Фотофакт: Андрій Сова – лауреат Обласної премії імені Героя України Степана Бандери

11-го лютого під час сесії Львівської обласної ради відбулося нагородження лауреатів Обласної премії імені Героя України Степана Бандери. Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький вручили дипломи лауреатам.

Премію у номінації «Науково-навчальна національна державотворча діяльність» отримав кандидат історичних наук, доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Сова.

Вітаємо Андрія Сову з відзнакою та бажаємо подальших успіхів у педагогічній діяльності і нових наукових звершень!