«Галичанка» і «Реал» обмінялися перемогами

Діючий чемпіон України з гандболу серед жіночих клубів Суперліги львівська «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у своєму тренувальному залі спорткомплексу ЛНУ імені Івана Франка обмінялася перемогами із цьогорічним претендентом на один із комплектів нагород чемпіонату миколаївським «Реалом».

У першому поєдинку підопічні Василя Козара, котрий також вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, поступилися з мінімальним рахунком 29:30, хоча після першої половини гри програвали з різницею у чотири м’ячі – 14:18. Цікаво, що більше половини голів у львів’янок в цій зустрічі закинули двоє гравців – Ілона Гайкова (10 м’ячів) та Софія Давидянц (5).

Наступного дня галичанки взяли реванш, обігравши «Реал» з рахунком 35:32 (18:16). У цій грі по вісім м’ячів закинули львів’янки Наталія Савчин та Ірина Стельмах, а Ілона Гайкова – сім. Попри другу поразку «Галичанки» у чемпіонаті, вона впевнено посідає перше місце.

ПОТОЧНЕ ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ:

1. «Галичанка» (Львів) – 31 очко (18 матчів)
2. «Реал» (Миколаїв) – 25 (18)
3. «Карпати» (Ужгород) – 24 (16)
4. «Дніпрянка» (Херсон) – 16 (16)
5. «Спартак» (Київ) – 2 (14)
6. ГК «Бровари» – 2 (18)