Фаворити перемогли у Львові та Бердянську

У стартових поєдинках півфіналу жіночої Суперліги України головні фаворити чемпіонату, переможець і друга команда «регулярки» київські команди «Динамо-НПУ» і «Київ-Баскет» підтвердили свій статус, обігравши у гостях відповідно бердянську «Чайку-ДЮСШ» (78:37) і СБК «Львів» (74:35), за яку виступає чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Сам вихід у півфінал – це вже неабияке досягнення дебютанта Суперліги СБК «Львів», головним тренером якого є старший викладач кафедри спортивних ігор та рекреації ЛДУФК Ірина Кленіна. Наставнику «Львова» вдалося сформувати боєздатний колектив, який у своєму першому сезоні в еліті спочатку вийшов у «Фінал чотирьох» Кубка України, а потім, пробившись у заповітну шістку, успішно подолав чвертьфінальний раунд плей-оф і потрапив у четвірку кращих команд. Відтак, львівські баскетболістки матимуть можливість поборотися за медалі жіночої Суперліги сезону 2018-19, щонайменше – бронзові.

Щодо стартових матчів півфінальної стадії у Львові та Бердянську, то вони пройшли за схожим сценарієм. Столичні баскетболістки з «Київ-Баскета» та «Динамо-НПУ» відразу ж захопили ініціативу й контролювали перебіг подій на майданчику упродовж усіх чотирьох чвертей. У підсумку, переконливі перемоги гостей і вже 26 квітня ми, скоріше за все, дізнаємося імена фіналістів жіночої Суперліги та команд, які посперечаються за бронзовий комплект нагород.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. СУПЕРЛІГАЖІНКИ.
ПІВФІНАЛ (до двох перемог).
Перші матчі

СБК «Львів» – «Київ-Баскет» – 35:74
(5:29, 12:12, 8:18, 10:15)

Найрезультативніші: Філевич (14), Дубас (9) – у господарок; Кондусь (15), Бойко, Ольховик і Любінець (по 11), Колесніченко (10).

Рахунок серії – 0:1.
Наступний матч – 26 квітня у Києві.

«Чайка-ДЮСШ-Бердянськ» – «Динамо-НПУ» (Київ) – 37:78
(15:19, 7:19, 9:23, 6:17)

Найрезультативніші: Попова (9) – у господарок; Кийс (15), Тетерук (14), Моріссет (13), Карєва (12) – у гостей.

Рахунок серії – 0:1.
Наступний матч – 26 квітня у Києві.