Футболісти ЛДУФК у гольовій перестрілці обіграли Дрогобицький педуніверситет

Збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у вівторок, 15-го жовтня, зіграла свій четвертий поєдинок в рамках футбольного турніру Універсіади Львівщини 2019 року серед чоловічих команд. Суперником нашої команди у матчі, що відбувся на полі стадіону «Арена Скіф», була збірна Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка.

Гру проти одного з головних суперників у турнірі збірна ЛДУФК зіграла у такому складі: Антон Задерейко, Богдан Куртяк, Віталій Заторський, Роман Білий, Олег Береза (Роман Даніловський, 74), Орест Панчишин (Станіслав Демків, 60), Остап Притула, Василь Руніч (Тарас Кудь, 81), Максим Хімчак, Любомир Степанчук (Максим Іванюк, 65), Олег Кос (Максим Гірний, 72).

Початок зустрічі ніби був спокійний – суперники немов придивлялися один до одного. Та вже перша гостра атака завершилася голом. На 5-й хвилині Максим Хімчак, отримавши передачу з глибини поля, вискочив трохи лівіше середини один на один з воротарем дрогобиччан і холоднокровно пробив повз кіпера у дальній кут. Втім, уже за чотири хвилини гості відновили статус-кво: центрфорвард наших суперників Юрій Черепущак, отримавши круглого на підступах до штрафного майданчика, продерся через центр оборони «інфізівців» і в падінні низом влучно пробив метрів з 14-ти у правий від Антона Задерейка кут – 1:1.

Гольовий фестиваль продовжив атакувальний хавбек ЛДУФК Василь Руніч на 15-й хвилині. Атаку господарів правим крилом у два дотики підопічні Олега Колобича перевели на лівий фланг, де Руніч, маючи нагоду віддати передачу на партнера, що виконав забігання, вирішив пробити по цілі і не прогадав – шкіряна сфера після потужного та ефектного пострілу влучила у дальню стійку і за мить затріпотіла у сітці. А на 21-й хвилині уже Остап Притула, виконуючи штрафний удар, майстерно перекинув м’яча через стінку у ближній кут – у кіпера дрогобиччан не було жодного шансу врятувати ситуацію – 3:1.

Однак комфортну перевагу у два забиті м’ячі «інфізівці» мали не довго – лише якихось вісім хвилин. На 29-й хвилині наша оборона припустилася позиційної помилки при подачі кутового гостями і Юрій Черепущак, про якого під час виконання корнера чомусь усі забули, без найменшого супротиву у дотик з лічених метрів переправив круглого в дальній нижній кут – Антон Задерейко лише очима провів м’яч, коли той перетинав лінію воріт. 3:2 на користь збірної ЛДУФК – за такого рахунку суперники пішли на перепочинок.

«Веселий» футбол команди видали й по перерві, щоправда, голів було забито значно менше. На 74-й хвилині Максим Гірний добив круглого у сітку, коли кіпер гостей не найкращим чином парирував удар Остапа Притули. А останнє слово у грі було за дрогобиччанами, які наприкінці матчу реалізували вихід один на один. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу команди Олега Колобича з рахунком 4:3. Тепер на наших хлопців чекає у наступний понеділок гостьовий вояж в Дубляни на очне побачення зі збірною Львівського Національного аграрного університету. Наразі в обох претендентів по 12 очок, але в «інфізівців» краща різниця забитих та пропущених м’ячів – «+16» проти «+13». Тож нашу команду, аби вибороти чемпіонство, влаштує й нічия.

ФУТБОЛ. ЧОЛОВІКИ. УНІВЕРСІАДА ЛЬВІВЩИНИ2019/2020

1-й тур (23 вересня)