплановано 12 стартів, з них вісім – індивідуальні гонки, чотири – командні. П’ять комплектів нагород розіграють серед чоловіків, п’ять – серед жінок і два – в змішаних естафетах

Світовий форум біатлоністів у Поклюці триватиме по 21-е лютого. У чемпіонаті світу візьмуть участь практично всі найсильніші біатлоністи. Лише збірна Китаю відмовилася від виступу через ситуацію з пандемією.

У Поклюці біатлоністи планують жити і виступати в режимі «баблу» – контакти із зовнішнім світом мінімізовані. На чемпіонаті світу будуть діяти суворі правила. Зокрема, всю збірну можуть ізолювати, якщо в одного члена виявлять коронавірус.

Додамо, що світовий форум пройде в містечку Поклюка в північно-західній частині Словенії. Біатлонний стадіон розташований на території національного парку «Триглав» і розташований на висоті близько 500 м над рівнем моря. У 1998, 2001 і 2006 роках тут проводилися чемпіонати світу. Траса в Поклюці складна – тут небезпечні повороти і спуски. Зазвичай в лютому в цих місцях вднень трохи вище нуля, а вночі температура повітря опускається до –5°С. За прогнозами метеослужб можливі опади у вигляді дощу і снігу.

примітка – час київський

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ