Фотофакт: Анна Музичук і Юлія Ткач взяли участь в Львівському напівмарафоні

Провідна українська шахістка, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Анна Музичук, яка є одним з лідерів світового рейтингу, взяла участь у львівському напівмарафоні. Разом з нею на дистанцію вийшла й інша зіркова представниця нашого університету – чемпіонка світу та Європи з жіночої боротьби, аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач.

Свою мотивацію взяти участь в заході Анна пояснила (перед початком змагань) так на своїй сторінці у Facebook: «Я візьму участь у благодійному забігу, який пожертвує 50% коштів від вартості реєстрацій на придбання реабілітаційного обладнання для Львівського обласного госпіталю ветеранів воєн і репресованих імені Юрія Липи».

Після забігу Анна поділилася своїми враженнями: «Це було дуже емоційно і незабутньо. Я взяла участь у першому нешаховому змаганні – благодійному забігу, який був частиною Львівського напівмарафону. Разом з відомими львівськими спортсменами, спонсорами змагань, першим львів’янином, який піднявся на Еверест Романом Городечним, мером Андрієм Садовим ми допомогли в популяризації цінностей спорту, намагалися надихнути людей на заняття спортом і зібрати кошти для львівського шпиталю.

На фото – я разом з мега-позитивної дівчиною, чемпіонкою світу з боротьби Юлією Ткач, яка, крім іншого, перемогла в забігу серед жінок! Спасибі всім, хто організував настільки чудовий захід!»