Фотофакт: Учениці Віктора Лазурка вибороли два «срібла» чемпіонату України

В Одесі фінішував чемпіонат України 2020 року з таїландського боксу муай-тай. Львівщину на цих змаганнях представляли п’ять спортсменів, які у підсумку здобули дві срібні нагороди. Лише у фіналі поступилися своїм суперницям представниці спортивного клубу Union Анастасія Ясеницька і Юлія Кир’яцька, які виступали у вагових категоріях до 51 кг та до 54 кг відповідно. Обидві спортсменки є вихованками заслуженого тренера України Юрія Лазурка – випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

«Суперрезультат, як для перших змагань. Мотивація аж зашкалює, бажання працювати далі на новому рівні. Якість поєдинків на тому рівні, на якому тренер задоволений та бачить, що не дарма провів час в залі», – поділився у соціальних мережах враженнями від турніру тренер спортсменок Віктор Лазурко.